Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Пътнически COVID паспорт


venelin111111

Recommended Posts

В средата на април на платформата на Apple ще бъде пуснат пътническия цифров паспорт, включващ резултатите от тестове за Covid-19 и сертификати за коронавирусна ваксинация. Дигиталният пътнически Covid паспорт (IATA Travel Pass) е мобилно приложение.

 

 

92976038fef8c9474cdc1f2964cadfdb.jpg

 

 

 

ДирБг

 

 

Sent from my iPhone Ⅻ using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е.. у нас нали трябва някой да разработи същото нещо, за да вземе едни пари. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дигиталният имунизационен паспорт ще стане задължителен за влизането в много държави, така че със сигурност фирма “А” (създадена 2 месеца преди излизането на ДИП) подизпълнител на фирма “В” (създадена месец преди откриването на фирма “А”), която по случайност е свързана с депутатът Х, чрез далечен роднина на жената на брат му... за•б•

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, gorgior написа:

Коя е фирма А и фирма Б?

Имай търпение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли чипирани освен мен 😂 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с 5G. Но чакам втора доза за активация. 😃

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на първа доза Астра. При нас ъпдейтите идват на дълги вълни ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си чакам втората доза на 20ти тоя месец (Пфайзер)... после трябва да отида до 5G клетка за да активирам чипа и да му налят нова версия на софтуера. И дано по-бързо позволят да се пътува със сертификат за ваксина вместо с PCR тестове. 

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 1 седмица след втората доза Модерна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 2 часа след 1-ва доза Модерна 5G 😁 още тествам скоростта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 2-ра седмица Модер-ен :) казват че след 14 дена на първата има 90% защита от тежко прекарване :) ама да устискам 2 седмици още без хора, че е важно между двата чипа да се пази човек хахахах

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, londongunner написа:

Аз съм на 2 часа след 1-ва доза Модерна 5G 😁 още тествам скоростта

 

Освен утре болка в ръката и лека поспаливост не чакай друго, най-вероятно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа ръката днес ме боли брутално много, иначе вечерта изкарах добре, но днес следобед нещо ме върти и ме кара на сън .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След втората доза ще страдаш. Първата боли ръката само, след втората пак, но ще имаш и треска, температура. Иначе аз днес си правих тест за антитела, 10 дни след втората ваксина и резултатът е >800. Ако имаш над 80 се смята за достатъчно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въобще не беше само ръката... Втората вечер такава треска имах ,че не помня през целия си живот да ме е тресло така. Температура нямах. Но на сутринта бях като нов и ръката вече не ме боли. Само при мен се появиха тези симптоми, жена ми и майка ми само с болка в ръката бяха....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След 9 дена ще кажа как е втория чип на модерна 😂 първия мина учудващо добре.

 

@londongunner Как така треска без темп!?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само медицина не бяхме обсъждали тук. Ама нищо де, то вече всички сме специалисти, а лекарите лекуват по телефона. Това е бъдещето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали така рекламираха 5G, много помага на медицината, лекарите лекуват по телефона 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и в Стора го има приложението , само, че още не работи за нашата страна.


Изпратено от iPhone Ⅻ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.04.2021 г. at 14:27, gogi6 написа:

Само медицина не бяхме обсъждали тук. Ама нищо де, то вече всички сме специалисти, а лекарите лекуват по телефона. Това е бъдещетоemoji1.png

Всички са специалисти у форумите :) е някой са по-специалисти с докторат в близка наука, ама те такива не се считат у фейбукот...... 😂

Още си спомням март миналата година когато казах да си направим тема, ама някой каза, че нямало такова нещо  😂

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях и продължавам да смятам. че темата е напълно излишна. Ако искате може да отворим тема и за Рак на простата или Рак на дебелото черво?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Биологията не е математика и сухи цифри (и 1+1 не винаги прави 2), само това ще кажа, а е далеч по-интересна наука за дискусия. Но и сте прави, този форум има друга насоченост и вероятно не е мястото нито аудиторията за това.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си за биологията, обаче политическият аспект за ваксинационните паспорти си е тема за обсъждане. Дания вече не допуска посетители без "зелен паспорт", демек с ковид ваксина. Ами сега?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...