Премини към съдържанието

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

на 22.12.2021 г. в 13:21, stangen написа:

Някой да има проблеми с безжичните зарядни от трети производители, след последният ъпдейт? При мен спря да зарежда iPhone13Pro и iWatch5 40mm, на същото зарядно старата ми iPhoneX си се зарежда без никакви драми. Сложа ли нещо с последната версия на софтуера, зарежда няколко минути и спира. Мислех първо, че имам драма с часовника, но на оригиналното зарядно си работи. 

Днес в MacRumors пише за сходен на твоя проблем, макар и за по-новите часовници.

https://www.macrumors.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • Отговори 444
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• simba4

26

• dessyteneva

34

• venelin111111

54

За часовника не знам, но 12 про макс си зарежда на китайско зарядно от 6$, сложено в кола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми пристигна едно китайско, тройно, безжично зарядно и се оказа, че часовник с watchOS 8.3 не се зарежда. Всъщност, както колегата по-назад сподели, зарежда  няколко минути и спира. Имам един стар S2 в къщи, който се зарежда без проблем. Явно с последната версия на watchOS са наложили някакви ограничения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

часовниците вече май само с оРгиналдъ!бях поръчал едно от дайс и ми звъннаха,че не става!точно,същото описано-зарежда малко и дотам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15.2.1

3 минути remaining кат Ицо Стоичков ми говори тоя телефон 🤣

4737E273-E22B-422B-942A-28948B11F2D8.thumb.png.6ee41c56f7f64d09b917367cd817c265.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много потаен този ъпдейт, грам описание няма…

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, dessyteneva написа:

Много потаен този ъпдейт, грам описание няма…

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Тоя е само за фенове на ъпдейтите. Като пита някой андроидаджия да му се похвалим с чести ъпдейти. 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Запушва някаква уязвимост в HomeKit. Бая голяма дупка ще да е😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След последния ъпдейт се върна замръзването на снимките във фейса. Ама съвпадат ъпдейта на иос и на фейса и не мога да разбера от къде е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен днес го забелязах пак във фейса, другата новина е, че потребителите с някой от моделите iPhone 13 няма да имат noise cancellation бутон и съответно функция - било потвърдено от съпорта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото приятелката има пак 12ка същата версия на иос, същата версия на фейс, аз имам аватари, а тя не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за фейсбук и аватари, да питам. Малко извън дискутираната тема сме но...
Само аз ли не мога да си добавя като профилна снимка кратко видео, или тотално са го орязали? Преди нямаше проблеми и съм слагал.

П. П. Вчера имаше ъпдейт на фейсбук и може да са фикснали някои от проблемите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ф-ята “не ме безпокой” изтрещя, буквално. Два айфона с iOS 15.2.1 .На моя телефон има 1 контакт фаворит, моя № съответно е фаворит на др.айфон. Когато се активира функцията след 22:00ч и се опитам да избера фаворита не става , съответно и той не може да ме избере. Добре , че когато звънне веднага повторно става. До сга тая драма не е имало до iOS 14 беше без проблем, а сега не е така.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройките погледни. Всичко си е наред. А и повторното пизвъняване се изключва11f19bfe66a466b0b275d663e7ee3989.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гоги гледах , знам, че се изключва повторно звънене. Ще ги погледна утре по-така, че ми се спи вече. Но съм ги настроил правилно. Щом не е бъг ще ги проверя пак настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изстрий automation и го създай наново. При мен бъгваше на стария XS и като го изтрих и настойх пак, се оправи!

Sent from my iPhone 13 Pro using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срана по твоя начин, мерси за съвета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...