Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

А докато си на регион US работи ли?

Аз попринцип седя на US регион по други причини.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 374
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• profusion

25

• dessyteneva

30

• venelin111111

50

преди 22 минути, penmark написа:

Ох какъв гаден бъг ми направи. На който и да звънна, не дава сигнал свободно и след 10сек ако не ми вдигнат ми дава заето. Цял ден така. Рестарирах и засега мога да се обаждам. 

Това и на мен днес ми го направи, мислех, че е от мрежата, но само веднъж. След това като звънях на същия номер, просто нямаше сигнал свободно, но не се разпадаше връзката. Не съм пробвала с други номера, защото не знаех, че е бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се , че не би трябвало да е така:
Weather iOS 15

видео

След снощния reset се оправиха цветовете уж. На 10-ката на жена ми си е ОК . При iOS 14+ бе нормално. Дали в моя апарат е вината? Телефона е 12.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

……

Weather 
New animated backgrounds

There are now thousands of variations of animated backgrounds that more accurately represent the sun position, clouds, and precipitation.

……
В този случай Golden Hour.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Това значи ли , че трябва да ръчна 10-ката на жена ми защото там няма тези анимации и цветове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, на X няма да работи:

“Available on iPhone with A12 Bionic and later.”

Ето тук са всичко нови функции в iOS 15 заедно с допълнителните рестрикции: Apple - New features available with iOS 15 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мъжа ми пък има проблем с AirPods Pro - разкачват се непрекъснато, дали ще се оправи с ресет ол сетингс, или да изтрия слушалките и да ги сдвоя отново? Телефонът е Xs, ако има значение. Нямам идея дали има ъпдейт и за тях, уж ги оставихме скачени и на зарядно, ако е имало се е качил, но пак си е същото. Иначе за времето, много са хубави новите анимации наистина.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако правят такива проблеми пробвай да ги ресетнеш самите тях и да ги вържеш на ново. Apple

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста потребители в Twitter и Reddit се оплакват от бъг, който показва липса на памет.

Други пък са късметлии: 🤣

https://www.digger.ru/resize/668/-/storage/app/media/uploaded-files/2021/9/22/5efd4967-39c8-4d63-b956-135af9eea61d.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има проблема.

Не може да се влезе в “iPhone Storage Almost Full”.

Минавано е през  Reset All Settings

AC6BDACF-DD3D-4D61-B13B-722548CA7873.thumb.png.db95063e26696017369050e9ec109c4a.pngC6F0E21A-6977-4C88-A0EA-36BB60FDFF0A.thumb.png.64234b73acdebcaabd5d4a51dc3366e1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако правят такива проблеми пробвай да ги ресетнеш самите тях и да ги вържеш на ново. Apple

Ресетнахме слушалките, аз пък си ресетнах настройкити и на втория разговор стана същото. Дали се откачват слушалките, или е горния бъг с липсата на сигнал и разпадане нямам идея, не чух сигнал и ме изхвърли, а при второто позвъняване чаках да му се реконектнат слушалките, за да говорим. Много неудобно и според мен си е някакъв бъг, ще чакаме ъпдейт явно.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи до 1 часа съм ресторвал на чисто 15 и днес пак не мога да звънна на никого… Направо ще се изям от яд. Да бях върнал 14.8 поне 😤

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на теленор, а ти? Да не би пък нещо с мрежата им да има проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има следния проблем с Carplay?
Върви музика от радиото на колата, Waze е на екран. Преди по време на сигнал музиката се намаляваше, сигнала се известяване (камера, светофар и тн), но музиката продължаваше. Сега музиката спира, известява ме за съответния сигнал, след няколко селунди ми показва, че е избрано рафио и музиката продължава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, dessyteneva написа:

Теленор с есим съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли разлика в поведението на телефона с мрежата когато си с физическа или е-сим на Теленор ?

Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че трябва да излезе carrier update скоро.В settings/About. В щатите излезе веднага с 15.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За Виваком е наличен:47.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е излизало, днес правих и ресет на млежовите настройки и после на всички. Иначе с слуги номера си говоря, поне не съм като колегата да не мога да звъня, просто ме дразни като има някакъв проблем, а и точно с мъжа ми дето по десет пъти на ден говорим е доста неудобно. Дано пуснат ъпдейта и да се оправи, вече няма какво да ресетвам.
Пп а и сега съм си с 47.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз звъня на айфон в случая, ще пробвам утре с друг да видя, но явно си е проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си че ако изключите VoLTE, няма да имате проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава опция за изключване от предния къриер ъпдейт мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...