Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 10.11.2020


ML16

Recommended Posts

След представянето на новия си 5G iPhone 12, Apple обяви специално събитие за 10 ноември, на което компанията вероятно ще представи първите си Apple Silicon Macs!

Поканата гласи ...

image.thumb.png.d90522151bc1fa183ab1c57e9ffa87af.png

Още нещо.
Моля, присъединете се към нас за специално събитие на Apple от Apple Park. Гледайте го онлайн на apple.com.

Събитието ще се проведе на 10 ноември 2020 г. от 10:00 ч. PST./ 20:00 ч. Българско време.

Широко се очаква MacBook да бъде първото устройство на Apple, което ще получи своя персонализиран процесор Apple Silicon. Последната версия на macOS намеква, че тази година може да има три нови модела и Apple може случайно да разкрие, че 16-инчовият MacBook Pro е един от тях.

Apple

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мълчанието на агнетата ?
Някой няма ли впечатлен от снощното представяне на М1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам да се чувствам ли прецакан или не с МБА 2020 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мълчанието на агнетата 
Някой няма ли впечатлен от снощното представяне на М1

Добре изглеждат нещата поне на хартия, скоро надявам се ще има живи тестове и ревюта. Бързина и енергоефективност с новия процесор.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Air се говореше назад във времето, че е умрял. Да, ама не. Време е за ъпгрейд

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другата година ще пуснат М2 и изчистят бъговете тогава може и да упгрейдна мини-то.... ?

 

И защо пак нищо не чух за Буг Сур баси ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре я пускат, но май няма да бързам този път да я инсталирам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с бета на основния ми мини, много е добра нямам бъгове, за това я чакам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакаме ревютата и ще видим реално в действие новите машини с М1. Аз мислех да ъпгрейдвам но миналия месец ми попадна чисто нов Pro 2015 и се обзаведох. Ще изчакам поне 1-2 години да нагласят нещата и с приложенията и тогава ще скачам ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чипът, ще бъде доста конкурентен, но мен ме притеснява съвместимостта на програмите поне в началото. Особено някои по-специфични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с бета на основния ми мини, много е добра нямам бъгове, за това я чакам.

Коя е последната публична, имаш ли идея? Аз бях до онзи ден с 11.0.1, и нямаше грижи, не се наложи да преинсталирам. Гледам снощи са пуснали RC2.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това пише при мен 11.0 Beta (20A5395g) но не е последна защото махнах бета профила за да чакам официалната.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да мине минимум 1 година за да няма притеснение за съвместимостта на всички програми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен най-голямо впечатление ми направи споделената памет между процесора и графичния чип. Че и на всичко отгоре M1 не поддържа повече от 16GB памет. Уж в презентацията казаха, че тъй като паметта  е споделена между чиповете, няма да се налага копиране на една и съща информация, но ми е много интересно да видя как ще е RAM мениджмънта с толкова малко памет. Особено на базовите модели с по 8GB.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...