Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с контактите


moonlord9300

Въпрос

Здравейте,

 Нов съм във форума и имам нужда от помощ. Контактите в телефона ми не излизат всички когато се опитвам да набера някого,но когато някой ми звънне и знам , че съм го записал в телефона, името му се показва...... най-интересното е,че всички контакти ми ги има във Viber (тези които имат регистрация разбира се) и ги търся от там за да звънна на някого........ направо се побърках....... !!!! Телефона ми е iPhone XS със OS14.4. Бях дал акаунта си към iTunes на баща ми на телефона временно и така няколко години докато накрая му направих нов акаунт преди година с нов е-мейл и тнт.

   Нямах никакви проблеми до момента в който реших да сменя е-мейла си с актуален който ползвам много често и след като го направих контактите ми от последните 1-2години се загубиха в телефона (останаха всички онези които баща ми беше вкарал съответно и аз до момента на неговата нова регистрация),но както писах когато някой ми звънне името му излиза..... Стана някакво прелитане ли какво ли....?!?!? Сега търся контактите за да звънна на някой от Viber Whatsup и др. Според мен ги има все още в телефона ,но може би има друго място където са се преместили или нещо такова...... Нямам и актуален Backup или iCloud да си ги върна....:((((

 Наистина се надявам някой да ми помогне защото съм отчаян тотално.... всеки знае или поне може да си представи какво е да загубиш контактите си....... :((((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Влез в Contacts и в горния ляв ъгъл кликни на Groups, и маркирай всичко.. дано да е това казуса...  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Контактите ти не са били в iCloud, а най вероятно са били синхронизирани със старият ти e-mail, който си махнал.
Влез в сетингс - акаунтс и си добави пак е-маила и му дай да синхронизира през него само контактите.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 7.03.2021 г. at 12:16, mirror написа:

Влез в Contacts и в горния ляв ъгъл кликни на Groups, и маркирай всичко.. дано да е това казуса...  

Здравейте,

 Оказа се че това е проблема в Groups. Изключително благодаря за помощта.... Ако някой може да ми обясни какво се е случило и евентуално как да го предотвратя, че ако ми се случи пак нещо такова  не знам как ще го преживея.

 Благодаря предварително на всички за всяка информация!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не го мисли, така е при iOS - всичко си е еб*** мам***, но пък работи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте,
 Оказа се че това е проблема в Groups. Изключително благодаря за помощта.... Ако някой може да ми обясни какво се е случило и евентуално как да го предотвратя, че ако ми се случи пак нещо такова  не знам как ще го преживея.
 Благодаря предварително на всички за всяка информация!!!

Както написах вече, не всички контакти са синхронизирани с iCloud, имаш контакти синхронизорани с друг акаунт /емейл/


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...