Премини към съдържанието

iOS 15

profusion
 Сподели

Recommended Posts

При мен с мини, батерията е екстра.

Sent from my iPad using Tapatalk

И моето мини е много доволно от живота на батерията. И със 14.7.1 и сега 15 ката съм много приятно изненадан от батерията.
За протокола - зареждам само със power bank ( използвам само бързото зареждане) и зареждам до 80% / 90%

Sent from my iPhone 12 Mini
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 374
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• ML16

40

• profusion

25

• dessyteneva

30

• venelin111111

50

Safari-то ми не работи много гладко и го репортнах, че май сме доста с този проблем. Много често замръзва при мащабиране и др. бъгчета. Отчитам го и на IPhone XS и на iPad 8. За батерията нищо не мога да кажа. Вече три години се опитвам да разгадая ребуса, при отчитане на разхода и

На ipad 8, не мога да мащабирам quick note. Би ли пробвал при теб работи ли коректно. Благодаря.

Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мащабира се до определен размер, но май и така е замислено.От време на време има проблем, както споменах. Случвало ми се е, да замръзне дисплея и не мога да превъртя екраните, но това не пречи да се отварят приложенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Safari-то ми не работи много гладко и го репортнах, че май сме доста с този проблем. Много често замръзва при мащабиране и др. бъгчета. Отчитам го и на IPhone XS и на iPad 8. За батерията нищо не мога да кажа. Вече три години се опитвам да разгадая ребуса, при отчитане на разхода и

На трите айфона в семейството съм сложил Opera като браузер по подразбиране. Имаше период през който тествах доста браузери и операта бе най добре. Има си и вграден адблокер.

Sent from my iPhone 12 Mini
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мое лично мнение е , че Safari си е супер.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мащабира се до определен размер, но май и така е замислено.От време на време има проблем, както споменах. Случвало ми се е, да замръзне дисплея и не мога да превъртя екраните, но това не пречи да се отварят приложенията.

И аз имах проблем със замръзване с 15rc, но след като дойде официалния всичко е ок. Да прав си за мащабирането, работи просто не може да бъде по малък прозореца. Мерси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен най-често има замръзване във фейсбук апа , най-вече като отворя снимка там и единственото решение е да килна апа от таскбара

Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е във апп-а, а не в иос-а. Фейсбук е най-смотаното приложение по принцип в стора, ще го оправят до Коледа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фейсбук-а отдавна съм го изтрил отвсякъде, свободното ми време се увеличи неимоверно, като например риболова. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес се очаква да излезе версия 15.01, която да адресира някой от бъговете открити след пускането на офицялната версия на iOS 15.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За разработчици пуснаха 2ра бета, иначе е по трасето 15....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло от reddit и twitter, доста пъти е имало вярно инфо. Явно днес е било ден за 15.1 beta 2. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Често ми се случва камерата да не ми се стартира от локскрийн. Черен екран стои без значение дали сменям камерите или режимите. Повторно влизане и се оправя, ама моментът в отминал...
И на 14ката го имаше, ама на 15 не е оправено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Налазвайте 15.01...  😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ням такова нещо не е само за 13

64a3d53fa18f9475e38b33b5fd203c10.jpg

Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А верно, сега ми излезе default_smile.png XS

Има едно много гадно зареждане на пиннатите контакти в съобщенията - при отваряне се вижда номера и после излиза името под иконата!

Sent from my iPhoneXS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязал съм през годините, че когото излезе Х.0 версия, работи добре (то и как да бъде иначе след 10 бети и месеци за нагласяне). Следващите Х.0.1 и Х.0.2 са бъгави та бъгави и всички с нетърпение чакат Х.1. Та базирайки се на традицията, мисля да не ъпдейтвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го бъга в съобщенията. Другия е с прескачане на екрана в настройки след излизане от search menu и при ъпдейт в AppStore, а третия, който не мога да запиша със screen recording, е че при пускане на музика и излизане на lock screen, ако позиционирате пръст, върху точката от слайдера за звука, същата прескача и се връща за секунда в начално положение - направо си е визуален проблем!
https://cloud.tapatalk.com/s/61581b8af260f/RPReplay_Final1633163448.MP4
https://cloud.tapatalk.com/s/61581bbaee724/RPReplay_Final1633163913.MP4

Sent from my iPhoneXS using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Третият и при мен го забелязах. Направо е странно как такива елементарни функции се сбъгясват и не е като да е нямало 4 месеца да се забележат и коригират.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...