Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Call Counter 3


BANNN

Recommended Posts

За тези които обичат да следят своите разговори така, че да не превишават лимита на пакета минути.

3bf9218bde87fce5.PNG2d285b414880dd1d.PNG1d9581d4c84c5d70.PNG

Call Counter 3 2.3-16

Свали

Важно!

След инсталация трябва да разполагате с WiFi/3G, за да се активира приложението.

thx to Fabius

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Има ли някое крак-че за тая версия или ще се наложи да се купува ? И имам въпрос към теси, които я ползват. Самата програма си пази база данни или и от нея и се махат данните като в Recent след 100-тното ? Имам и още едно въпросче: Как се наричаше този фикс от Сидия, който разширява списъка (Recents) до 1 месец ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апликацията е много добра, много съм доволен - позволява много точна настройка за засичане на минутите при различните планове (добавяне на номера с безплатни минути, първоначално засичане от 60 сек и т.н.). Заслужава си да се платят 3 долара за нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май май ще взема да си я купя програмата, че си заслужава всяка стотинки ;) Няма какво да се мъча с тези кракове и чудесии.. ;) Хайде успешно ви кракване ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не и не... егати пущината :) наистина ще си го купя вече.. направих 14 рестарта придружени с кабел към компютъра :) Стига толкова съм си мъчил iDevice-а :)

п.п опитвах следните начини:

-) Качване на програмата -> пускам я -> изключвам я -> качвам крак-а -> задавам права -> рестартирам = КРАШ

-) Изтриване на 2та файла -> рестарт -> пускане -> КРАШ

п.п.2 ... А ако трябва да пиша и всички останали неща, които съм пробвал... мале мале :) Общо взето след всяко действие правя рестарт.. щом 14 рестарта съм направил си пресметнете колко варианти пробвах :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето един нов метод за кракване на Call Counter. Работи и с Data Counter и SMS Counter.

LicenseGenerator

5762d16aba113099.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая... уникално творение... аз програмата Call Counter си я закупих, но имах нужда и от SMS Counter и вече нямаше нужда да давам 3 долара за нея и с това определено става! Евалата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря GPower,

някой може ли да ми прати properties.plist файла, понеже моята версия вече е с изтекъл период,

и във файла ми не съществуват стринговете които трябва да променя с тези от генератора.

Едит: След няколко рестарта и респринга файла се промени, и успях да променя стринговете.

Вече всичко работи!

Благодаря!

Редактирано от Porter
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

както при колегата Porter и при мен срока е изтекъл и тези редове от кода ги няма за да ги променя, цяла вечер рестартирам и нищо така са си не се променят. Дали ако някой ми прати този файл ще успея да го заменя? Или ако не да го пренапиша, но ако може някой да ми го предостави за да го направя. Благодаря Ви предварително :)

Редактирано от maveric
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай: http://itunes.apple.com/linkmaker/.

Във файла вече е променена датата на изтичане, трябва само да редактираш стринга след <key>ed_c</key>

според кей кенератора от дадения сайт по-горе.

Успех!

Редактирано от Porter
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря,замених файла, но няма ефект. Предполагам защото днес ми е изтекъл пробния период и сега като стартирам програмата ми дава съобщението, че трябва да се закупи. Все пак много ти благодаря. Някой да има идея как да я махна така програмата, че да мога да я кача с нов свободен период? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А промени ли стринга с кода който се генерира в сайта (<key>ed_c</key> <string>XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX</string>)?

При мен проблема идваше от там, че в момента в който стартирам приложението след инсталацията,

ми изписва че е траял версия, и да избера да пробвам или да закупя програмата. При избор на опция

"Try" приложението се замисляше, и дотам. След респринг пак пробвах, и този път се получи -

изписа че траял периода е изтекъл, и необходимите стрингове се появиха в properties.plist файла.

ПП Съжалявам, че пиша в темата, а не на лични, но се надявам да помогне и на други с този проблем.

Редактирано от Porter
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Аз когато променя properties.plist ми пише License Invalid и след това ми показва пак Try Now/ Get License и под него Buy Now.

Когато дам на Try Now се замисля малко, примигва и ми изважда същото съобщение.

На какво може да се дължи това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, нещо не успявам да си я наглася като хората... Усетих се, че не трябва да трия Recents, защото почват да се заплитат минутите и не ги показва с точност, но ми е интересно и друго. Става въпрос за Billing Plan-a, кое да сложа за да отговаря на Мтел 60/1 ? Надявам се не ви звуча особено объркано и сте ме разбрали какво исках да кажа? ... Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Call Counter 3 2.3-14

What's new:

- bug fix for exclusion number

Линк в първи пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Call Counter 3 2.3-16

What's new:

- added new billing plans (10/10)

- bug fixes (badges for minutes left)

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...