Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Мобилни данни iPhone SE2


Иван Димов

Въпрос

Здравейте,

Преди месец си купих iPhone SE2 нов и забелязвам, че от време на време се губят мобилните данни. Оправят се като включа и изключа самолетния режим или рестартирам телефона. Тенденцията, която забелязвам е, че това се случва най-вече когато се разкача от wifi мрежа и мина автоматично на мобилни данни! Не се случва често, но все пак е доста дразнещо. Картата ми е към Теленор и вчера я смених с нова. Сега ще видя как ще е ситуацията!? Някой да знае нещо по въпроса? Благодаря.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Възможно е да е от картата. Ъпдейтнал си до последен софтуер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Възможно е да е от картата. Ъпдейтнал си до последен софтуер?

Да, с последния ъпдейт съм.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Даже не е от време на време ами постоянно като се откачи от wifi му трябва няколко минути да зацепи на мобилни данни. Не е само на SE2. Бъг на системата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Даже не е от време на време ами постоянно като се откачи от wifi му трябва няколко минути да зацепи на мобилни данни. Не е само на SE2. Бъг на системата.

Не няколко минути колега, появи ли се проблема докато не рестартирам не се оправя. Даже има случаи, излизам от нас и известно време имам нет на мобилните данни и по някое време запецва!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
" userid="226"] Ти пробвай, изводът се прави после.

Ясно, но в този случай трябва ръчно да включвам мобилните данни или греша?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като отслабне нета да ползва мобилните данни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой може ли да добави решение на гореизложения бъг. Мой приятел, с iPhone X ,от около седмица има абсолютно същия проблем, в мрежата на А1. От техническия отдел са казали, че всички, от iPhone 8 нагоре страдали от това и било бъг в iOS !?! . iOS 14.4 е от месеци, а проблема е от седмица, така, че не се връзва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Някой може ли да добави решение на гореизложения бъг. Мой приятел, с iPhone X ,от около седмица има абсолютно същия проблем, в мрежата на А1. От техническия отдел са казали, че всички, от iPhone 8 нагоре страдали от това и било бъг в iOS !?! . iOS 14.4 е от месеци, а проблема е от седмица, така, че не се връзва.

При мен проблема се оправи като смених чип-картата с нова от оператора и запаметих ръчно настройките за мобилен интернет, които пращат след като поставиш нова карта. Тоест създава се профил в настройките на телефона автоматично след като ги запаметиш. Аз иначе съм на Теленор ако има значение.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...