Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Предложение: Бутон "мерси"


PunkoHead

Въпрос

Здравейте. Искам да направя предложението си тук, за да не става спам ...

Та.. Какво ще кажете да се направи бутон мерси? Така ще избегнем постовете от рода на "Мерси много!" и т.н. Мисля, че ще е много по-удобно. Не знам как стоят нещата с ipb, но на SMF имаше такова модче и след като някой кликне на "Мерси", то директно му изписваше името под първия пост на темата.

Очаквам отговори :sarcasm:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Има, но за съжаление.. Много малко хора го използват.. Може би, защото много не знаят за какво е тази звездичка :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако схващам правилно, идеята е по–различна от трупане на репутация... Едното е за повишаване рейтинга на юзър, а другото–избягване на спам–благодарности.. На мен идеята ми допада, доста ще поизчисти темите, ако има такъв бутон за директно "благодаря" с автоматична статистика, но да е достатъчно голям, да се набива в очи. Например– с текст "Благодаря" в лентата, а не с миниатюрна иконка с неизвестно предназначение...

Само не знам платформата дали позволява вмъкване на такъв, а и лентата е малка, на телефоните ще се получи пак кофти застъпващ ефект сигурно, ако въобще е възможно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Възможно е, но е безсмислено. Не бих искал, като вляза в някоя тема да намирам десет реда - благодаря. Същото ще е както с репутацията, никой няма да обръща внимание на бутона. Потребители искат помощ за нещо което е един пост над неговия, а вие искате да види(колкото и да е голям) бутона БЛАГОДАРЯ. Мода е възможен, но дали е нужен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямах предвид статистика с изписване "Благодаря", а примерно– в дъното или горе на поста – "Благодарности – .... (еди колко си броя)".

Така няма през пост пък да се благодари (особено при рикуестите), и половината от темите ще са доста по–кратки и прегледни, а и удобни при търсене. Не знам дали е възможно, а дали е нужно и целесъобразно– е, това вече е въпрос на админска преценка. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Възможно е, но ще е поредната не използвана екстра във този форум. Те 70% от потребителите не знаят какво е джейл, а вие искате да Ви благодарят? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някои хора приемат доста на вътре репутацията. Тя се гради точно от благодарности и за мен е същото. Съгласен съм със Сашо обаче, че и на бутона ще се обръща толкова внимание. Ама за това сме говорили май?! Темата ми се вижда като де жавю...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Според мен постовете от сорта на "Мерси много" и "Благодаря" ще намалеят само с 10-20%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като започнем да наказваме за "Благодаря", ще изчезнат както изчезнаха цитатите :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А що не направете един опит? Може и добре да се отрази.

Поддържам предложението на PunkoHead.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Потребители, от сега нататък не изказвайте благодарностите си чрез постове, лични съобщения и др. Подобни постове ще се считат за спам и ще се наказват... ; )

п.п. Лелеллелел... Голям проблем тея благодарности бе. То хората малко въздух имат, да благодарят, сега някой и това му пречи хахахах.... Дерзайте. Направо трябва да се вкара в правилата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Може по примера на един от модовете в xsellize:

Ако искате да ми благодарите - моля, натиснете "Благодаря" !

Това стои в подписа му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами от мен е предложението, вече на администраторите е решението дали да го сложим или не. Мисля, че се изписаха достатъчно гледни точки, за което благодаря. Е, решението е ваше ;)

Хареса ми и идеята за правилото ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-важното е да разбереш, че си бил полезен. Не самото "Благодаря" а това, че си бил полезен. Ако това е спам... Нещо аз не съм на ред ;)

Както вече казах, подобни въпроси вече се разискваха. Ще видим сега какъв ще е резултата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оff topic, по добре ще е да се правят допитвания до юзарите чрез

анкетно допитване в началната страница за такива допълнения.

Ще се види на ясно с проценти кой какво най много му

допада как да ползва "различният форум"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бутона "Благодаря" е налице :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Е ако и за "Благодаря" ще се наказваме... Малко прекалено, не мислите ли? Както и сега - повечето "Благодаря" се трият, което е работа на тимът

neol-чо, ти си редовен с "благодаря предварително" и веднага след това пак "благодаря". Не си ли се замислял, че и това е прекалено? И знаеш ли, не тимът, а на мен викат чистача. Лично аз се грижа за твоите постове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега вече сте длъжни да благодарите, защото ако не го направите името ви няма да е в списъка, не е ли в списъка следващия път ще духате супата :) Ето ви сега "право на избор", да благодарите или не :D

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Възпитанието ми пречи да се изкажа подобаващото, за истерията по бутона "благодаря". :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Очевидно е че бутонът "благодаря",освен че предизвика голям интерес,се оказа и доста полезен.Мнозина от посещаващите форума го ползват,а за други служи като ориенир по един или друг начин.Предложението ми е да се съсздаде нов бутон,който да носи обратното послание.Не мога точно да го формулирам,но ако се приеме идеята,може с общи усилия да го измислим.Мисля си за нещо от сорта на бутон "Порицан","Освиркан","Безполезен"или дори "Идиот".Или просто някакъв антипод на "Благодаря",който да изрази възмущението или негодуванието срещу съответното изказване или реплика във форума.По този начин също ще се освободи доста място за смислени дискусии във форума,ще отпаднат острите нападки и обиди,а хората които искат да изкажат по някакъв начин възмущението си,ще могат да го направят свободно и "легално" без да се притесняват от БАН или нападки.

Редактирано от kokobrise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тук сме да си помагаме, а не порицаваме. Ако някой е сбъркал, сигурен съм не го е направил умишлено. Не може един човек, който в продължение на година е допринесъл с нещо за тои форум, и в един момент с един пост да бъде порицан/обиден и т.н. Твърдо не!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А и @kokobrise, винаги когато поискаш, можеш да ми теглиш майните на лично съобщение ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз това щях да кажа.

Само че майните към нас се наказват :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не бе, аз ще си затворя очите. Нека си излее човека яда. Нещо съм го "наранил" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...