Премини към съдържанието

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

Аз разбрах, че става ръчно и затова се отказах да правя каквото и да е. default_smile.png

Sent from my iPhoneXS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• simba4

26

• dessyteneva

34

• venelin111111

54

преди 4 часа, linkinpark79 написа:

Работи ама Само при условие,че песента не е Losless HiRes или Dolby Atmos.Най тъпото е,че ти разрешава да ги избереш пък свири дефолтския тон.....голяма простотия с тия тонове !!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

При мен даже и дефолтският не свири. Само вибрация, ако избера от мюзик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 24.10.2021 г. в 9:31, ElemenT (a.k.a. Chiko) написа:

Ба* ти и упражнението…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има ядове с добавяне-теглене от апъл мюзик.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го ползвам, но за това пък от няколко дни имам ядове с Find My, не виждам добавените приятели, само устройствата, а там пък днес ми изчезна часовника и се появи чак след като го рестартирах, въпреки че беше свързан. Нещо май се бъзикат техните услуги напоследък. Онзи ден пък не ми даваше да се впиша в акаунта си, за да видя свързаните устройства и да махва едно, въртеше ме на въпросите само.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Милен Орцев написа:

Наказвайте, 

Може и да си прав! :)

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много бързо и леко мина ъпдейта ...

Сега да видим на макбука как ще е новата ос, дали няма да връщам на по стара версия ако тази дойде тежка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използващите Tapatalk - прозиращият бар инпри вас ли толкова прозира, че чак да дразни ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пълна пародия, визуалните бъгове за които споменах по-горе, нито един оправен!
Иначе на тема секюрити сме номер едно, пффф!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен замръзването на снимка във фейса си остана. Батерията си ми е все така добре. Не ми се занимава с ресети заради фейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се беше появил доста сериозен дрейн на батерията последните дни. Засега 15.1 се държи добре в това отношение. А относно фейсбук - махайте го тоя бъг на вселената от телефоните си. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен замръзването на снимка във фейса си остана. Батерията си ми е все така добре. Не ми се занимава с ресети заради фейса.

Пробва ли лог ОФ и лог ОН?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам фейсбук, но на айпада екрана ми замръзва понякога, опитвайки се да зумна изображение в Сафари. Така е от както сложих iOS 15 и с 15.1 не е оправено. На XS, не съм забелязал, но рядко браузвам на него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз замръзването го оправям като минимизирам съответното приложение без да го затварям, после като го извикам отново снимката си е нормална и вече не е замръзнало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се беше появил доста сериозен дрейн на батерията последните дни. Засега 15.1 се държи добре в това отношение. А относно фейсбук - махайте го тоя бъг на вселената от телефоните си.  

Дрейн на батерията има отдавна. Вечер, телефона уж заспал, а сутринта -10 % примерно. Без значение мобилни или wi-fi. Само самолетен режим спасява донякъде. Това вече не е в нашите правомощия.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dessyteneva написа:

Аз замръзването го оправям като минимизирам съответното приложение без да го затварям, после като го извикам отново снимката си е нормална и вече не е замръзнало.

И аз така правя, но е тъпо. 

преди 59 минути, gogi6 написа:

Дрейн на батерията има отдавна. Вечер, телефона уж заспал, а сутринта -10 % примерно. Без значение мобилни или wi-fi. Само самолетен режим спасява донякъде. Това вече не е в нашите правомощия.

На мен за около 6-7 часа пада с около 4-5%. Мисля че е добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, vladi1 написа:

И аз така правя, но е тъпо. 

Може да е тъпо, но работи, много се дразня като не ми работи нещо, а за сега фикс май няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, gogi6 написа:

Странното е, че има дни, в които изобщо не наблюдавам такова явление и други, в които се случва. Low Power Mode решава проблема при мен, ако не съм близо до зарядно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех бързо зарядно и в обедната почивка си дозареждам, че не мога да изкарам деня :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен за около 6-7 часа пада с около 4-5%. Мисля че е добре.

Това е без да го ползваш, нали?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо което ми направи впечатление е,когато чукна два пъти върху снимка,ако има текст маркира него ,а не приближава както искам аз…дано го отстранят и това недоразумение…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...