Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

Махни оптимизираното зареждане (Battery/Battery health/Optimized Battery Charging)и би трябвало да се оправи. По-принцип, телефона следи порядките на зареждане и знае, че примерно когато го зареждаш вечер, ставаш в 8:00 сутринта, и той зарежда телефона до 80% и чака да наближи 8:00 и малко преди да настъпи това време го зарежда на 100%. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• simba4

26

• dessyteneva

34

• venelin111111

54

Аз лятото имах подобен проблем, с тази разлика че дори не ползвах приложение като sleep cycle, а телефонът просто си се зареждаше. И всяка сутрин ми беше на 80%. Оптимизираното зареждане беше изключено, рестарти също бях правил. Според мен се оказа някакъв проблем с висока температура в жегавите месеци + някаква лоша софт. оптимизация. Надявам се с 15ката вече да не се случва.

Ако имаш Apple watch, те съветвам да си вземеш тази програмка и да не се занимаваш с ръчно пускане и спиране всеки път.
https://apps.apple.com/bg/app/autosleep-track-sleep-on-watch/id1164801111

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, но хич не ми се иска да спирам оптимизираното зареждане, след като телефона всяка вечер стои по цяла нощ на зарядното. И винаги го махам от зарядното около 9:00 - т.е. трябва отдааавна да ми е научил порядките. Просто има някакъв бъг, където оптимизираното зареждане не захапва понякога, че трябва да започне. Освен да го спра и пак да го пусна.. А @DreamcatcheR, проблема при теб с MagSafe ли се получаваше или с кабел? 

Иначе относно Sleep Cycle - нарочно ползвам приложение на телефона, защото не искам да нося часовника докато спя. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с изключена функция и не ползвам приложението, за което говориш. Снощи на магсейф и фейстайм аудио батерията се топеше и телефона грее за световно. Това не е за пръв път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@kal1ich , magsafe duo. Същото беше и с magsafe кабел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.06.2021 г. в 21:41, baronbg написа:

От снощи съм с 15. Нямам много впечатления освен, че пада по бързо батерията.
Което е нормално за бета, но до сега последните 5-6 години съм само с бети и чак така не е било.
Ако имате въпроси, ще отговарям.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Здравей колега,

Да те попитам относно този ъпдейт на iOS 15.1. Ползвам 8+ и през ноща ми се е ъпдейтнал, а сега седи на бял екран. Дава ми, че актуализацията е преминала успешно, след като кликна на NEXT и преминава в следваща стъпка със съобщение но ми дава някакво съобщение " White & Case LLP", че не може да намери акаунт и не мога да премина в режима на телефона и да боравя с него ...:( Някой сблъсквал ли се е с това и ще бъда много благодарен да си оправя 8-цата .... Иначе като е в такъв режим получавам известия и дори звъни телефона, но не ми показва кое приложение писука или кой ме търси :( Ще съм много благодарен на всякаква помощ ... 

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли ток в телефона? Сложи го на зарядно и опитай отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми излиза. Не ми позволява да го минизирам или да го премахна за да стигна до настройките. Опитвах няколко пъти да го рестартирам, но без успех. След рестарт отново ми показва тези стъпки и нищо повече  

Някакви други предложения ? 

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

DFU mode, това винаги работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгледай видеото за да разбереш как се прави.
виж
DFU mode е най-просто вкарвайки телефона в DFU iTunes го намира като нов телефон. Имал съм проблем с изгоряла платка и тогава “греда” , не става и ходих в сервиз.

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона служебен ли е? Обикновено тези конфигурационни профили се ползват от IT администратори на служебни устройства. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да припомня, че ръководства из форума бол и обсъждани отдавна теми няма да се дъвчат.

Този телефон е/бил на фирма и е възможно да му е локната активацията, отделно може да е с активиран FMi. Ресторваш го и се надяваш да не съм прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Занесох го в сервиз и се получиха нещата. Кило брашно да имате, на майстор го занесете. 

Благодаря на всички за отзивчивоста. 

Бъдете живи и здрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво казаха в сервиза, какъв е бил проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 12&13 айфони е.
„Apple releases iOS 15.1.1 with fixes for dropped calls on iPhone 12 and 13”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...