Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 13.10.2020


mirror

Recommended Posts

Да, съжалявам и аз не бях предвидила замяната, но за сега не е свободен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито и със здраве! ☺️ Чакам след седмица да споделиш как е откъм батерийка, че съм му се надъхал и аз. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давай преди да са го спрели, батерията е ясна - като на всеки нов айфон :)
Ще споделя след седмица, но не вярвам да ти е от полза, защото със сигурност навиците ни за ползване са съвсем различни. То дори и аз не знам как ще е, защото с новата работа почти не си гледам телефона, да не говорим да играя с часове като преди, така че и при мен ще се промени издръжливастта.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама махай я веднага тая работа, мен ако така ме натискат, няма един ден да им стоя .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, дано никога не разбереш какво е да си без работа и без пари за важните неща, като здраве и прочие, иначе и аз не бих стояла, но сега се радвам, защото такава заплата и в банката не бих взимала. Имам обаче друг проблем - лаптопът ми е стар, mid 2010, има ли някакъв преходник за кабела на минито, че иначе няма свързване?
ПП за батерията, от сутринта към 7, сега е на 52%, без много натоварване, само разговори, малко чат и известия.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 2/15/2021 at 5:41 PM, dessyteneva said:

Много настройки има, уморена съм, че цял ден писах, няма шанс просто. Иначе съм адски доволна от поръчките на А1, вчера по това време го поръчах, днес го взех от Спиди, направо светкавично. Само дето нямаше цветове, черничък е, ама пък му отива много.
Едит: Ама голям бонбон е това телефонче, направо не мога да му се нарадвам, като играчка е, не го чувствам въобще в ръката си. Само дето съм поотвикнала от малък дисплей май, че нещо редовно натискам съседни букви. А той реално не е малък, ама усещането е такова. Не знам само как е повърхностна на надраскване, Xs-a го носих две години и почти половина без калъф и няма следа, но това ми се вижда нежничко май.

Честито, със здраве да го ползваш.

На мен ми е интересно дали ще ти липсва портретната камера с двойното увеличение, че нали в минито е заместена с широкоъгълна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никак даже, аз съм човекът, който толкова рядко използва камерата на телефона си, че може би е забравил, че има такава. Преди винаги си купувах топ модела от дадена марка и ги сменях всяка година, с времето осъзнах, че освен да колекционирам топ функции, което не използвам, не правя нищо друго, дори напротив - промених собствените си навици, за да се напасна на промените в телефоните и най-вече на разрастването им. Винаги съм обичала компактни и удобни устройства, някога любими ми бяха мидите и слайдерите, а какво стана после? - когато минавах на iPhone, замених Note 3 с iPhone 5. Плочка за баня, която стърчеше 2/3 от задния джоб на дънките ми, с удобно малко бижу. Е сега се върнах в компактния клас и то с удоволствие - само разликата в теглото е над 40 грама... Малко ми липсва хладното усещане на гладкото стъкло, но всеки дизайн си има качествата. Дано само никога да не ми се наложи да разбера дали това на минито е толкова здраво, колкото това на Xs.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За преходника

Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your BGN 1.62 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_mKplOhd

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, поръчах, дано дойде, че последните поръчки никакви ги няма от алито.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там сега е нова година и хептен ще се забатачат нещата....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
на 16.02.2021 г. at 21:33, gogi6 написа:

За преходника

Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your BGN 1.62 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_mKplOhd

Дойде най-сетне, но явно имам проблем, защото не ми синхронизира телефона, първия път се отвори iTunes, поиска да го потвърдя, дадох тръст и до там, не излиза иконка на телефонче. Идея какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пробвай на друг компютър, ако имаш възможност за да се разбере дали самият преходник е проблемен или не. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Няма ли да има тема за новия Event na Apple ? Или какво се знае до момента за 13 серия ,ако се казва така :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky unpinned this topic

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...