Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Да, на този аз му отговорих. Направо ме изкърти :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

... Въпросът ми е следния: Възможно ли е да се инсталират .ipa фаилове на телефона без да го jailbreak-вам в момента съм с whiteed00r v7 който е кракнат вариант на ios 3.1.3 и всичко е ок но се интересувам да ли е възможно да се инсталират приложения без апарата да е кракнат. Четох из разни форуми за програмката iFun box...

Еб*си олигофрена, а има камара обяви:

Допълнителна информация

ЦЕНАТА е крайна и може да се намали само за ПАКЕТ ОТ НЯКОЛКО КОЛИ,ПЛАТЕНИ В БРОЙ!!! Ако сте тръгнали просто на разходка-идете на друго място.Автокъщи има много. Нямам време и за лаф-моабет-нито по телефона ,нито на място! Дал съм предостатъчно информация за да си прецените струва ли си! Цената може да се намали и според оборудването, с което искате да я закупите! .....//////Имам планове за тази кола и няма да я оставя да изгние........Замислил съм,като ми остане време да я преправя в джип,с по-големи джипкови гуми 15-16цола ,усилено купе ,железни брони и нова по-яка турбина и това ще я оскъпи доста,но пък резултата ще си струва и някой индивидуалист ще го оцени скъпо! И да не се продаде,поне ще и се радвам дълги години още. За тази кола съм убеден,че цената няма да стане по-ниска!...Имам още 3 такива-едното вече е на 5000лева цена и ще го купят от Германия моите немски партнъори от СУБАРУ-БЕРЛИН,като го завърша напълно. Тук няма смисъл да пускам обява и да се занимавам с малоумници с ниски доходи,искащи нова кола за 1500лева :smile: / ...ТОВА ЗА МЕН Е НАЙ-ДОБРИЯ МОДЕЛ СЪЗДАВАН НЯКОГА(НАЙ-СПОЛУЧЛИВИЯ). Хората на запад-в Германия и Швейцария най-трудно се разделят с този модел,защото не са глупави! Ако живеете в планински район ще ме разберете! Ако нямате пари за Субару Форестър и за скъпа поддръжка-това е най-добрия вариант за кола за работа,за ниви и гори! ВЪРВИ ТАМ КЪДЕТО ВЪРВЯТ И УАЗКАТА И ЛАДАТА- НИВА,НО НЕ СЕ ЧУПИ ВСЕКИ ДЕН И ПО ШОСЕТО НЕ Е МЪРТВЕЦ!!! ... В Германия такова струва 1000евро със забележки,защото хората гледат не годината на производство,външният вид ,а техническото и състояние ,надеждност и проходимост!Има добре гледани Леонета-85-ти набор по 3000-4000евро,колкото струва и Аутбек 2007година с всички екстри!......Цената може да се намали до 1500лева,но с други гуми и батерия,без ролбара и теглича , без регистрацията и т.н.... С 4 хубави зимни 13-ки е и върви ,накъдето го насочиш...Гумите 13 цола са по 50-60лева бройката -нови от магазина! ПОДДРЪЖКАТА НА ТОВА СУБАРУ Е ДОСТА ПО-ЕВТИНА ОТ ТАЗИ НА ВСИЧКИ ДРУГИ 4по4!!! КОЛАТА Е ЦЕННА,ЗАЩОТО МОЖЕ ДА СЕ КАРА САМО НА ПРЕДНО ПРЕДАВАНЕ за ИКОНОМИЯ! При необходимост се включва и задния мост, има и бавни скорости,както и блокаж на дифа,които я правят един малък сиромашки джип!!! МНОГО ПРОХОДИМА В КАЛ,СНЯГ И ВСЯКАКВИ ТЕЖКИ ТЕРЕНИ! Идеална кола за работа,за ЛОВ И РИБОЛОВ!!! Има и багажник на тавана,подходящ за лодка или други обемни предмети! Много корава машина-не е като сегашните коли!.......АНГРЕНАЖА ИЗКАРВА 150000км и дори да се скъса след това-мотора е SOHC-ОСВОБОДЕН и ВЕЧЕН! След 10години ,като изгние купето мисля да си направя една тръбна конструкция -тип шаси и да си прехвърля на нея-мотора,кутията и диференциалите! Ще се получи НАЙ-ДОБРОТО БЪГИ за гора и кал!!! ... Това е кола за гората все пак! Военна машина от военен завод! Мога да Ви я пребоядисам за 300лева,ако искате,но на мен си ми харесва и така! Има външни забележки! Ако искате коли без забележки имам и такива ,но на търсачката горе въведете цена ...от 5000лв...! ... НА МАГИСТРАЛАТА ВОЗИ КАТО ЛОДКА ДО 140км/час! ТУРБИНАТА Е ИЗОЛИРАНА ,НЕ ГОРИ ГРАМ МАСЛО И МОТОРА Е КАТО НОВ!!!! КАРАНА Е САМО НА БЕНЗИН, скоро ще я ГАЗИФИЦИРАМ за 300лева и ще я ползвам за текезарска кола за работа,следващите 10 години. Този мотор пали на четвърт и в най-зверския студ и с най-умрелия акумулатор! Парното е горещо на 10-тата минута! СМЕНЕНИ СА ; АНГРЕНАЖЕН КОМПЛЕКТ,СЪЕДИНИТЕЛ-комплект, МАСЛО на мотора и кутията ,АНТИФРИЗ-НЕМСКИ -зелен и ВСИЧКИ РЕМЪЦИ, КАРЕТА НА КАРДАНА ,ВЪНШНИ КАРЕТА,МАНШОНИ И предни ПОЛУОСКИ!!! ! Това са ремонти за над 1000лева! ВИЕ ПРЕЦЕНЕТЕ ДАЛИ СИ СТРУВА! А до тогава аз ще си я карам с кеф! Давам и пълен багажник с гуми ,джанти и резервни части! Имам и турбина за 800лева-рециклирана,ако искате да стане ''Магистрален БАНДИТ '', но тогава забравяте за ГАЗОВА УРЕДБА!!! ...Датата на първата регистрация е 97година!...Данъка е платен и е 20лева! НЕ ДЪРЖА НА ПРЕХВЪРЛЯНЕ!Мога да я дам с ГЕНЕРАЛНО ПЪЛНОМОЩНО ЗА 20-30лева и да стане ВАША ЗАКОННА СОБСТВЕНОСТ!....Доплащам за Форестър2000/125коня, Импреза ТУРБО,Легаси2000/116к.с. или Аутбек3000куб/209коня-автомат ,всичко друго -с ръчни кутии!.......Ако сте заети,мога да ви доставя колата срещу 100лева.

