Премини към съдържанието

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

Да направя тема, че точа зъб вече за след 10дена 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 374
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• profusion

25

• dessyteneva

30

• venelin111111

50

Дано пуснат AOD и за по старите у-ва default_smile.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
С амолед дисплей !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една осмица, която седи в шкафа и мога и аз да си поиграя, не съм слагал бета от 5-6 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

07 юни живот и здраве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Apple ще позволи на потребителите да откажат iOS 15 и ще продължат да предоставят актуализации за iOS 14.

“iOS вече предлага избор между две версии за актуализация на софтуера. Можете да актуализирате до последната версия на iOS 15 веднага след като бъде пусната или да продължете с iOS 14 и все пак да получавате важни актуализации.”

Източник: Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска дев профил (сигурен от личния ми акаунт) да драска на ЛС. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти сложили 15 бета? Ако да, как е на пръв поглед? Гледам клипове в Тубата и мое мнение е , че не е зле. Но с уговорката , че само от клиповете ми е впечатлението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм. От миналата година насам не ме сърбят чак толкова ръцете. Предпочитам да са ми стабилни устройствата. 

Може би ще пробвам да я сложа на стария X, но като цяло не съм се засилил. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офтопик: С носталгия помня времето когато се събирахме в група плащахме 100$ за дев акаунт… Хаха сега никой не бърза да тества. И аз до 13 -та тествах, сега не ми се бута.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аде-деее няакой да се жертва за форумното благо да слжи и да каже как е та да знаем 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От снощи съм с 15. Нямам много впечатления освен, че пада по бързо батерията.
Което е нормално за бета, но до сега последните 5-6 години съм само с бети и чак така не е било.
Ако имате въпроси, ще отговарям.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос за приложението weather: бяха загатнали за weather radar, има ли го. Дизайна на иконките като при iOS 14 ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d8623d63dccc1d0e87b5c1d489a93fe9.jpg
19ba4c2194293062fd1b4fac029e7182.jpg
981fee5736da3a64ab9c3e3ccffddbc0.jpg
За иконите, нямам друг телефон да сравня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих iOS 15 на една стара 8-ца. Държи се учудващо добре и бързо, естествено нормално за такава бета, грее и батерията пада също бързо.

Много приятно съм изненадан от новото Safari според мен е супер удобно. Функцията със swipe да сменяш табовете е чудесна. Функцията за групиране на табовете ще въведе голям ред, особено ако постоянно имаш отворени повече от 10 таба. Новия Privacy Report и блокиране на тракерите да следят IP адреса ви е брутален. За 5 сайта 27 тракера/пример дир бг: 10 тракера/.

Новия FaceTime е доста интересен но още е много бъгав, пробвах да се join-а от windows/mac компютър посредством линк/web browser/, но крашва и все още не работи, предполагам проблема е on server site. Към момента, за да използваш Share Screen/Share Play от другата страна трябва също трябва да са с нова версия или през web browser.

Focus функционалността е направена много добре и лесна за настройка. Както прочетох някъде я описват, като Do not Disturb на стероиди.

На iPhone 8 функцията за разчитане на текст от снимка/камера я няма, предполагам заради стария хардуер.

Weather app е доста променен и има много нова информация, хубавото е че голяма част от нея я има и за България, изключвайки Air Quality.

До момента съм тествал две 3rd party applications, YouTube и AdGuard, работят както се предполага.

Apple са върнали две функционалности, при селектиране на текст пак има лупа и когато настройваш примерно аларма, часа го избираш  по старя метод от преди iOS 14. Може би не е изненада, но все още няма Български/iPhone Language/.

iOS-а е готин но определено не го препоръчвам да се слага да на основния ви телефон, все пак Dev beta 1.

Много благодаря на @kal1ch за предоставения Dev профил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ios 15 преглед

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен Brandon прави най-детайлните описания на новите firmwares:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iCloud Plus ще е достъпно до потребителите през есента най-вероятно с офицялния release на iOS 15.

iCloud Plus ще е част от платеноте планове на iCloud.

Цък

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gogi6 появиха се тези две опции в iCloud менюто, все още не мога да ги отворя, иначе видях клипчета в нета как ги ползват.

CAB2608E-E551-42D2-97E5-D701B11963CD.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакви отзиви за новата iOS . Това ме кара да мисля , че много малко хора от форума я тестват. Преди време тук много се споделяше за бетите..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Ами като няма почти нищо ново никой не се напъва, и аз преди слагах бети сега ми в скучна 15 и не искам.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, 14 работи като бета, ти за 15...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.06.2021 г. at 16:22, venelin111111 написа:

Никакви отзиви за новата iOS . Това ме кара да мисля , че много малко хора от форума я тестват. Преди време тук много се споделяше за бетите..

Откакто си взех тамагочи часовника, спрях да слагам бети на телефона, защото обикновено трябва да се сложи и бета на часовника. А ако стане нещо с него, няма лесен начин за рестор. Общо взето не ми се рискува и предпочитам да изчакам няколко месеца. Така или иначе и през септември ще има достатъчно бъгове за оправяне. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма много бъгове. Поне не забелязвам, но и нямам много време да ровя и ръчкам
Доста от песните не ми тръгват в Apple Music. Не мога да хвана логика по какъв критерий, си ги избира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• mirror changed the title to iOS 15

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...