Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с трансфер на видео файлове с голям размер!


evtoo

Въпрос

Здравейте,

Използвам iPhone 11Pro и не намирам начин да прехвърля снимани с телефона клипове на PC. Пробвал съм с много(включително оригинални) кабели също така и на различни компютри. Пробвал съм през програмата "Photos" на Windowsa и от там не става. Пробвал съм и директно copy/paste - и така не става. Пробвах и да ги кача на облак и после да си ги сваля - първоначално можех за по малки файлове сега и там не става. Само да уточня, че снимки и малки клипове мога да копирам/трансферирам, но за по големите нещо се чупи и не става и ме изхвърля. След това трябва да разкача и закача отново телефона. Моля да споделите Вашия опит... и съвети...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

До колкото виждам си под Windows, инсталирал ли си iTunes?

Ако не, пробвай да го инсталираш и тогава включи телефона в компютъра и на телефона натисни “Trust” ако те пита. След което в File Explorer го търси като външна памет и трябва да има папки с снимки/клипчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво имаш предвид под големи клипове, ако са над 4 GB горе долу и компютъра ти е по-старичък с форматиран диск на FAT32 - няма да стане.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 49 минути, ML16 написа:

До колкото виждам си под Windows, инсталирал ли си iTunes?

Ако не, пробвай да го инсталираш и тогава включи телефона в компютъра и на телефона натисни “Trust” ако те пита. След което в File Explorer го търси като външна памет и трябва да има папки с снимки/клипчета.

Имам разбира се iTunes, но дори и без да е пусната програмата аз го виждам като външна памет заедно с всички папки и всичко вътре, но като дам copy на видео файл и не става крашва и се разпада връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 28 минути, Русев написа:

Какво имаш предвид под големи клипове, ако са над 4 GB горе долу и компютъра ти е по-старичък с форматиран диск на FAT32 - няма да стане.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Под голям файл визирам долу горе всичко над 300mb. Имам клипове и по 2gb в телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трий драйвъра за камерата(да, такъв е сега), реинсталирай айтюнс, забрани тегленето на драйвъри първо от микромеките и тогава закачи телефона. Уиндоуските драйвъри винаги са били много зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Днес опитах през приложение от телефона google drive и icloud, но видях, че някак компресират клиповете. В телефона клипа е 1.21gb, а след като го клаудна и след това го сваля на PC става около 500mb...това нормално ли е и така не се ли разваля качеството? Има ли клауд, който да ги качва и сваля с реален размер и качество? Сваления клип е с кофти качестов и зацикля като го гледам на компютъра. За информация лаптопа, на който се случват нещата е със следните параметри: Intel(R) Core(TM) i5-3340DM CPU @ 2.70GHz, RAM 4GB OC Windows 10 64 bit.

Редактирано от evtoo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търсиш помощ или съчувствие върху собствените разсъждения? Дай да се уточним? Ползвам подобно пц, но не с 10 и нямам твоите драми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Преди време имах подобоен проблем. На тел. имаше 25 GB снимки и клипове и се държеше по същия начин.

Преборих го, като качих всичко в Onedrive през самия тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...