Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Заглавие: нокия Публикувано на: 01 Окт 2011, 23:28

смарт телефоните на нокия са пулен боклук!. Майка ми си купи С7 нищо не може да прави освен, че има флаш. Няма нито едно приложение , което има Iphone. Са мен apple и iphone са най-добри във всичко. Не случайно ако някой е чел известния дизайнер на телефони, които е проектирал Ankort телефон, който криптира разговора е направил дизайнерски iphone4 за 240 000 хил долара, а Нокия......Забрави!

Тема в "Новини", отвъд - no shit :tooth:

Още...:

ПРОБЛЕМА ЗА ТЪЧА ДА НЕ РАБОТИ Е ВОДА !!!
Ориса помогна малко !!! Slide To Unlock вече стига до половината!!! просто се сетих много късно да го сложа в орис :( :( инече софтуерно телефона е ПЕРФЕ !!!

Еб@ти успеха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Колеги малко помощ! Имам iPhone 4 4.3.5 jailbraje redsn0w 9.9 нямам сигнатури, та gevey ultra си работеше перфектно на 4.3.3 но сега не иска да сработи! Моля който има опит да сподели кой сорс ползва и коя версия на furiousmod 1.02 или 1.1.0 както и сръпките за активация. Благодаря

Нямам shsh, но мога да го върна на 4.3.3 и jaila пак ще е tether затова не ми се занимава

Брях...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се обеждавам, че колкото повече пишеш толкова повече се излагаш.

Може би затова Арнол и Хорейшо имат по 2 реплики на филм :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

asen написа на 17 август 2011 - 23:32 :

Аз си я купих вчера и имам проблем с локациата ,когато си вяза в профила от саита и натисна да ми лоцализира телефона и ме изхварля без да ми показжа каде се намира.

Долна работа

И каде е бисера тук?

Не мога да схвана тънкия ти намек на парадоксалната ти мисал

Редактирано от asen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се научиш да пишеш грамотно, без грешка във всяка дума ми се обади, драги:)

asen написа на 17 август 2011 - 23:32 :

Аз си я купих вчера и имам проблем с локациаята ,интервал когато си вляза в профила от саѝта и натисна да ми локализира телефона и ме изхвърля без да ми показва къде се намира.

Долна работа!

И къде е бисерЪТ тук?

Не мога да схвана тънкия ти намек на парадоксалната ти мисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистриран на:

06 Юли 2010, 08:19

Мнения: 14

От ИКОНКАТА НА YOU TUBE КАТО СЕ ОТВОРИ ЗИМА ЛИ ПАРИ ???? СЪЩО ТАКА КАТО СИ СВАЛЯ ПРИЛОЖЕНИЕ ПРИМЕРНО GOOGLE , SPORTALBG I SQKVI TAKIVA ЗИМА ЛИ ПАРИ ?????????

_________________

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като отвара photo и ми излизат albuls и не мога да отвора камера рол стой само тва албумс и нищо не мога да цъкна ПОМОЩ тлефона е от 3 часа в мен и вече ... ПОМОЩ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как мога да премахна плащанията чрез карта през Itune

Заглавие на тема, отвъд.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали помниш, какво работил Бай Тошо преди 9-ти? Превеждач - от един баир, на друг :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е менте 700 евро ми струва от магазин го купих . Имам фактура и чек . Но ми отказаха да го сменят .Имал механически следи от удар ??? Как няма да има като е паднал ????

:tooth:

http://www.btv.bg/bg/news/svetut/story/368610291-Pochina_saosnovatelyat_na_Epal_Stiv_Djobs.html/#Comments

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Реалистични заглавия от авто-форумите :)

Бентли Forum:

Днес използвах пепелника. Как се сменя?

Lamborghini Forum:

Свистене на вятъра при 305км/ч, нямам идея за по-натам.

MX-5 Forum:

Един нещастен ловец мина през колата ми със скапания си Туарег!

VW Touareg Forum:

Нек'ъв Х5 ми се е закачил от долу на купето. Някакви идеи как да го махна?

