Премини към съдържанието

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

При мен го има първия.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 374
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• profusion

25

• dessyteneva

30

• venelin111111

50

Този бъг (бял екран за миг)при триене на входящи или изходящи повикване пак се появи при мен. В iOS 14 го имаше, в 15 не..сега при 15.01 пак се появи.

video

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още два бъга - Focus след два, три дни спира да работи и трябва да пресъздам автоматизацията, за да се включва и изключва автоматично. В Podcasts при смяна на тъмен и светъл режим, приложението остава в предходния, трябва да се затвори и отвори наново, за да прихване текущия!

Тъпи от по-тъпи гличове!

Sent from my iPhoneXS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, каквито бета тестерите, такива и версиите. За мен идеята на бета версията е ползвателите да споделят намерените бъгове. Вместо това те ревът във facebook, че не работи това и онова, но няма акъл да репортне ... и така при 200х тестери (стреляч във въздуха) и репортнали 500 разработчикът го приема като инцидентен бъг вместо нещо, което има нужда от фикс.
Не оправдавам Apple в никакъв случай. Само пиша, докато мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам какво тестват, след като това нещо е супер видимо! Даже петте бъга са от тези, през които минаваш ежедневно, няма как да не се забележат!
Даже още се сещам - ако си в приложение с ландскейп и после затвориш приложението, телефона при влизане в друго такова с нормален режим, презавърта статусбара за да го оправи, защото е зависнал в ландскейп! Да не казвам, че ако звънне някой и излезеш от приложението, сатаусбара в хоум менюто ми остана в ландскейп!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен на 11 про макс с чиста инсталация няма нито един от посочените бъгове. Пробвах ги по списък (само подкаста го намам, трия го винаги, защото не го ползвам). Фокусът работи както трябва, нямам забележки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При някой проявява ли се упоменатия от мен бъг?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и при мен не се проявява всеки път. Може ли 5-6 пъти да тестваш? Мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фокусът си ми работи от първия ден нормално, подкаст не ползвам, нямам бял екран при триене на повиквания. Това след ресет на настройките обаче, не знам първоначално дали ги е имало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с чиста инсталация и има ядове с триенето

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както обикновено - при едни има едни бъгове, при други - други. Ще го изчистят надявам се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, може просто да сте получили бъга за подарък, защото бързате да сте с първите изтеглили. Винаги е имало огъване на сървърите при излизане на нова версия. Аз, от 4.0 не бързам и генерално рядко имам бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ,ама не може..първия ъп бе през ОТА, после DFU и гадния бъг се появи. От 2-дни изчезна и аз не знам вече..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има бъгове, свързани с онлайн функции и както сам виждаш - не зависят от теб и твои действия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple пусна iOS 15.1 бета 3 и iPadOS 15.1 бета 3 за разработчиците за тестване.

“This beta version of iOS 15.1 contains bug fixes and improvements.”

image.thumb.jpeg.6dea5cafd27fa8c29da62cc59039b8bb.jpeg

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано оправят на 15.1 гореспоменатите визуални гличове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Третата бета версия на iOS 15.1 предлага поддръжка на ProRes и превключване на Auto Macro за iPhone 13 Pro.

image.thumb.jpeg.8685924e967045812d2cb988b4573ad1.jpeg

image.thumb.jpeg.fd706060145da73db17537746e4db2db.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Входящите повиквания ми ги рефрешва 1-2 секунди след като отворя обажданията. Няколко пъти вече ми се случва да набера друг номер. 😂 Смисъл отварям обажданията, за част от секундата виждам кой да набера, и докато докосна с пръст, се рефрешват и цъкам на друго име 😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройка “Гласови команди” и ..гов*@.
Сменяваха език телефон, нищо. Език команда..тц.

видео

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple пусна iOS 15.0.2 и iPadOS 15.0.2, за да поправи няколко грешки, включително тази, която изтрива запазени снимки от iMessages.

Тази актуализация включва корекции на грешки за вашия iPhone:
● Снимките, запазени във вашата библиотека от iMessages, могат да бъдат изтрити след премахване на свързаната комуникация или съобщение
● Коженият портфейл на iPhone с MagSafe може да не се свърже с Find My
● AirTag може да не се появи в раздела Find My Items
● CarPlay може да не успее да отвори аудио приложения или да прекъсне връзката по време на възпроизвеждане
● Restore или Update на устройството може да се провали, при използване на Finder или iTunes за модели iPhone 13

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто имам iPhonе през 2007, никога не съм писал или мрънкал от батерията. Вчера качих 15.0.2 и днес сутринта от 100% заряд падна на 40% след снимане на 40 мин видео, а към 14:00 загасна напълно. Досега зареждах на 2 дни веднъж, вечер към 22:00 ми беше на 60-70%. Не знам на какво се дължи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...