Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Event 14.09.2021


ML16

Recommended Posts

Снощи за пръв път от много време насам усетих как гледам презентациите и ми е скучно. А се е случвало преди време в градския транспорт прибирайки се от работа да гледам събитието.


Sent from my iPhone 12 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, че ми беше толкова скучно, но бях с гръб към телевизора… По служба някак си. Мисля си, че като изтичат предварително нещата, може би се губи ефекта от премиерата. Иначе ми хареса 13 минито, дано все пак не ги спрат от следващата година, както и часовника, че съм с петицата, но нищо дето да ме накара да правя смяна на всяка цена. Има време, ще видим кое как, може би на мъжа ми един Макс, че е с моя Xs в момента.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В операторите поръчките стартират на 1.10, доставки от 08.10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има време, ще видим кое как, може би на мъжа ми един Макс, че е с моя Xs в момента.


Ако заслужава, може
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И четирите нови модела iPhone 13 имат поддръжка за двойни eSIM, според техническите спецификации.

Моделите iPhone 12 от предишното поколение имаха поддръжка за две SIM карти, но изискваха една физическа SIM карта и една eSIM. Сега потребителите имат възможност да активират два клетъчни плана, използвайки само eSIM.

-----
SIM Card
Dual SIM (nano-SIM and eSIM)
Dual eSIM support
iPhone 13 and iPhone 13 mini are not compatible with existing micro-SIM cards.
-----
 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление, поддръжката на ProRes няма да бъде налична в първия ден за тези, които си купят iPhone 13 Pro. Това е така, защото според Apple тази функция „coming soon“. Няма много подробности относно наличието на поддръжка на ProRes за iPhone 13 Pro, но функцията вероятно ще се появи по-късно тази година с бъдеща актуализация на iOS.

Когато Apple обяви ProRAW за iPhone 12 Pro миналата година, функцията също беше забавена и дойде с iOS 14.3 през ноември.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващата година ще може да се купи телефона,но ше може да се ползва след 4-5 месеца
Голям резил пак тая година!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.09.2021 г. в 21:34, londongunner написа:

Очаквах повече от Pro-то ..... Поне засега не ме впечатлява за да скоча от 11Pro Max на 13Pro Max. От целия ивент ми хареса само iPad mini.

Излъгах .... Днес ми попадна много изгоно 12 Pro Max 256 чисто нов неразпечатан и нямаше как да го пропусна, но пък на секундата намерих нов собственик на 11 Pro Max 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слави,как не ти омръзна.... 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами Веско как да ти кажа идва ми отвътре. Просто офертата за моя 11 Pro Max беше неустоима - 1500лв ( на 28 този месец става на 2г но е без драскотина и на 95% battery health ) и на 10 секунда вече беше на Erase all content and settings и звъннах да питам какво има налично при моя човек с телефоните , доплатих 200лв и газ , иначе нямаше да го дам ако нямаше нещо изгодно
Бай мангал са на зор в момента и взимат телефони н изплащане и после в заложната къща.....
Вече съм 5 жи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви попитам настройката на камерата коя от двете опции е по добре f6719e91e6536aa9694ecebd23e97f91.jpg


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, както е големината на файловете ще е по-малка, демек ще ти пести място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземаш телефон със 128GB + и ще пестиш място. Гледай качеството да е добро пък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Със 512 съм питам кое е по добре


Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky featured и pinned this topic

Първия Unboxing на iPhone 13 Pro Max

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

d38bb230b674ed374e2250f39b3a6bbb.jpg
edca8d7d67dba704037daef4cbb45dd2.jpg


Айде и ъпдейта дойде


Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да и бавничко върви, явно сме много маймуни на клона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен се изтегли за секунди


Sent from my iPhone XII Pro Max using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е били така. Аз ще тегля след 23ч


Sent from my iPhone 12 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даваше ми 29 миути, ама сега се изтегли, общо за 7, остава инсталацията. После идва ред на часовника, защото без 15-ката не може да мине. Това й харесвам на Apple - в един ден и час ъпдейт за всички. Ще мина да ъпна и останалите 4 устройства в къщи :)

Едит: като ми даде 18 часа за ъпдейта на часовника се опулих направо, но сега падна на минути и мисля да го изчакам. Спя с часовника и затова не мога да го оставя да се ъпне през нощта.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Aveliky unpinned this topic

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...