Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPad Аксесоари / Калъфи в България ?


chukpeev

Recommended Posts

Някой да е вижал някаде да се продават вече калъфи за iPad у нас?

Като потърсиш в гугъл, намираш, че имало уж вече калъфи от белкин, но реално не мога да ги намеря никъде.

В какво държите iPad-а си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си изрязах ябълка за отзад от протектор за екран с макетен нож и после ножица.Иначе и аз не намерих и си поръчах протектор за екрана и силиконов калъф от ebay.Сега ги чакам.Там има много.Също така можеш да си купиш от някой магазин за техника чантичка за 10 инчов лаптоп.Има всякакви.До тогава го оставяй на меко, че после ще те е яд.

Още един трик е да си земеш за пред компа още един пад за мишка.Все пак е iPad :)

Редактирано от uncivilized
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad-a ми засега е гол :D

Внимавам да не го драсна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

На www.ххххх.e има протектори, силиконови и кожени калъфи!

52r.jpg

Между другото и цените в Modatel са добри.

Редактирано от alxx
Линк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пък ако спреш малко със саморекламата - няма да е лошо. Има си тема "Оферти от търговци"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, много са добри цените. Я да направим едно леко сравнение:

- Modatel: Apple iPhone iMAT II - 22лв. линк: MODATEL

- Дигитален Център: Apple iPhone iMAT II - 18лв. линк: Дигитален Център

Така като гледам в MODATEL имаш много голям избор, 8 - артикула. Ако се опиташ още веднъж да рекламираш, ще се разделим.

Редактирано от Aveliky
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, много са добри цените. Я да направим едно леко сравнение:

- Modatel: Apple iPhone iMAT II - 22лв. линк: MODATEL

- Дигитален Център: Apple iPhone iMAT II - 18лв. линк: Дигитален Център

Така като гледам в MODATEL имаш много голям избор, 8 - артикула. Ако се опиташ още веднъж да рекламираш, ще се разделим.

Защо ме нападнахте така зверски ?!

Пита се в темата къде има аксесоари за iPad, нали?! Как да кажа без да стане реклама?! Проблем ли е някой да даде линк към фирма, различна от Дигитан център?!

Тук говорим за iPad... казвам, че цените са добри в Модател, вие ми сравнявате цените им за iPhone iMat?! То вярно, че само 1 буква е разликата, но приликата е колкото между автомобил и камион . Освен това сравнението ти е неточно и непълно, защото има и подарък за 12 лева, но всеки може да види от линковете, които си дал.

И какво общо има темата за iPad аксесоарите, с броя артикули в Модател?!

(Между другото погледнах и май са над десет пъти повече и за бая марки, но това не е темата тук, нали?. Казвам го само защото споменаваш числото 8. Вероятно имаш предвид арикулите само за Apple...)

И все пак, извинете господа, ако някого съм убидил, или наранил с поста си. Просто си помислих, че мога да бъда полезен.

Ако съм нежелан, няма проблем да не се включвам повече. Не нужно да ме заплашвате с "раздяла"!

Make love, not war!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми пристигна калъфчето:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.37198

Според мен е най-доброто, което може да се поръча за 18-19 BGN

sku_37198_1_small.jpgsku_37198_3_small.jpgsku_37198_2_small.jpg

Много съм доволен, качествена изработка е, пристигна за 2 седмици.

Единствения недостатък е, че теглото и дебелината се увеличиха значително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пристигна ми кейса на MACALLY. Идеален... много му се изкефих и е изключително удобен и красив.

METROLPAD.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех да го зема, но ми се стори, че вътре е пластмасов, а такива издират панела ако влезе прах вътре.Останах с впечатление, че силиконът е само отстрани.Как е наистина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина силиконът е само отстрани, но много добре уплътнява отвсякъде и засега не виждам прах и тн. вътре. Много добре изглежда на живо и се държи също така добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както бях написал по-горе, поръчах си оригинален от Щатите. Вчера го донесоха. За пореден път се убеждавам, че хората в Apple са гении на дизайна и ергономията.

Калъфът е направен от кожа, поне според мен, но тя е обработена по изключителен начин. Усещането от докосването до него е страхотно, а видът му е изумителен.

Принципно не пречи на работата с устройството, а работата при писане и гледане на филми е изключително приятна. Чак сега нзпитвам удоволствие от писането.

Смятам, че си струва всеки цент от 38 $, които струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единствената забележка е, че много се цапа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почиства се добре с микрофибърна кърпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както бях написал по-горе, поръчах си оригинален от Щатите. Вчера го донесоха. За пореден път се убеждавам, че хората в Apple са гении на дизайна и ергономията.

Калъфът е направен от кожа, поне според мен, но тя е обработена по изключителен начин. Усещането от докосването до него е страхотно, а видът му е изумителен.

Принципно не пречи на работата с устройството, а работата при писане и гледане на филми е изключително приятна. Чак сега нзпитвам удоволствие от писането.

Смятам, че си струва всеки цент от 38 $, които струва.

А тук някъде продава ли се?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си поръчах оригинален калъф за ipad-a много е добър. От Apple много добре са го измислили.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Уви, и аз искам много оригиналния да си взема, но тук още в първия ден на продажбата на айпада всички бройки са се изкупили (а аз си взех моя първия ден). И гледам в сайта на apple 4 седмици доставка. Мъка, мъка.... Иначе във всеки магазин има по една стена с кеисове, но от епъл са го направили сякаш най-дабре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един кейс, който също е много добър marware eco vue case. Като на Apple кейса е, но по-добре защитава и е кожен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да препоръчам SwitchEasy NUDE Ultra Clear, има две поставки за пада, микрофибърна кърпичка и протектор за екрана в комплекта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ето какъв калъф си купих .. даже днес ми го донесоха от DHL

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Не знам как да намаля снимките ... :drunk:

Цената му е малко солена, но си струва. От естествена кожа е.

Излезе ми 70 $ с доставката. Сега даже видях, че са увеличили цената на 69 $ ( когато го поръчах беше 60 $ ). 10 $ е доставка до България ( т.е. ако си го поръчате днес ще ви струва 79 $ !! ).

Иначе продавачът е много коректен ...

http://www.etsy.com/listing/56225175/top-upper-cow-leather-case-for-ipad

Редактирано от drinchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз мога да ви кажа къде продават аксесоари за iPad в Пловдив, но да не излезе реклама. аз оттам си взех всичко - camera connection kit, слушалки, протектор за екрана... И ми го залепиха много добре. Само калъф нямаха, казаха ми, че чакат да пристигнат, но не се знае кой ден точно, и аз си купих един кожен, с който iPad-а си увеличи размерите... Но това ще е докато пристигне този, който си поръчах от eBay.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...