Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Carplay


ElemenT (a.k.a. Chiko)

Въпрос

Здравейте!От скоро сме притежатели на Toyota Yaris 2007 година ,и решихме да сменим мултимедията.Тъй като сме двама ползващи iPhone решихме новата мултимедия да е с Carplay.До тук всичко е супер,но...на първо четене Carplay не е включен за “българският пазар”.Друго нещо което забелязах,че дори и да успея да подкарам това нещо на телефона си,трябва да го свържа с кабел...,a аз искам да избегна това!Харесал си един Alpine iLX-107 ,на който от ревютата разбирам,че може да се свърже безжично.Може ли някой да ми разясни как точки стоят нещата и ще бъда радостен да предложите вариант!Говорителите,които ще сменя са на Alpine и ми се щеше и ресийвъра да е такъв но...!Благодаря предваротелно!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Това чудо какви пари го намери , защото ми излиза в нета с цена от 1400лв 🤮

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Такива е...аз исках да разбера има ли някакви ограничения  Carpay за нашата страна,и има ли друг вариант за връзка без кабел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мисля, че има ограничения по държави. На моята кола купена от БГ и произведена за БГ CarPlay работи безжично без никакви проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Авто ресийвъра ти какъв е,ако не е тайна?Гледах,че и Pioneer са извадили 3 модела с безжичен Carplay,но и при тях цената е от 700$ нагоре.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега остава да реша кой ресийвър да използвам!Някой има ли такъв който да е добавил допълнинелно,а не оригинален,за мнение?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

М-у другото, Alpine iLX-107 го гледам в немския амазон срещу 430 евро със шипинга - по-добре изглежда от 1400 BGN.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз там виждам само неналични...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пич, ползвате айфони семейно, готвиш се да дадеш над 1к за мултимедия и сте купили казан на 14 години? Не мога да те разбера. Честно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казанът ли е определящ?

Карам кола на 20 г. и много се надявам да ме изкара още 20.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Намерих още няколко варианта за който се казва,че работят добре до 400$...BOSS Audio Systems BVCP9850W

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Минало годишен модел но е много добър.

https://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/multimedia/DMX8019DABS/

Модела от тая година е доста скъп.

https://www.kenwood.eu/car/navigation_multimedia/multimedia/DMX9720XDS/
И двата са с поредни години награди.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Едит
И двата модела са с безжична връзка (което ти искаш) и подържат два телефона свързани едновременно.
Стреляй смело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Супер е модела,но цената ми е твъде висока...за тая сума предпочитам Alpine като марка


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

https://www.ebay.com/itm/Planet-Audio-PCPA975W-Double-Din-Wireless-Bluetooth-Apple-Car-Play-Head-Unit-/164628902383
Още един вариант който си заслужава ениманието за цената си


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля да поръчам ей т'ва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Мисля да поръчам ей т'ва.


Нещо ми се иска да е безжично на мен...иначе го дават да звучи добре...едва ли реалните мощностти,ще са 4х80W ,но за цената си мисля,че е приемливо


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • 0

Здравейте,

смених си телефона С IPhone 12 Pro Max, и в него няма меню CarPlay в настройките. Някой с подобен проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

CarPlay менюто липсва ако не ти е настроено Siri. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да използвам темата.
При вас как се държи с Дневен/нощен режим?

Сложих си на кемпера едно JVC с Карплей и в настройките има само Auto и Night only. А на мен ми трябва Day only, защото както знаете, тук какраме на фарове и навигацията/Карплей-а решават че е нощем и пускат тъмната тема.
На колите ми Карплей си е фабричен и там подобен проблем нямам заради сензора за светлина и автоматичните фарове.

Как е възможно такава глупост - да имаш настройка за винаги тъмно, но не и обратното????

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой с carplay да има проблем със управление на музиката с бутоните от волана? Аз не мога да сменям песни, единствено с джойстика става. Иначе vol +/- си работят, както и бутона за гласовите функции. Не знам дали причината е в автомобила или в iOS 15.

П.П.
Между другото, ако някой иска да ползва carplay безжично, а не само с кабел, има разкошно устройство, наречено carlinkit. Конектва се за секунди и работи прекрасно, никаква разлика спрямо кабела. Най-после не си забравям постоянно телефона в колата. Имам и една бройка в повече, ако някой има интерес, да ми пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Някой с carplay да има проблем със управление на музиката с бутоните от волана? Аз не мога да сменям песни, единствено с джойстика става. Иначе vol +/- си работят, както и бутона за гласовите функции. Не знам дали причината е в автомобила или в iOS 15.

П.П.
Между другото, ако някой иска да ползва carplay безжично, а не само с кабел, има разкошно устройство, наречено carlinkit. Конектва се за секунди и работи прекрасно, никаква разлика спрямо кабела. Най-после не си забравям постоянно телефона в колата. Имам и една бройка в повече, ако някой има интерес, да ми пише.

Пиша


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Получаваш ли ми събщенията, защото нищо не ми излиза в кутията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...