Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Пътнически COVID паспорт


venelin111111

Recommended Posts

Сега го пробвах. Успешно си добавих сертификата в Wallet. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това супер, и на часовника се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен приложението забива на логото при първоначално зареждане. Май ще трябва да ресетвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става без проблеми, а нашите правят (плащат) за приложение, което ще е готово в края на юли. Пак добре, че срока не е края на октомври, че ке е свършил сезона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то като с приложението за градски транспорт в София - унищожиха всички от трети лица, за да вземе някой парите за едно официално, което освен, че не работи като хората, не се и поддържа…


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само при мен ли като сканира кода ми нищо не се случва?
Стартирам камерата, намествам кода да е на фокус и? Няма опция сам ръчно да направя снимка, та очаквам само да го прочете. Обаче нищо не става.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам така в уолета баркода е много малък, дали ще го хващат четците, другото което е тъпо че името го взима на български което няма да върши работа точно при пътуване...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хваща го пробвах и го чете без проблеми


Sent from my iPhone 11 Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само не знам така в уолета баркода е много малък, дали ще го хващат четците, другото което е тъпо че името го взима на български което няма да върши работа точно при пътуване...

Пише го на български, но като си го сканират и им излиза всичко както трябва.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интеresno е, че баркода се различава по някой точки в ъглите като се загледа човек, не е 100% еднакъв от сертификата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On 7/3/2021 at 9:41 PM, profusion said:

Това някой пробвал ли го е:

https://covidpass.marvinsextro.de

Онзи ден влезнах от Сърбия с това. Никакъв проблем. От Wallet-а лелята го сканира с един таблет само. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Официално приложение на България за сканиране и валидиране на Digital Green Certificate - Covid Check BG е одобрено от Гугъл и публикувано в Google Play Store.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за нас?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още няма , търсих вече в “сторето”. Тук колега е пуснал линк за работещо за нас.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това също работи:

https://www.getcovidpass.eu


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих лесно решение как да имаме цифровият сертификат в портфейла на айфоните. Отивате на https://www.his.bg/bg/dgc . Попълвате си даните за да свалите сертификата, но на следващата страница казвате да се свали като pkpass файл. След това си го изпращате на пощата на телефона като прикачен файл и след като получите мейла на телефона отваряте прикаченят файл и в горният десен ъгъл ще има бутон Add. След като го натиснете, вече имате в Apple Walet вашият сертификат и може да си го достъпвате по стандартният за Apple Pay начин с двоен клик на Power бутона. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз така си го свалих на телефона. Зачетох се за новото приложение - то било за проверка на сертификатите уж в заведения и прочие, което за повечето от нас май няма особено значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, stangen написа:

Намерих лесно решение как да имаме цифровият сертификат в портфейла на айфоните. Отивате на https://www.his.bg/bg/dgc . Попълвате си даните за да свалите сертификата, но на следващата страница казвате да се свали като pkpass файл. След това си го изпращате на пощата на телефона като прикачен файл и след като получите мейла на телефона отваряте прикаченят файл и в горният десен ъгъл ще има бутон Add. След като го натиснете, вече имате в Apple Walet вашият сертификат и може да си го достъпвате по стандартният за Apple Pay начин с двоен клик на Power бутона. 

Ей това е супер. Направих го през телефона и директно ми даде да си го добавя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз със този от https://covidpass.marvinsextro.de, ходих до Италия, и сега се връщам от Португалия, нямам грижи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и Бг. вариант,но за IOS чакаме одобрение от Apple.

COVID CHECK BG

Цитат

Приложението е достъпно за масово ползване за граждани и институции, които разполагат с мобилни устройства с операционна система Android. Очаква се скоро приложението да бъде одобрено и от Apple, за да може да бъде изтегляно на устройства, които ползват операционна система IOS.

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През сайта his.bg при мен като кликнах вместо пдф да добави в еленронен портфейл направо ми го добави в Wallet-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.08.2021 г. в 20:12, dessyteneva написа:

А за нас?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

За нас няма нужда - от около седмица his.bg работи с уолет. Моят сертификат вече е вътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте, защо сертификата ми за проболедувал от сайта на his.bg не мога да го добавя във wallet а мога да го сейфна само във Files.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След въвеждане на данните, на втората страница излизат два файла, единия е PDF, а другия се добавя във Wallet. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...