Renault-Forum:

Продавам месечна карта за градски транспорт. Колата излиза по-рано от сервиза от очакваното!

Porsche-Cayenne-Forum:

Разход под 31л/100км. Проблем в инжекциона?

Smart Forum:

Инсталирах двигател от мотоциклет. Най-сетне повече мощност!!!

Mustang Forum:

Некъ'ф мизерник със Сивик се опита днес да ме изпревари!

Civic Forum:

Некъ'ф мизерник с Мустанг се опита днес да ме изпревари!

VW Bora Forum:

Сърдит съм! Всички казват, че карам Голф с раница на гърба. (за това карам комби )

Opel Forum:

Моята Корса няма никаква ръжда! СЕРИОЗНО! (темата изтрита от модератора)

Lexus-Forum:

От къде да си намеря задни стопове като на VW?

Форд Crown Victoria Forum:

Защо никой не ме изпреварва на мигистралата?

Форд Forum:

Помощ! Смених всичко и пак не пали!

Тойота Приус Forum:

Какви батерии да купя AAA или AA?

Toyota Corolla E10 - Forum:

Разочарован съм от качеството на моята Е10! След 270'000км стъклото на километража е леееко надраскано.

Seat Marbella Forum:

Днеска успях да карам редом с един камион!

Hummer Forum:

Днеска ми се счупи в движение единия носач. 14 ранени и 2ма убити......

Трябва ли задължително да си купя черната металик боя от представителството? Най-близкото е на 25км, което прави 50лв за бензин....

Yugo Forum:

Вашето кога за последно беше в движение?

Honda Civic CRX-Forum:

Кучето на съседа спи в тръбата на ауспуха ми. Мога ли въпреки това да запаля колата?

Toyota Forum:

Най-сетне направих 300'000км, кога ще се счупи най-сетне?

Polo Forum:

Най-сетне 6см по-ниско окачване! Сега обаче не стигам до микрофона за поръчки на МакДрайв...

Ferrari Forum:

Търся съвет за командировка в Колумбия. Искам много бързо да влезна и излезна!

Fiat-Forum:

Здравейте. Само аз ли съм регистриран?

Чудя се дали има живот извън сервиза?

BMW 7ца-Forum:

Помощ при програмирането на системното меню - как да си накарам пепелника да се затвори?

Mini Forum:

Обърнах Минито след като гледах "The Italian Job".Ще съдя студиото(снимки)

Тойота Aygo Forum:

Всички ме питат колко е било голямо яйцето-изненада и дали след това трудно съм го сглобил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това ме съсипа от там:

parcho-Тоя айфон където си дал 700 евро има копче за включване,спокойно не е развален.Вместо да даваш 700евро,да си беше взел един телефон с шайба от битака,тамън виваком правят промоции на евтини междуселски разговори.

Parcho, вземи се образовай по-добре! Ментетата си имат и знака на apple и стъклен екран! Има много тънки разлик и те обикновенно се изразяват в това, че ментетата функционират по-бавно!!!

А аз досега се чудих, как аджеба да разпозная ментета ... а то тънка разлика имало :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iphone 4 bql 16gb 750lv fabri4no [b]otvoren[/b] djeilnat

Здравейте!Възнамерявам да си купувам iPhone' date=' но току що научих,че за iPhone-ите трябват специални сим карти(квадратни били),които струват към 100-200 лв.Та въпроса ми е това вярно ли е за тези сим карти?[/quote']

:thinking:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ако може да ме извините за тъпите въпроси който ще задам но имам Ифона от скоро и чесно казано съм голям индианец със него.Ифона е 3г Unlocknat jailbraiknat ima Cydia Software 4.2.1 та чудя се как да си кача програмите който давате линкове с тях тези файлове къде ги слагате, търсих конкретна тема с обяснение , но не намерих такаче ако може някой да каже как става ама подробно и на ЛС ако иска ,мерси предварително

P.S.1: Това е един от най-добрите първи постове ever!. Браво! Дано продължава да ни радва с още много такива!

P.S.2: Ако някой каже точно колко грешки съдържа горния цитат, ще получи автограф от автора му!

