Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Работи ли 5G от Виваком на iPhone 12


miroslavpetrov93

Въпрос

Здравейте,

моля да бъда извинен ако това не е правилното място за този въпрос.

От 2 седмици се боря с Виваком за ми "активират" 5G услугата на iPhone 12, който не е закупен от тях.

До тук съм говорил с 2 магазина,  2 пъти на 123 и 2 пъти с акаунт мениджъра(бизнес клиент сме).

И в двата магазина ми казаха, че телефона трябва да е купен от тях.

На 123 един път ми казаха, че за да се активира услугата, по-скоро за да се изпрати carrier settings update трябва да се обади управителя или да се обадим на акаунт мениджъра и да му дадем номерата на които искаме да е активно 5G и съответно той да задейства нещата.

Втория път се обади управителя, отговора беше, че няма такова нещо и че просто 5G не може да работи на iPhone, който не е закупен от тях.(имаме iPhone 12 Pro, който ни е подарък от Виваком и на който също не работи 5G...)

При първия разговор с акаунт мениджърката и дадох номерата, на които да се активира услугата и тя ми потвърди, че имат вътрешен ред по който това да се случи. - нищо не се случи

При втория разговор с нея, ми каза, че се е оказало, че нищо не може да направи и да се обадя на 123...

 

Та да ви попитам мит ли е или не е мит на Виваком 5G-то и при вас работи ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Малко сме офтопик, но най-доволна си бях от Xs-а, като се има предвид, че го спуквах от игра тогава…ясно, че батерията няма как да остане на 100%, но с всеки нов модел все по-бързо падат процентите май. А иначе възможно ли е от операторските настройки нещо да ми бъгва и да пада по-бързо? Днес беше и топъл без да го ползвам в джоба, по навик затварям всичко, не е имало работещо приложение, рестартираха и после не грееше. А и часовникът ми се беше разкачил, никога до сега не се беше случвало, всъщност аз тогава разбрах, видях че няма връзка и извадих телефона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да , възможно е. Брал съм същите ядове като теб с 10-ката, грее и няма сигнал търсят ме ,а оператора казва , че “..абоната е изключил телефона”…Часовник нямам и съответно не мога да съм полезен с наблюдения.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чудничко просто…


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В джоб на яке, но той винаги е там като се возя в кола, защото не мога да ползвам задния на дънките. Знам, че беше писал и преди за такава ситуация, когато имах подобен проблем с Xs, но като цяло батерията си пада по-бързо след ъпдейта, затова се чудех дали няма връзка, не знам якето изкуствено ли е честно казано - шушляк с пух вътре.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е от якето, в колата съм с шушляк през повечето време и няма проблем, на мола на бариерата ме бие ток когато вземам билетче щото съм се наелектризирал от изкуственяка, но телефона е ОК .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тръгна най-накрая… от само себе си…

0530971E-3C79-41E2-8204-348C819009B8.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...