Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Няма такава държава :) Направих си майтап в тема за отключване на телефони с мисълта, че най-малко ще ми затрият поста, да не кажа темата, но не... Отговориха ми даже :)

0caf65ea526121fdbbb44bb7a786136d.jpg

Въпроса е в темата, отговора на ЛС

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Лошото е че БСК се светнаха и сега може да се ползва само на един компютър едновременно.

iPhone 4 using Tapatalk

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@gorgior

и двете кутии са legit. Оригинален iPhone 6 се крие във всяка една от тях. Белите са старите, а тия с картинка са новите партиди.

"Да му се смееш" или "защото е тъп", няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто въпросът е зададен зле, затова звучи така. Много хора сами не са наясно какво точно питат, затова и не могат да го изразят така, че да е разбираемо за останалите, за съжаление това е често срещан проблем по форумите и резултатите са такива - вместо смислен отговор, подмятания и обиди и накрая темата в коша, а питащия така и не разбира отговора, както и причината за подигравките или за изтритата тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз разбрах въпроса, без да ми е нужно пояснение, още първия път и ако @mariankata беше там да отговори, темата нямаше да е в коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Човекът кърти мивки:

Няма как да му даде оторизация като не прави връзка с тунса ;) Залагам на лисващ драйвер. Тунса е най калпавата програма която е на компа ми. Проблема с драйверите се оправя трудно, трябва да се ресетнат сървис настройките на компа(???).

...продължава...

Не можеш хей така да сложиш драйвери, било то ръчно или хавтоматично! Проблема идва от збозване в хост файла(???????) и по какъвто и начин да пробваш дори да преинсталваш тунса стои на сърчинг за драйевери и в кр сметка не открива, дори и да му ги посочиш пак не ще. Триеш от хост файла всичко де що е епъл и воала(воала среден пръст?).

...и реди плочки:

Това с хост файла е изпитан метод, ти ако имаш по рационално решение сподели го вместо да се подиграваш! По темата какво представлява хост файла и по какъв начин е свързан той с епъл устройства(???) можеш да се запознаеш подробно като питаш чичко ти гугъл. Знам,че знаеш много добре за какво говорим! Ако имаш да казваш нещо съществено като решение на проблем с липсващи драйвери, моля... Ако ще се правиш на важен, чао.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...
Цитат

Те говорят за refurbished, ти говориш за рециклиран. Двете са различни

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Така му се видяло на човека.

Другите са Листкосткастамс, демек от източния край. :D 

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

8uJ5H28.jpg

Не знам това неграмотност ли е или какво...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Quote

 

Vertu обяви един от най-достъпните си телефони - горе-долу

 

Заглавие в калдата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Относно списъка с часовете на излизане на iOS10:

Той е наличен, но много маймуни има на клона и сървърът не издържа напъна. Затова в осем, след сънчо няма да заспивате веднага и тайно от мама и татко ще си го обновите. За целта батерията над 50 % и място около 3-4 ГБ. И Бог да ви е на помощ после.


После пояснява:

анализ на това, което казах. Снимката показва в колко ще бъде наличен. По различно време е, защото много желаещи има, за да не се претоварват сървърите им са го разделили на часови зони. Въпреки това, отново не е сигурно, че няма да има навалица в началото. Както винаги при цялостно обновление на системата ще има доста оплаквания и до една седмица ще има нова кръпка. Когато започна да обяснявам защо иронизирам вече е скучно. Правя го, заради всички онези, които са "по модата", но не са съвсем наясно. Който ме е разбрал добре, който не е си е за негова сметка. Ако иска да се крие, ако не да си кюта :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

 Sams_Apple.jpg

Обръщаме внимание на гаранцията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Samsung се обслужва от Apple хихихи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хи хи хи хи хи, всички изгъзици по света Apple може да ги оправи!

И ги оправя кардинално със всеки свой нов модел на всичко което пуска!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Снощи попаднах на една "интересна тема" в андроидския форум.
Който има 5 минути нека я изчете - забавлението е гарантирано и то най-вече с мненията, които ръси наш съфорумник и човек, който уж 10 години ползвал iPhone.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=89134

Някои интересни акценти:

Цитат

Айфон е много много ограничен... недей ще се разочароваш от ограниченията които има.

Една мелодия не можеш да сложиш без компютър, един фаил не можеш да прехвърлиш на друг компютър, цената му е безбожна, освен това екрана няма никакъв цвят в сравнение със С7 едж.

Да не говорим, че ще трябва да четеш 5 часа как се работи в Айтунс за да се научиш да си "прехвърляш" музика в телефона.
 

Цитат

Ъпдейти навреме, ама какво дава този ъпдейт... трие само кеша, добавя някоя незнайна функция и готово...реално, ако Епъл ти спре Ъпдейта, Айфона повече няма да се ъпдейтва, при Андроид не е така.

Цитат

като цяло Айфон е много много добра машинка с много много добра батерия.
Бърз е, оптимизиран е, и всичко щом натиснеш просто работи, НО за сметка на много големи ограничения.... Айфона дори смея да твърдя, че граничи с НЕсмартфон.

Цитат

Не съм някакъв хейтър или говоря празни приказки, но зависи от потребностите, ако си забързан бизнесман, на който му трябва телефон с много добра батерия, прост, и просто да работи- може би Айфона е за него, макар, че екрана му е доста умрял...

Цитат

Един Хонор 8 има по-силен хардуер от Айфон 7 плюс...а цената е 1/3...

 

Нимоа, честно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав е в едно - смартфон беше само първия айфон - единствен в масата други, сега е просто телефон - пак единствен в масата смартфони. И аз не съм хейтър, но такива глупости ме карат да съм. Иначе писанието е забавно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се смее ли човек, да плаче ли?

 

Единственото за което е прав, може би е мелодията, но кой си сменя мелодията всяка седмица? Всички хора които познавам са с една и съща мелодия от години, въпреки смяната на телефоните и без значение с каква OS.

 

 

P.s. Сега се зачетох в този андроид форум, на първа страница се набиват на очи теми като: проблем с тва, проблем с онова, не работи еди к'во си, а тук тези теми са рядкост. Как може тези мазохисти да наричат това нещо операционна система, като прекарват повече време да решават проблемите и, от колкото да я ползват?

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, дайте да не обръщаме темата в тази ОС срещу онази ОС.

Идеята да постна това тук не е да плювам едикойси, а недоумявам как може така с лека ръка да се дават съвети на хора, които се чудят за първи път в живота дали да купят това или онова, като покупката не е евтина.
Сред откровените тъпотии има сигурно и 2-3 нормални довода, но това не е достатъчно и е адски недобронамерено да се подвеждат така хората с лека ръка.

Винаги съм се старал да давам безпристрастни съвети, като изтъквам плюсове и минуси на дадените модели, а човека какво ще избере си е негова работа.
Да обсереш форумно така явно цяла ОС и да оплюваш хардуер, екран и каквото се сетиш на един от най-добрите смартфони на пазара (ако не и най-добрия) iPhone 7 Plus, това какво е според вас?!?!

Айде, моля ви се...

А че и тоя и оня си има кусур е ясно и всичко е въпрос на предпочитания.
Нали, бре, Викторе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...