Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Колега това съм го прочел, но когато закупих фоуна консултантката ми каза:

" Да знаеш, че ако си отключиш и джейлбрейкнеш телефона гаранцията ти пада, моментално, нашите техници от Мтел са обучени специално от Айпъл, така че дори след рестор до 4.2 пак ще те хванат."

Аз много се замислих, защото тази консултантка или е добре инструктирана или нз....

за това попитах....

Ментел...:tooth:

Намирам се в Русе, тел. 0898927302, skype: cecko_iv

Цена по договаряне до 40-50 лева. Да е оригинален (а не някакъв китайски), работещ, може и втора ръка.

АмерикЪн! :blink:

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

Искам да попитам дали има някой който да ми ъпдеитне Ипфон 4 със 4.0 версия съм от Сливен.тела е разкодиран и незнам дали ще стане да си го ъпдеитна и да се разкодира наново. Модема версията ми е 01.59.00

:blink:

Аз пък съм с версия 4.1.2 от Варна :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, отговорът на Ицо:

Значи свързваш телефона към компютъра' date=' отваряш записвачката и поставяш телефона вътре.

Ако не влезе, го натъпкваш хубаво. След това през Неро го пускаш на най-бърза скорост и печеш.

Ако не става, слагай в микровелето.

Когато е добре нагрят, му качваш фирмуер china 10.20 (може да го изтеглиш от сайта [b']otsamtolkova_tap.com) и го трескаш 2 пъти от земята.

Вече ще имаш iTunes. Ако го няма напиши жалба до Сти Вдо Жоб и Aipllie

За притежателите на "реплики", "дуплики" и "ориджиналки". От вчера в района на базар Илиенци отвори нов център хАйПлей.

В центъра ще се обслужват притежателите на изброените супер хай-тек устройства. Като ще бъдат ъбдейтвани с новите хАйПач

софтуерни ъпдейти от хАйТуНес Чайна Сторе, за качване на хАй приложенията- калкулатор, нови програми за телевизора (УКВ. както и наколко сателитни), подобрения на тъч-скрина (вече не е нужно да се натиска с коляно, достатъчно е удар с юмрук).

За контакти: Втората алея, 13 сергия, търсите млада китайка с бяла фанелка и логото на хАплле с отхапаното киви и бандерол с лика на Мао дзе Дун (кивито с бандерол и лика на Хо Ши Мин са виетнамци под прикритие към НАП и тогава ви е спукана работата. Ходи и обяснявай от къде си укрил данъци и защо си купил такова хай-тек чудо).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

скоро си взех Iphone 4 .... , другия ми вапрос е може ли да се промени фаиловия формат на телефона на NTFS защото плеърите не го заси4ат през USB-то
rolleyes.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди да си пъхна СИМ картата на телефона той бил отклчен и иска да ми слага няква програма дето ми записвала шуш файловете

ха да ви видя сега :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат тая програмка кърти ве! Колегите от форума ако правят филмите със тази програма в раздела за филми ще е супер! По професионално изглежда!! :yahoo:

Хмм...

Все пак не всеки е грамотен колкото трябва!

А можеби сте чули, че България е страна на непоследно място по грамотност от другите страни! Приемете го!

:blink:

Ицо продължава атаката оттатък:

За твоя случай препоръчвам:

Куфраж- дъбови греди' date=' Арматура ф20, Бетон G40 "Златна Панега", облицовка с теракотени керемиди и 3 ролки тиксо-3М?

Айде стига пенизи... 2 години "духинг", 2 години в огнеупорна каса ще го държа, да не се "прецакам".

То МенТел ви е взел "страха". Специалисти, специално обучени от Apple, консултантки-баджаначки на Шерлок Холмс.

Секретарки-врачки, който разпознават "джейлнат" телефон с помоща на карти Таро.

3-ти iPhone ползвам,без грам протектори, презервативи и прочие "антибебе" предпазители.

Според телефона ще познаете човека ( умна мисъл, но за жалост не е моя).

Ей сега и в памучна вата ще го облицовам. Не робувам на телефон. Чупи-купи.

Който си е "хамалин", и с карбоново-титаниева сплав да го облицова, пак ще му е... ма... O:-)[/quote']

Във форума на фолксваген:

- Кво стана с форума на Опел, бре?

- Ръждясал им е сървъра!

:tooth:

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме плаши Jailbreak-a' date=' ама е [b']грехота купен фабрично отключен телефон да се Jaailbrek-не. Малко ми прилича да си сложиш Уондоус на Мак-а и после да вземеш и да го заразиш с вируси. :)

Благодяря все-пак за бързите отговори! Явно ще трябва скоро да се замислям да сменям реликвата с някой 3G ili iPhone4.

:blink::huh:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте' date='

Тъй като нямам много опит с IPhone, моля за съдействие от ваша страна. Телефонът ми е 3GS 16GB заключен към Globul - Version 3.1.3 джейлбрейкнат. Въпросът ми е за да направя update през ITunes на версията, трябва ли преди това да правя Restore през ITunes? Благодаря предварително.[/quote']

Първо го тури у микровълновата, да влезе в дфу(forever), после ъпдейтвай. За да тръгне после, ще му трябва jailbreak(джамбрейк) и изкуствено дишане уста/микрофон 4 към 2. 4 пъти духаш(яко) и 2 пъти го тряскаш от земята - готово.

Саше, яко "гърч" бате.

:10x:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам iphone 3Gs' date=' 32 GB, който е отключен и е jailbreak-нът, операционната система е 4.0.1, модемът firmware e 05. 13. 04, но работи само с български сим карти и въпреки че в чужбина има обхват, не работи с нито един от техните оператори.

