Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch SE - проблем със страничен бутон


profusion

Recommended Posts

На мен ми върви на странни звуци първо от МБА сега от часовника. Току що разпечатах SE-то и забелязвам страничния бутон (не коронката издава много странни звуци) не като го натискам а като сложа пръст леко и го махна като пукане? (все едно уплътнение пука) Някой има ли наблюдения? Не ми се струва нормално часовник за >600лв бутона му да пука и трака като от алиекспрес?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето клипче (не натискам бутона само леко допитам с пръст):

 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах сега дъщеря ми и нейното издава звук, утре ще го видя лично, за да преценя и ще пиша пак. При мен на петицата е просто незабележимо копчето, няма луфт и не издава звуци.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря, ще чакам за отзив, ако трябва ще пиша на iStyle....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят не издава никакви звуци...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакам само дъщерята да се появи и ще проверя, сори за забавянето.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Едит: Сега го погледнах, ами май цъкането е същото, до колкото мога да определя, просто си цъка като го натиснеш, по-силен и някак си отчетлив е звукът, докато при моя например, трябва да си го сложа до ухото, за да чуя леко кликване. Черен Nike е нейният, ако има значение. 

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен и бутона е леко по мек и звука е силен направо отчетлив като кога разлепиш тиксо, както и да е благодаря за отзива, говорих с iStyle и ще ми го сменят. Казаха ми да изтрия Апъл ID, аз го unpair-нах, в нета пише че така се трие сичко и става заводски, достатъчно ли е?

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз намирам, че на самия часовник в сетингс трябва да се изтрие всичко, както на телефона, отдавна не ми се е налагало и не помня.
https://ios.gadgethacks.com/how-to/reset-your-apple-watch-back-factory-settings-for-clean-slate-0185384/

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен няма никакви странни звуци... направо им звънкай.


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

те пък как вдигат напоследък....за айстайл говоря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не вдигат всичко през чата им после ми звъннаха.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Grievous changed the title to Apple Watch SE - проблем със страничен бутон

Аз на мейла ги търся принципно, в рамките на деня отговарят, или ако ми е спешно - на номера в магазина (за сервиза в мол Сердика говоря, не знам другия как е). Принципно са ми на 5 минути от къщи, но нямам идея сега с тия затваряния как работят, а и преди това сервизът беше с някакво шантаво работно време от 11 до 17, та по-добре с уговорка. Чудя се дали да пробвам на малката с часовника до го сменя, ама тя си го харесва и да го размотавам по сервизи поне седмица хич не ми се струва добра идея, не й пречи, че цъка копченцето, не беше забелязала, докато не я питах снощи, а и май звукът е по-нормален от този във видеото.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен този звук ми напомня на хоум бутона на старите айфони. Оправяше се с напоен тупфер за уши със спирт и леко прокарване по ръба на бутона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, ако за такива дреболии(нефункционални проблеми) сменяха коли, По̀рше щяха да фалират още с първия Кайен и Панамера, питайте Пешо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали е дреболия но много дразни. Взехме 2 с приятел паралелно неговия бутон няма нищо общо. Моя плякаше все едно гумичка от уплатнението е отлепена вътре звук като на отлепващо се тиксо. Не е нормално. Ще пиша като взема новия. Мисля че който и да е няма да му е ок нещо за тия пари да има подобен (де)ефект.  Още по гадно е да го видиш след разопаковането на нещо ново което си чакал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Alxx® написа:

Пичове, ако за такива дреболии(нефункционални проблеми) сменяха коли, По̀рше щяха да фалират още с първия Кайен и Панамера, питайте Пешо :)

Аз ако видя в дамаската на кола два криви шева и дотам, за това нямам кола ? ти ми говориш за плякащ бутон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Alxx® написа:

Пичове, ако за такива дреболии(нефункционални проблеми) сменяха коли, По̀рше щяха да фалират още с първия Кайен и Панамера, питайте Пешо :)

ПоршА ')

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новия часовник дойде, копчето му няма нищо общо с онова плякащо нещо вчера ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега го провери за петно на дисплея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво, явно си има дефектни бройки, честито и да си го ползваш със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, Veselin Panov написа:

ПоршА ')

Т'ва в ЮК ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...