Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Sygic Eastern Europe


The Shaman

Recommended Posts

174555.png

Maps included: Albania, Belarus, Bosnia - Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Macedonia, Moldova, Montenegro, Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Turkey, Ukraine.

Cities with 3D coverage:

Croatia: Dubrovnik, Zagreb. Czech Republic: Brno, Ostrava, Plzen, Prague. Greece: Athens, Thessaloniki. Hungary: Budapest, Debrecen. Poland: Krakov, Warsaw. Slovakia: Bratislava. Slovenia: Ljubljana, Maribor.

City guides available:

Czech Republic: Prague. Estonia: Tallinn. Greece: Athens. Hungary: Budapest. Latvia: Riga. Poland: Krakow, Warsaw. Turkey: Istanbul.

171529.jpg

171529_2.jpg

171529_3.jpg

171529_4.jpg

171529_5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

След малко ще дам в Multiupload... Джони ще го приготвя и за Супер потребителите. Те ще го качат и на по-удобно.

Нещо уникално е Аура...Не съм тествал все още как се държи на път, но от към интерфейс и възможности е уникална.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първи впечатления:

  • Липсват доста основни функционалности, които ги има в Sygic Mobile Maps
  • Прекарва ме през невъзможни места по главни улици и булеварди
  • Позиционирането изостава
  • На кръстовища доста често хваща да показва друг път и след малко рерутира
  • Камерите си ъпдейтват онлайн + има възможност да ъплоадваш нови камери
  • Релефа и компаса са добре интегрирани
  • Пешеходната навигация е доста добра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен.

Пробвах я за към работа, тази сутрин и според мен се държа, много добре, навигира и позиционира много правилно, ушашках я със смяна на маршрута, веднага рерутира .

Редактирано от kawabiker
Добавяне на информация
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа, като, че ли самия и замисъл е да е по-скоро пешеходна навигация, обвързана със социалните мрежи и т.н. глупавщини. Като цяло обаче ми харесва и извън града се държи повече от добре. Довечера ще я пробвам и в града, но съм сигурен, че ще постигна резултатите на ThUnDeR.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не ме обругаете, ама как сменяте иконката на позицията? На мен ми е пешеходец (предполагам пешеходен режим) и къде ли не рових да я сменя на стрелка и нищо не намерих. Като цяло много ми харесва как е направена и много добре се държи на iPhone 3G. Няма забавяне или насичане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато зададеш маршрут автоматично ще ти се появи стрелката. Когато си на едно място не отиваш никъде нали :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се регистрирах успешно, но защо ми показва времето в Пловдив? Да черпи от най-близката обсерватория ли да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Като разгледах опцията за времето, за България има само Пловдив и София. Да не би да е заради това. Info -> Weather -> там са само София и Пловдив. Има и More-> Near my position... Показва Пловдив заради това.

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman номера е, че Аура-та ми показва човечето дори и когато съм в движени (без зададен маршрут).

Edit: Разбрах! Благодаря The Shaman.

Редактирано от sapiora
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да де... Когато задаваш маршрута те пита дали ще караш или ще вървиш. Иначе няма как да знае. Т.е. човечето става стрелка при зададен маршрут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление трябва да потвърдя... Супер неадекватно се държи в градски условия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е посна картата на България. Поне за София да имаше 3D покритие. Magellan си остава номер 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как е при вас, но при мен като вляза в менюто на Социалната мрежа и цъкна върху опцията за добавяне на обонат, много започва да бави програмта? Питам за да знам дали и при вас го има този прблем, в противен случай, ще търся проблема в моя "телевизор". Другото, което ми направи впечатление е, че ми показва времето в Ниш, а аз съм в София.

Редактирано от sapiora
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединявам се към мненията на The Shaman и Thunder. Като плюс, мога само да добавя, че зарежда относително леко, леко върви и не е лакома на батерия. Също така, като позадържите на постоянна скорост(бави се) - показва доста точно реалната скорост, за разлика от IGo или Magellan. Интерфейсът и е доста куц - липсват ми доста неща.

Огромен минус - има някаква генерална обърквация с номерата на улиците в южна София. Разлики м/у показание в картата и реално местоположение на даден адрес - варират от 200м. до над километър, няма такава издънка при нито една програма досега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добре работи на iPad WiFi с помощта на roqyBT.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Спуках се да репортвам камери и накрая минавам по места където съм ги обозначил и не ги показва :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Мисля че камери, които ти лично си рипорт-нал, трябва поне още два акаунта да пуснат рипорт за тях, за да се появят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Не знам за какви 50 метра при Sygic Aura говориш! Май си се по(о)бъркал нещо! Вчера я тествах по целия път от Каварна до В. Търново. Абсолютно прецизно позициониране! Сори, че пиша в тази тема а не в темата за програмата, но отговарям на пост, който е тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

delmodo: тествах Аура в Холандия и Белгия и е пълен шит. Има супер забавяне в позиционираното и преизчислението на маршрута. Работи добре единствено когато караш бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...