Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Мнение за 12 pro


amfibiabo

Въпрос

Здравейте,

първо се извинявам, ако въпросът ми не е на правилното място, тъй като съм нова
Но моля, ако някой си е закупил iphone 12 pro, как е батерията колко държи. Аз се бях спряла на 11 pro, но виждам че вече е махнат от сайта на apple и почти никъде го няма.

В момента ползвам  7 и дойде време да се разделя с нея и съм пред дилемата между 11 и 12 pro. 
виждам че на 11 батерията е по-голяма от тази на 12 pro
ще се радвам ако някой сподели мнение за 12 pro
Благодаря, предварително!

Редактирано от amfibiabo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Имам и двата телефона с последната версия на софтуера - 11 pro - някой път държи дори с ден повече и не се шегувам...  12 про е като 10-ката... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Примерно единия държи 4 дни, а другия 5. Или единя 1 ден, другия 2?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Батерията на iphone 12 pro без проблеми изкарва деня. Много съм доволен от батерията.
Винаги са ми включени мобилни данни, wifi, местоположение, приложения във фонов режим и по цял ден слушам музика в колата.
Няма как да сравнявам с други iphone устройства тъй преди съм ползвал андроид флагмани.




Изпратено от iPhone 12 Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте. Извинявам се ако пиша на грешното място, но съм нов във форума. Имам айфон 12 про. От самото начало забелязах, че като го зареждам загрява доста. Като го зареждам дори махам кейса, но си е топличък. Други имат ли такъв проблем и нормално ли е това. Зареждам го с 20w зарядно от теленор закупено? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря! Стана ми интересно, защото моята съпруга има айфон 12 и разликата с моя е доста голяма. Нейния почти не се усеща затопляне, докъто моя си загрява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То жените и живеят по-дълго от нас, винаги са на далавера. Само с астра зенека удариха на камък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...