Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 13 е по-дебел и по-тежък от iPhone 12

gorgior
 Сподели

Recommended Posts

Е аз купих точно голд преди около две седмиц от онлайн магазина, дебни там, пускат бройки. Аз исках син, но пуснаха голд и бял и взех този.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 271
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

• OXYGEN

20

• creepbg

25

• dessyteneva

29

• retr0

33

Няма, всеки ден почвам от 8:45 часа и опреснявам страницата през 30 мин. и няма. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, сега погледнах директно на всички си пише "временно изчерпан". Ако ще преподписваш с него, можеш да звъннеш на 1515 и да помолиш да ти звъннат като имат, или да хванеш някой амбициозен продавач в магазин да ти търси и да ти се обади като намери, може да има по другите градове и да ти го изтеглят от там. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, вече го намправих. Бях в няколко магазина в Пловдив и съм се разбрал да го търсят и в други градове, но няма. Звънях на 1515 и ми казаха да опреснявам страницата на теленор още в 8:45 часа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стискам палци скоро да се покаже бройка, явно чакат доставка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година е едно и също. В нашата страна с малък пазар, магазините/операторите внасят малко бройки. Ако човек не се дореди да е сред първите при старта на продажбите, нещата могат да отидат за към/след Коледа чак.

За мен, който е решил да си купува нов iPhone, трябва да го реши това при представянето на модела началото на Септември и от началото на Октомври да е готов да дебне старта на резервациите/поръчките. Не го ли направи това, започват такива търсения и оплаквания.

Разберете, това не е хляб - да отидеш и да си го купиш на момента в който ти хрумне...

Редактирано от OXYGEN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаеш колко си прав колега, аз бях “избушил” преди време за 10-ка. Направо се държах като меко казано , побъркан бях стигнал до там , че да преподпиша с оператор който ми даде апарат, без оглед неустойки. За това сега вече се настройвам и чакам февруари март за да е спокойно всичко. Питане пак има защото в повече случаи има 1-2 бройки по магазините, в София е по-лесно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докопах се и аз до iPhone 13 Pro Max. Дисплеят наисти е доста добър и се забелязват въпросните 120Hz. И тук в испания покупката на Pro max се оказа доста голямо предизвикатество. След проверка ежедневно в магазина получавах все отговор, да си направя резервация и чакане. Така до като не взех новият Macbook 14 от тях, и за много бързо време се оказа че имат телефони. Днес влизам имат си от всичко взеха ми старата 11-ка за 500 евро, доплатих си за 13 Pro Max и си излязох доволен. Интересното е пращам колега след мен да си вземе, отговора е няма налични, а аз лично видях още няколко бройки. Явно ги пазят за клиетни които правят и др. покупки от тях.

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Деси, вече го намправих. Бях в няколко магазина в Пловдив и съм се разбрал да го търсят и в други градове, но няма. Звънях на 1515 и ми казаха да опреснявам страницата на теленор още в 8:45 часа. 

Знам, че искаш златен, но в момента има бял 256 ГБ онлайн ограничена наличност, разликата в цвета е само по рамката, така че си прецени, но да кажа все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно сравнение, Apple Premium Resseler iStyle.bg vs Intecat.com. В българия за 11 Pro max 256 GB обратно излупуване 756,00 лв. Същият телефон в Испания обратно изкупуване 952,00 лв.(488 eur.) Не разбирам от къде се получават тези разлики. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В istyle bg са ниски офертите, от опит го казвам. Просто това им е цената и ..ако искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не ги продавате тия телефони, а ги давате в айстайл, пък и очаквате цена на макс?
Аз моя 11про макс го продадох за 1000 лв и мисля, че това е справедливата цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го дадох в магазин извън България(това и съпоставих) и получих поне сперед мен добра цена. Даже си запазих зарядното. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това бива, ама онова с наличните бройки и скриването им само за "редовни" не е законно и в Испания. Може много лошо да ги нагази твоят познат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продадох моя 11 Pro Max за 1000 лева и си запазих зарядното от него. Никога не бих си дал телефона на безценица в тия магазини. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно цяла седмица проверявам техно веригите и сайтовете на операторите за розов 13.

Най-накрая тази сутрин в Теленор изписа, че има наличност за онлайн поръчка. Казаха, че до 5 работни дни ше пристигне, но да видим. Сега е 18:40 и вече някои ги няма налични, а розовия пише, че е с ограничена наличност.

Просто съм изненадан, човек един път да иска да си похарчи парите и да няма къде 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година е така, не се изненадвай. Като чета във фейса под рекламите им, има хора, които още чакат преордърите. Иначе ще дойде за тези 5 дни, аз така излових един про макс, даже беше на ограничена наличност и си пристигна навреме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Големият ми проблем откакто взех 13 про е, че като го държа с пръстите на рамката дори леко докосване някъде по ръбовете на екрана включва преподредбата и имам чувството, че иконите постоянно се местят. Преди на 11 про макс нямах такъв проблем. Не се маха и като сложа калъф, пак същата мизерия.
Та има ли настройка да забраня подреждането на екрана?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от иос15. Няма нищо общо с айфон 13. Про или не про.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой,използва ли Щатска 13-ка в мрежата на Теленор и дали всичко е наред. Преди с един Щатски  7+ ,близо година не му работеше VoLTE в БГ. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има голяма вероятност пак да не ти бачка, 4G бандовете са различни за Европа и Щатите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Разглеждащи в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Добави ново...