Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 14.09.2021


ML16

Recommended Posts

Apple официално обяви специално събитие на 14 септември, на което компанията вероятно ще представи новия си iPhone 13 и Apple Watch Series 7. Събитието ще се проведе в 20:00 ч. българско време.

Старши вицепрезидент на световния маркетинг, Грег Джосвяк сподели тийзър за събитието, като каза: "We’re California Streaming on September 14th. See you real soon."

 

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да очакваме от голямото събитие на Apple?
Според слуховете дизайнът на смартфона няма да претърпи драстични промени


Гледай тук

В 20:00 часа българско време на 14 септември Apple ще стартира своето голямо събитие,


Sent from my iPhone 12 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мега претоплена манджа.....няма дори always-on,няма да се сменя 12-ката.... :(  Часовника и той претоплена супа.... 1мм повече дисплей чудо!

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Синема мод.....кат'имаш декори и осветление за 2млн и снимаш с тел'фона....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне ios15 да бяха пуснали, че най-ще си заслужава от всичко дето представиха 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не чакам изненади от тези ивенти. Нормално, като всяка година беше. Формата - същата; дисплея - 120 херцов, за някои това има значение; процесора както всяка година 50% по-бърз; камерите по-убави и това е.
Ще мисля дали да сменя 11-ката си. А дотогава ще видиме тестовете в арената и дроп тестовете в ютюб

Чудя се само има ли все още нетърпеливи да чакат преордъри, да тръпнат, да…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото което ми направи впечатление е, че базовия сторидж вече е 128GB
Нищо впечатляващо спрямо 12-ката


Sent from my iPhone 12 Mini

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нетърпелив щото от 11 про макс ще скачам на 13 про макс, ама като гледам няма да е скоро. В нашия регион чак след 8 октомври :D 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от Pro-то ..... Поне засега не ме впечатлява за да скоча от 11Pro Max на 13Pro Max. От целия ивент ми хареса само iPad mini.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то само айпад минито беше ново, всичко друго леко полирано..... аз очаквах поне олуейз-он дисплей за да скоча на 13 ноо....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPad mini е добър ъпгрейд, но не за мен, тъй като преди 10-на дни си взех 12.9” про. 

Новия часовник не е нищо особено. Като гледам даже не споменаха да е с нов чип. Най-хубавото му е циферблата. Ще го пропусна. 

iPhone 13 е итерацията, която очаквахме. Нищо съществено, което да ме накара да си сменя 12-ката. Pro модела, обаче ме замисли. Синьото е много красиво и подобренията в камерите + 120hz дисплей ме блазнят. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквах повече батерия за часовника, а не all day battery life :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл да сменям 12-ката. Ако е живот и здраве ще чакам 14-ката догодина.


Sent from my iPhone 12 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново не видях часовник, а поредното тамагочи гладно за ток. НОООО iPad mini-то ще влезе в употреба и много се радвам, че го пуснаха на пазара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да го бяха кръстили 12S тоя телефон, пак щеше да му е много. Трябваше да го кръстят The new iPhone 12.

Часовникът уж беше 100% сигурно, че ще е с новия дизайн с плоския ръб - да, ама не и се радвам, че не го направиха така. Не отива на часовник с такива ръбове. Очаквах обаче подобрения в батерията - най-големият проблем на часовника.

Аз тази година съм пас на всичко.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Философията на чичко Стив "на час, по лъжичка" се изврати в "на час, по капкомер". Вече е очевидно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо си се ебават с хората тия! Ама докато им се вързват слепите фенове и те ще си се ебават! Finger print щеше да има,Always On Display щеше да има…Сложиха “иновативния” 120 херца дисплей,какъвто андроидите имат от не знам колко време и голяма работа сме-най-великия айфон който някога бил излизал 😂 Е,сори ама повечето хора не са канарчета! След дълги години с айфон сериозно се замислям да мина на Самсунг с часовник който не е All day а е 7+ дни…

Смешни сте Епъл…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айфона обаче снима най-добре от всички Андроиди, най-удобна клавиатура, airdrop, imessages,все неща които андроид нямат.

Новият айфон е хубав, харесва ми и когато се отдаде възможност ще се поглезя с един син макс, и мен ме е яд, че не вкарат повече фунцкии като AOD, но сме Епъл фенове и това е което дават, това ще ползваме:)
Пробвах ги тези Самсунги и Шиаомита, хубави са, ама постояно мисля за айфона.За мен преминаването към другият лагер вече не е решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Все ходят на другия бряг, а след някоя друга седмица се връщат. И на мен ми дадоха един самсуняк за служебен. И дисплея му голям, и с две сим, и батерията му кара зверски. Ама едно елементарно нещо дето на айфона го правя за 5 секунди, там ми отнема 15 мин, е що да си развалям рахата?
И не не съм му фен на айфона, просто смятам, че вещите трябва да служат на хората, а не обратното и докато ми служи по-добре от андроида /дето може всичко, ама само цъкни тука на тея 34 места за да направиш нещо елементарно/ ще си седя на айфона.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно доставките в сайта на Apple пише:

  • Customers in Australia, Canada, China, Germany, India, Japan, the UK, the US, and more than 30 other countries and regions will be able to pre-order iPhone 13 Pro and iPhone 13 Pro Max beginning at 5 a.m. PDT on Friday, September 17, with availability beginning Friday, September 24.
  • Both models will be available in Turkey beginning Friday, October 1, and in Malaysia, Mexico, South Korea, Thailand, and nearly 10 other countries and regions beginning Friday, October 8.

 

Не е ясно ние в коя група сме.

 
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изгубиха ме с тая презентация. Заради едната камера и 120Hz, няма да ъпгрейдна. Всъщност откакто Google пуснаха официално Gpay в България, сериозно се замислям да мина в другият лагер. Това беше единственото което ми липсва ....добре де, и още няколко глезотии, но мога и без тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.09.2021 г. в 23:23, Victormihov написа:

Айфона обаче снима най-добре от всички Андроиди, най-удобна клавиатура, airdrop, imessages,все неща които андроид нямат.

Новият айфон е хубав, харесва ми и когато се отдаде възможност ще се поглезя с един син макс, и мен ме е яд, че не вкарат повече фунцкии като AOD, но сме Епъл фенове и това е което дават, това ще ползваме:)
Пробвах ги тези Самсунги и Шиаомита, хубави са, ама постояно мисля за айфона.За мен преминаването към другият лагер вече не е решение.

Ей за това става въпрос! Догодина като просто сменят името от 13 на 14 и го направят 5000 лева пак викайте щото сме епъл фенове и 💩 да ни дадат ще ги ядем :) 

Е,мерси !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iStyle пуснаха заявяване на интерес към новите телефони.

 

Едит: за сега е само за 13 и 13 Pro.

Може би ще забавят с една седмица Mini и Pro Max.

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, DreamcatcheR написа:

Аз тази година съм пас на всичко.


Sent from my iPhone using Tapatalk

+1 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо друго за Pro моделите, за да може да се снима в ProRes 4K 30 fps трябва да имате 256GB или по голям. Но така или иначе това е нишова функция.

 

84A54C9C-DADF-4E8A-8964-80970F757E2F.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...