Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone Xs срещу Iphone 11


Mitko345

Въпрос

Здравейте.

Тъй като до сега не съм използвал Apple продукт, ще може ли помощ за покупката на Iphone, дилемата ми е за IPhone Xs и Iphone 11, говорим за чисто нови. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

за чисто нов,не си заслужава нито единия!като ще е нов,да е и нов модел.мое мнение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моето мнение също е за по-нов модел, но ако нямаш възможност и се налага да избираш точно от тези двата, давам глас за Xs. Ползвах го над 2 години, още е в къщи и работи без проблем, няма и драскотина, много приятен в ръката и качествен модел.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте, тъй като до сега не съм изпозлавал Apple продукт

Което ще рече,че е възможно изобщо да не ти допадне.Не се чуди и грабвай XS,най-малкото ще е по-евтин.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На XS няма да работят airtag-овете или поне precision finding-a. 11 пък е без OLED, но с по голям екран (и мисля батерия) .... общо взето два месеца преди излизането на следващия не е оферта да си взимаш каквото и да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 1 час, Nick Snow написа:

На XS няма да работят airtag-овете или поне precision finding-a. 11 пък е без OLED, но с по голям екран (и мисля батерия) .... общо взето два месеца преди излизането на следващия не е оферта да си взимаш каквото и да е

Според теб ще паднат цените след като излезе новия айфон, и ако да с колко, тъй като сте по запознати с пазара на Apple. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
на 27.07.2021 г. в 9:28, Nick Snow написа:

На XS няма да работят airtag-овете или поне precision finding-a. 11 пък е без OLED, но с по голям екран (и мисля батерия) .... общо взето два месеца преди излизането на следващия не е оферта да си взимаш каквото и да е

Още един въпрос към колегите от Варна, какво мислите за Скайфон, защо са такива ниски цените на устройствата им, спрямо другите магазини. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...