http://www.cars.bg/c941063

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички са артисти, тоя просто е с диплома. Кола от български салон е като котка в чувал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Подвизава се като "peppino" в olx, разгледай му другите обяви и ще паднеш :)

П.П. Даже не е "салон", Жоро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, кво ще кажете :D

@nokian7333- Като гледам скоро няма да има джеил за иос 8.1.3 ,въпроса ми е мога ли да се върна на 8.1.2 .

@Titanium - Продай текущия телефон и купи нов, неъпдейтнат до 8.1.3

@nokian7333 - Не се бях сетил за това,браво много си умен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С желанието да успееш можеш да постигнеш всичко“, с тези думи Кристиян Боргуард реши да последва стъпките на дядо си Карл Фредрих Уилиам Боргуард, създател на марката Borgward. Производителят бе третият по големина в Германия през 50-те години на отминалия век. Компанията Borgward е създадена през 1919 и произвежда последния си модел през 1961.

Carl Friedrich Wilhelm Borgward - Уики ;)

Ама са грамотни в карс.бг...много инглиш, яката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търся я програмата pc/mac но не я откривам, как изглежда иконата помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Съгласен съм със всички.Обичам да споря.За което се извинявам,ако има обидили се.Бил съм в Българскиа офролд две години,работил съм с Коце тунинг и съм имал приказка с тн.легенда Вушев.Смея да твърдя,че счупен шпер от УАЗ ниама.Всичко зависи от монтажа.Единствениа проблем идва,ако отворите за болтовете са по големи или разбити.При натоварване шпера се включва в проценти към всяко колело.При което се получават удари натоварвашти не само полуоските но и връзката между короната и деферинциала.При не точност между болтовете и отворите се получава разхлабване.Що се отнася до цената и в Ботевград унищожават стара военна техника и има шперове за по малко от 150лв.но втора рака. Според мен не си струва,защото може вече да е сцепен или с износени игли.Ако ниакои твърди ,че хидравликата не е нужна значи или е над 50 те или живее в миналиа век.В днешните коли тя дори не е екстра както и климатика.Монтиралсъм хидравлика от БМВ,както това ми е любимата марка.Недостатаци има и тя.Първо оборотите от пълен ляв до пълен десен са много повече от на 123 та.Второ закрепването към шасито не савпада грам.При 123-та котия единиа отвор на шасито съвпада,вториа се прави с тръбичка лежаща на шасито и третиа се пробива.При което ниама планки скоби или др.Помпата е компактна и в неа се намира казанчето.Единствениа недостатък е в това,це кормилната щанга на мерцедеса е отзад а при лаза от пред.При това положение като завием на диасно колелата завиват на ляво.Но и за това има решение,но ще оставя да го каже ниакои друк.Друго важно е и амортисиора които виждаме на кормилната щанга.По добре неправете селски изпълнениа като слагате обикновени от жигула или др.коли.Оригиналниа амортисиор е двоино деиствашт и е направен за хоризонтална употреба.Ще спори ли ниакои за ползата и ефокта му?Също и при оригинала има недостатък в хидравличната кутиа и тя е в закрепващите я уши щом става дума за офролд.

Взето от http://www.nalov.com...showtopic=26928 ,но определено не e само този бисер.

Редактирано от HITMAN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам iPhone 4 червен. Телефонът е от лимитирана серия с червен цвят.
Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Daaaa, vajno e da se pishe gramotno...... Dori i sas "shliokavitza" moje, kamo li s prekrasnata bulgarska azbuka....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действието се развива в хипермаркет за техника в IT отдела:

- Добър ден, търся jailbreak за iPhone, има те ли в наличност?

- Как така търсите jailbreak?!

- Ами купува се картонче с код, който се въвежда в телефона и след това iPhone-a става по-бърз.

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Обадих се във форумния сервиз, но Alxx не беше сигурен дали са му останали jailbreak-ове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.dropbox....2953_n.jpg?dl=0

Явно са на това мнение!

Редактирано от raduloff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Alxx, пак от твоя любимец едно старо мнение :tooth:

И аз да питам ! Понеже ифон 4 няма да потдържа иос8 , какво ще стане когато иос 7.1.2 спре да се подписва ? Тези като мен които все още са на иос6 ще могат ли при желание да качат на иос7 ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бихте ли ми казали дали има някакъв начин от иконката на ВРЕМЕТО да изтрия грешно добавени градове. Ако не става има ли начин да изтрия тази икона но по стандартният начин не става.Благодаря
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идвам от SGS4 и там на бавни нямам никакъв проблем. Сега с 6цата всичко е толкова бавно че направо откачам.Имам само 2г 3г и LTE.Как ли не търсих вариант да имам H,H+ но явно с Iphone не мога да имам такъв нет.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...