Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 13 е по-дебел и по-тежък от iPhone 12

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Въпреки максималната идентичност на смартфоните от серията iPhone 13 и iPhone 12, устройствата се различават по тегло и дебелина.

https://www.digger.ru/resize/668/-/storage/app/media/uploaded-files/2021/9/14/iphone-13-vs-iphone-12.jpeg

Всички модели iPhone 13 са незначително по-тежки и по -дебели от предшествениците си, вероятно поради по-големите батерии. По-долу е дадено сравнение на теглото:

• iPhone 13‌ mini - 140 грама (+7 грама);
  • „Телефон 13“ - 173 грама (+9 грама);
  • iPhone 13‌ Pro - 203 грама (+16 грама);
  • ‌Iphone 13‌ Pro Max - 240 грама (+12 грама).

В същото време всички модели от серията iPhone 13 са станали по-дебели с 0,25 мм - 7,65 мм срещу 7,4 мм в iPhone 12.

Височината и ширината на новите модели са подобни на миналогодишните, но промените в блоковетена камерата ще попречат на кейсоверте на iPhone 12 да се използват със смартфони от 2021 г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 271
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• OXYGEN

20

• creepbg

25

• dessyteneva

29

• retr0

33

Епъл ще имат критики от кифлите за липса на идентичност. Как на непознавач да се надуеш, че си с последния писък на модата? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имат нов цвят, кифлите да си взимат от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже съм кроасан мисля да си взема черен. Очаквах да разчупят дизайна, но не за да се “покажа”, а за да е нещо по-различно. Лично на мен ми поомръзна в този си вид. Едва ли ще усетя толкова разликата от 11 pro и 13 pro. Мисля го още.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те не вкараха ли плоските ръбове миналата година, много е рано за нов дизайн май още, а и то реално какво ново, освен сгъваем да пуснат евентуално, кръгъл няма да стане, ръбовете бяха обли, сега пак са плоски…
Иначе за цвета мен ме е яд, че тъкмо си взех минито февруари и после пуснаха лилавото, много ми харесва, ама малшанс.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те не вкараха ли плоските ръбове миналата година, много е рано за нов дизайн май още, а и то реално какво ново, освен сгъваем да пуснат евентуално, кръгъл няма да стане, ръбовете бяха обли, сега пак са плоски…
Иначе за цвета мен ме е яд, че тъкмо си взех минито февруари и после пуснаха лилавото, много ми харесва, ама малшанс.

Плоските ръбове дойдоха още с 4-ката. После заоблиха ръбовете на 6, 7, 8,… и т.н. Миналата година с 12-ката пак върнаха стар дизайн. Незнам какво ново могат да направят,… нали са известни, че са иновативни?,… или по-скоро бяха.

Sent from my iPad using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, знам, имах предвид, че “обновиха” дизайна миналата година и няма шанс тази пак да го променят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, кръгли ще са страните чак за 15-ката. Мен лично ме притеснява това постоянно уголемяване. Сравнявам моя 11 про макс с телефона на сина 12 про макс - ами по-голям е без кейс, с кейс значително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пръчах през стора тук и май вече съжелявам,до сега ХS MAX ми късаше джобовете,а тоя ще е и още една идея по голям!

Чакам го чак към 20.10-27.10.

Редактирано от Mkarchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво де, като не щете големи, що все MAX-ове си взимате/поръчвате?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Размера не е важен! Важно е, да е голЕм!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да обясня на мъжа ми - голям е и ще го изтрещи на земята още първите дни, но той си иска макс и това е, може би заради максималните екстри, нямам идея. Аз съм изключение с мини и пак бих взела мини, но тази година ми е рано, все пак го купих февруари моето. Точно заради размера го избрах, писна ми от джапанки дето се чудя къде да нося.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе долу е подобно по размер, даже малко по дребно.

Sent from my iPad using Tapatalk
51aae31ba7e44cb3bf51a15939f1e113.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер удобно е, на мен по-скоро на петицата и SE ми напомня, идеално е за работа с една ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно заради това не виждам как 14(според Просер) щял да бъде като четворката с флъш гръб без бъмп. Камерите няма как да се смалят? А ако го направят и още малко по дебел ще е прекалено тежък.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера в 20ч

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи явно от сайта, защото при мен излиза 9.20. Довечера ще си е, обявиха го официално, не съм срещала съобщения за закъснение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не са сложили по-голяма батерия в 13, затова да е по-дебел?

Редактирано от penmark
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ето тук има сравнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно това се опитвам да обясня на мъжа ми - голям е и ще го изтрещи на земята още първите дни, но той си иска макс и това е, може би заради максималните екстри, нямам идея. Аз съм изключение с мини и пак бих взела мини, но тази година ми е рано, все пак го купих февруари моето. Точно заради размера го избрах, писна ми от джапанки дето се чудя къде да нося.

Последните ми два айфона бяха XS Max и XR. От един месец съм със мини и не искам да чуя за друг размер. Адмирации за Епъл относно моделът МИНИ
Определено си открих размера айфон.

Sent from my iPhone 12 Mini
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, 007Georgi написа:

Последните ми два айфона бяха XS Max и XR. От един месец съм със мини и не искам да чуя за друг размер. Адмирации за Епъл относно моделът МИНИ
Определено си открих размера айфон.

Sent from my iPhone 12 Mini

И аз съм "ЗА" минито. Бях се надъхал да купувам 13-ката, но като хванах 7-ицата на жената, направо онемях :). Ползвам го няколко седмици вече. Тази "въшка" как работи - направо ми скри шапката. Изобщо не очаквах такава изненада. Като човек, използвал само андроиди и гугълски телефони, не мога да повярвам чак какво прави. Размерът на 7-ицата е перфектен за работа с една ръка, и ако трябва да купувам телефон, определено ще е минито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Добави ново...