P.S.3: Напълно автентичен - от отатъка е. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Здравейте, в сайта пише че все още неможе да се jailbreak-не, но в интернет има някакви статии който са на английски и не ми се превеждат да видя дали може да се jailbreak-не отключи.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

това apptracker има лиго безплатно.и с него наистина ли може дасе снима на по високи качества.басии.. :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Александър says about iOS5:

15.10.2011 at 20:49.09

Вече съм с него. Софтуера е много добър и телефона работи отлично. Няма много разлики с предният ios, но е малко по-свежарски сякаш! Препоръчвам icon_smile.gif

Капацитет...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталвате Cydia на телефона си при първият Jailbreak с redsn0w.При "browse" избирате това с ,което сте инсталнали телефона след това има много отметки давате на "Install iPad baseband" и когато включите телефона си инсталирате "ultrasn0w" и ви зарежда българският ви оператор :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Facebook:

@ Jogn Fwdkiller Sem Go to youtube and search iPhone 4s vs samsung galaxy S2 drop test. You're just jealous because YOU are afraid to admit Android has surpassed iOS

Превод:

@ Jogn Fwdkiller Sem Отвори youtube и потърси iphone 4s vs samsung galaxy s2 drop test. Завиждаш, понеже се страхуваш да признаеш, че Андроид е надминал iOS

Някой може ли да ми обясни как точно един "drop test" показва напредъка на една операционна система спрямо друга? Явно аз мисля доста ограничено... :yikes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха и тука ли ще се излагаме че сме Булгари... ха ха
щом като ше е така нека да започна първи тогава:

Имам ( както се вижда в моето инфо) igabyte GA-H55M-USB3 and IntelCore i5-760 + nVidia 8800 GTX. Проблема е че когато мака влезе в спяшт режим не може да излезе без моя помощ. Тоест трябва да прилагам трикове за да накарам монитора да тръгне отново. Мисля че sleep enabler не е работи добре но не знам от тук накъде. Някой знае ли нещо повече по тези въпроси?

Ами на мен няма кой да ми помогне, ами да се опитам поне аз да помогна на някой:

Човека е един и същ писал тези постове, взел съм ги от чужд форум...

Редактирано от Александър Бигожин
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

simzeppelin написа:

Тези ифони и иподи като се джейлнат им се бъгва целия софтуеар и спират да работат както трябва, спрете да правите селянии а се вземете в ръце!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте при мен Facetime-a работи пробвах го през Mtel-Mtel, но незнам по каква тарифа се таксува ? През интернет ли минава или като разговор?

Ръководство за употреба - излишно похабена хартия...

Ако ще се взема ФЗ 4S към който и оператор да е, трябва да работи с всички мрежи ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ! Веризон, АТ&Т няма значение. iPhone 4S поддържа GSM !И! CDMA мрежи wink.png

Култово!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко са стари, но :smile:

K1: – Вкарва ми вода в багажника. Какво да правя?

K2: – Пусни рибки

K1: – Продавам гуми

K2: – Гумите кви са? Каде се намират?

K1: – Гумите са кръгли и се намират на джанти

Вечна тема – разход:

К1: – Пасат ТДИ 110 с чип.

6/100 – 130км/ч пълен багажник с четири човека

7/100 – градско зимно, литър надоло лятото

К2: – Четири човека в багажника… представям си колко са на задната седалка

К1: – Падна ми кормилото със все си4ко(волан,превключватели

,патрон).Така сложих си ръцете на волана да се наместя удобно в седалката,то хлътна напред и ми падна в краката.Цялата тръба дето отива отпред до рейката се мърда. Ако някой е патил с това да каже…

Една актуална :smile:

http://nfs.mobile.bg...4154&f1=details

Допълнителна информация: ТВЪРД И МЕК ТАВАН. ХАРТОБ С ЦВЕТА НА КОЛАТА. Мекият таван като нов. Нави+Тиви. Всички възможни екстри. Възможен е реялен бартер. Може и аз да доплатя за по скъп автомобил или джиб. Чисто нова гума. Всичко платено+пълно каско.

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...