Премини към съдържанието

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

преди 7 часа, linkinpark79 написа:

Да ви помоля да проверите при вас ще се получи ли-Не мога да добавя определен албум на Линкин Парк Hybrid Theory,писах на съпорта,малоумниците ме питат откъде как го добавям и да пробвам с друг нет.Пробвах от компа,тела не ще и не ще!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Синк или влачене, как пробваш? И аз съм имал такава драма и като крайна фаза делнах цялото лайбръри с фънбокс, рестарт и после качих всичко наново. Със синк никога не е отказвало, нито под мак, нито под уин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• simba4

26

• dessyteneva

34

• venelin111111

54

Не не,директно добавям или се опитвам да го тегля но греда,само с този албум ми е проблема.И на компа и на тела не иска да ми го добави към библиотеката!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи има някаква драма със съдържанието. Дръпни албума на десктопа и виж кво се мота по папките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 13.10.2021 г. в 16:23, ML16 написа:

Имам следния проблем:

В нас има два HomePod mini-та, преди iOS 15, като помоля Siri да ми набере някой, го прави и директно разговора е през HomePod-а. Сега на iOS 15, като я помоля пак ми набира човека но разговора е през телефона и за да мине през HomePod-а трябва да си взема телефона и ръчно да го прехвърля. Особено инетересно става, когато телефона е в друга стая….

Някой да знае за някаква настройка?

Да кажа, че проблема се реши самостоятелно с iOS 15.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се добавя без проблем в АМ. Всичко е точно и със свалянето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

АМ.....Както и да е...интересно защо не иска при мен....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен нещо спряха да работят location based reminders. Нищо не съм спирал или забранявал свързано с location в настройките, а и преди си работеха.
Но сега (може би с последния ъпдейт), като си направя напомняне за като се прибера вкъщи, или когато отида в Кауфланд да ми напомни еди-какво си, те не ми сигнализират при влизане в зоната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем с локациите и във Find my работи само за устройства, приятели не може да локализира, аз също нищо не съм променяла.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още го имаш проблема, не е повсеместен. При мен си работи коректно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак там, в his.bg. Вкарваш си данните на първата страница, а на втората са всички налични опции, за зареждане на сертификата.

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак не ми работи отключването с Face ID в Notes. Изтрих и наново инсталирах приложението, но няма промяна - не ме пита дали да отключва с лицево разпознаване, вместо парола. Нещо става с този телефон, особено след като го ресетнах, дали е от ъпдейтите или просто си бъгва, ама почвам да се дразня вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само в notes ли е проблема? Други приложения имат ли проблем с лицево отключване? И ако няма значи не е в апарата проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да само в Notes е, при другите си работи коректно. Не знам какво му става, откача от време на време, помня преди пак така ме изнерви и какво ли не правих, накрая само сработи. Тъпото е, че не знам какво го предизвиква, просто в един момент ми трябва и не работи без реални причини, точно това ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е тъпо, но да питам. В Settings > notes > password разрешено ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е тъпо, гениално е и явно това е било проблема, много благодаря! Не знам как се е изключило, понеже съм свикнала автоматично да го ползвам и тази настройка въобще не я отразих, още веднъж мерси много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, то вече толкоз функции , че…И аз мислех да те питам за настройката, ама си викам ще се ядоса и ще помисли , че се бъз**ам.Хаааа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай, питай следващия път, изключвам просто, особено за неща дето ги цъкаш веднъж и забравяш. С тия бекъпи толкова съм затъпяла, че се чудя дали има някъде повече. После що викаха, че “тъпите американци” ползват iPhone…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То с тия смартфони затъпяхме,едно време колко тел номера помних а сега едва помня мойте.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

159FBBBC-945B-4A9A-BAAE-83366AA21499.thumb.jpeg.793fa9e7e5af6ca5fd98890829423f86.jpeg

За първи път пиша и не знам порядките. Извинете ме, ако бъркам мястото за публикуване.
Може ли да ми подскажете какво значи това известие в начална страница на Сафари, на Iрad, iOS 15.1? Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това, което пише. Искаши са да те следят с цел рекламаи сафари ги е блокирал. Нищо страшно. Перчат се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправих си локациите - изключих ги и ги включих отново по акаунти и дадох да се шерва безусловно, като съответно го потвърдих на другите телефони и ми се показаха вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И преди 15.1 си бях доста доволен от живота на батерията, обаче сега направо съм уау
Днес сутринта заредена до 92%
През повечето време на Wi-Fi но все пак си е впечатляващо
Screen Time - 5 часа и оставаща батерията 39%
62990206976b6bf3eb944c1058e986db.jpg

Sent from my iPhone Mini

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам, бях с XS, сега 12 Про Макс - ега.и батерията аз default_smile.png яка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой друг да се е сблъсквал със следния проблем? Ползвам приложението Sleep Cycle на телефона, за да си следя качеството на съня. Нощем телефона стои на MagSafe зарядно. Вече за трети път от iOS 15 насам (напълно на случаен принцип) телефона се зарежда до 80%, след което батерията започва да пада, въпреки че уж се зарежда. Сутринта телефона е на 50%. 

Съмнявам се да е от приложението, защото ако проблема беше в него, то щеше да се случва всяка вечер, а не 1 път на 2 седмици. Като се разрових в гугъл, има и други хора, които се оплакват, че телефоните им не се зареждат с MagSafe, и че рестарт оправял нещата... което не е идеално решение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...