Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

PayPal запитване


encore

Recommended Posts

А в каква валута си пратил и колко такса ти взе ? Защото към карта има такса а към банка нямаше ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • tonygti

    15

  • DreamcatcheR

    13

  • mupo

    11

  • The Shaman

    11

Преводите от Пейпал към карти са скъпи, освен сумата която вземат от Пейпал, има и някакъв процент от банката на която е картата. А преводите към банкова сметка са безплатни, но трябва да е твоя сметка. Така че не се мъчи с карти ами си добави сметка. Това работи и към сметки в български банки, и към сметка в Револют. За валута се избира евро, то май нямаше друг избор. Вид на превод ако трябва да се посочи -  EFT

Редактирано от petar258
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получи се момчета, добавих банк акаунт на Revolut и ми ги изпрати в евро без да ми взима и цент такса. Сега чакам да пристигнат в картата и ще пиша какво са ми одържали. Толкова да ме е яд, че не съм питал до сега, загубил съм поне 500 лв. от трансфери към картите в БГ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих трансфер към Revolut без да ми вземат такса за превода и получих същата сума в Revolut.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...