Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Пътнически COVID паспорт


venelin111111

Recommended Posts

Изобщо не позволява да се сканира, камо ли запише. Директно дава, че е невалиден и до там :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познати ми казаха че имало объркани сертификати, особено ако се правят двете ваксини на различни места. Нямам представа дали наистина е така, или е слух някакъв, но може да проверите сертификата дали е ОК тук https://www.his.bg/certificate

Като пак се сканира QR кода в самия сайт, като се отвори от телефон. Ако всичко е ОК трябва да пише че е Валиден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И пеи мен ище на камерата казва невалиден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, robot написа:

Познати ми казаха че имало объркани сертификати, особено ако се правят двете ваксини на различни места. Нямам представа дали наистина е така, или е слух някакъв, но може да проверите сертификата дали е ОК тук https://www.his.bg/certificate

Като пак се сканира QR кода в самия сайт, като се отвори от телефон. Ако всичко е ОК трябва да пише че е Валиден.

Това което си дал работеше за старите, преди европейските. За новите не бачка. Ти в приложението стария ли качи?

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен показва "невалиден код". И двете ваксини са ми правени на едно и също място. На сайта на his.bg, сертификата ми е валиден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час, profusion написа:

Това което си дал работеше за старите, преди европейските. За новите не бачка. Ти в приложението стария ли качи?

Сертификатът ми е от новите. Дори в сайта си пише Цифров сертификат на ЕС. Нямам стар сертификат изобщо. 

DB022719-9126-414F-99A9-3F2C38A7AF5B.png

Между другото чак сега обърнах внимание че пише този сертификат е валиден 1 година - до 11/06/22 

Редактирано от robot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И моя е от новите. Сканирам кода от PDF файла, ама йок. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е отново заради побългарен вариант. QR кода трябва при сканиране с какъвто и да е сканер да отвежда към сайта за проверка и да дава дали е валиден или не, само,че пак е вършена работа през пръсти. Нямате и идея какъв буламач е с ваксините в момента. Занимавам се с тях от самото начало има страшно много не въведени , сгрешените имена са хиляди и си прехвърлят топката фирмата обслужваща сайта за регистрация на ваксините и министерството. Преди седмица уж започнаха някаква организация по отстраняване на проблеми да видим. Отделно до скоро беше ад от 8-18 да се въвеждат ваксинирани в с-мата защото хостинга не им издържаше на заявките. Поне това оправиха.


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако е направен само първата доза( pfizer), пак ли трябва да направим pcr тест при влизане в БГ ? Тъй като първата доза ми е в 24.06, а втората на 30.07.. Държавата е Белгия.


Изпратено от iPhone 12 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, londongunner написа:

Проблема е отново заради побългарен вариант. QR кода трябва при сканиране с какъвто и да е сканер да отвежда към сайта за проверка и да дава дали е валиден или не, ...


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

 

Май не трябва да води до сайт, от ЕС приеха нещо точно във връзка с това и кода дава някакъв хеш само низ от текст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, extremee13 написа:

А ако е направен само първата доза( pfizer), пак ли трябва да направим pcr тест при влизане в БГ ? Тъй като първата доза ми е в 24.06, а втората на 30.07.. Държавата е Белгия.


Изпратено от iPhone 12 Pro

Без сертификат (2 дози за Пф,Аз,Мд) няма как да се водиш ваксиниран.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CovidCheck.lu и CovidScanBE при сканирана на EU DIGITAL COVID CERTIFICATE (RECOVERY CERTIFICATE - СЕРТИФИКАТ ЗА ПРЕБОЛЕДУВАНЕ), изкарва информация така като излиза в сайта на министерството (https://www.his.bg/certificate) и го разпознава като валиден със съответния срок на валидност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де, защо просто не влезете в his.bg и не си свалите сертификата в pdf?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, свалил съм си го в клауда. Просто ми стана любопитно приложението, но уви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска въвеждане на НРН номер, който на новия сертификат го няма. Без него няма как да се влезне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това с НРН е голяма простотия, аз моя сертификат си го свалих на телефона с номера от старя, но на мъжа ми издадоха направо нов, защото преди седмица му беше втората доза и сега не мога да му сваля сертификата на тулуфона. Дано се сетят да оправят тази тъпотия, защото с хартийката всичко може да се случи и трябва пак да се ходи при доктора за нова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звъннете в което и да е ДКЦ където поставят ваксини и помолете да ви продиктуват НРН на последната доза. Необходимо е да дадете ЕГН и да потвърдите имената си. Аз така си свалих моя сертификат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой е ваксиниран във Военна академия, може да им прати мейл certificate@vma.bg 

Трябват ЕГН, телефон и имейл който са попълвани при ваксинирането. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Все още ли няма апп за тая пуста хартия….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си поиграх и ще си направя карта - пластика с формата на дебитна карта

Тест - front.png

Тест - back.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер идея, но дали си заслужава играчката, като е валиден само 1 година


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ludiamax написа:

Аз ли се бъркам или си на 120 години и половина?

Това е тестова бланка на която само името ми е вярно.

преди 2 часа, dessyteneva написа:

Супер идея, но дали си заслужава играчката, като е валиден само 1 година


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Само една година си е доста време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто обичаш да си човъркаш, иначе моя си е в телефона. Доста по-възможно е да си забравя портфейла с картите, от колкото телефона. Но пак казвам, идеята е супер.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това някой пробвал ли го е:

https://covidpass.marvinsextro.de

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...