Може ли някой да ми даде съвет?[/quote']

Май нямаш активиран роуминг.

:blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неска си купих ипхоне 4 и работи само 1та тонколона дясната а лявата не работи !

или то ипхоне 4 е само с 1 тонколона дясната а другата е просто за украса ?

пичове ваште ипхоне 4 само 1 тонколона ли ви работи(дясната )

Гогата' date=' на въпрос за бекъпа :tooth:

Аз веднъж върнах бекъп след джейлбрейк и ми се взриви Айпода , уби ми котката и папагала на съседа. После жена ми ме заряза и останах без работа. Откраднаха ми Колата и ми се запали вилата.

Ако смееш връщай бекъп.

uomoto(no comment):

Не си мислете' date='че го казвам за лошо!

За ваше добро.

Хубаво е да се следи форума и да се ползва първо търсачката!

И аз бях на това дередже,но не съм пускал теми,а съм чел... и сам съм се научавал!

"Метамераф, да умре кварталния ако не е верно"...:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да разпознаем истински от ментак :D

вчера хванах реплика на тях трябва да се блъска за да ти хване тъча буквално !! ифона е с леко докосжане и сащо виж дали при допир с нокът тъча се задейства ако може и с нокът да се работи значи е реплика
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чиста истина си е :D, я скивайте това - няма да казвам откъде е, познайте сами от три пъти:

caracol

Заглавие: Re: I phone4 HTC Desire или Nexus S

Регистриран на:

29 Дек 2010, 22:06

Мнения: 3

Ами същият Въпрос зададох и във Андроид форума и те ми препоръчаха също Ай фона

Но защо той като хардуер е по зле по параметри от Нексуса и Дизаира .И колко му държи батерията ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко много хора са родени на 1-ви януари:

234 потребители имат рожден ден днес

l'Etoile (19), simbata (41), shemesh (40), stefko (20), kamend (30), Bad To The Bone, Dope_Boy (26), 0pl0pl (34), gotoma (39), genie (36), manio (31), realsat (30), mirox3m (34), snglws (31), code7 (31), vlper (23), spiro79 (32), zlia (33), cmapmep (11), lacosa (29), kavkata (31), Dinko (31), rootbaga (32), nickiam (28), Iphone_3G/8GGG (30), zlobarov (51), lpetrovbg (100), Monkata (80), menabg (25), formatd (31), Shinobi (36), quanto (41), ifo (33), fury (36), soares (21), jivkopetiov (28), energy79 (31), mraka17 (30), J i r k a (30), tinkywinky (35), dalmas (27), a.3 (29), xotspot.com (32), sand0 (38), bruter (32), monydochev (31), mailo (25), winPhone (34), mago (34), krummilanov (36), ribaro (24), ivanov.angel (46), company (40), marlin (32), devadviser (44), uhkacatop (40), chris77 (36), primus (31), kemo (36), gregbg (40), loudidd (26), CBETJIb0 (20), housam (43), incomis (40), ivan_lon (40), mihaylov87 (24), bv123456 (30), esvilen (20), bivak20 (43), escalibur1 (31), morskim (38), emoubi, Arctic7 (28), telefon1 (41), miro1972 (39), mkar (34), energy799 (31), BGiPhone (20), kdim (21), yumen50 (14), Senior (43), ivan 1 (31), sercata (47), venski (31), nbzs (31), nikipen (20), LELE (20), niki12345 (21), gerincetooo (21), NAVI (91), cillerman (25), farbd56 (34), mesariat (28), tornado (40), antonas (23), kakaminka (21), GERY (30), coalito (26), Bluetooth (23), testov (37), Surround (21), HITMAN (36), simeonn (38), rolerboll (20), blabla (21), fenbg (25), ron7bg (31), sezam (46), galcheva (36), teran (21), doco (25), volvo (45), strom (26), iskamiphone (20), angellpbg (40), apple3gs (25), NLA (34), sose (31), pipon4o77 (31), bluntt (28), asys (23), ranieri (66), Applefan (35), rumen3a (31), eol (11), edalfin (31), muqtada (41), krasioh (31), burr2 (31), ipad (40), gerincetoo (21), Norgoth (24), vmarinov1 (36), Polol (91), lorapal (32), niksan19 (29), hanko42 (67), maddok (36), tlsho (23), kyc-kyc (21), Pole22 (25), ivm (41), Sn0wbie (21), Snowbie (21), peterpet (25), sun2004 (28), urumurtuduk (30), coffin (31), bestofbg (21), Steve_justice (21), tinybilbo (43), juas_juas2 (41), adebe (22), feeltheblast (30), macbooo (23), Unok (25), syth (42), moderatora_e_gei (25), krudelis (32), zonga (39), nikolay1976 (35), servicegsm (81), slingshot (33), anlii1 (34), lionwong (31), drlsd (39), IvoLaleto (33), The Game (19), Hetfield7 (18), ice_man (20), varna (19), spanco1ector (30), m_hris (21), adnegel (40), fugitive (33), gonzambo (31), nad (39), SJobs (40), 6pek (31), miloard (41), albundy9999 (41), tristan (31), sapi (32), ComputerMan123 (22), diX.mp-3- (17), vassy86 (36), mdrbm (31), crexis (24), Miroveca (23), stefanov (22), Urock (20), dxside (23), boris199 (31), bopsana (30), hihiri (57), nowitski (33), nqkoibg (41), mfsl (31), testdemo (24), aj_kikk (31), evolutionbg (55), kalinl (46), angrima (31), baltov11 (42), gtsgtsgts (36), msv (37), unix7777 (31), wellwisher54321 (41), bullzeye (21), RAMzor (40), jmpt02 (109), Чо :), gosh (22), gamen (100), Applenow (23), net (21), cubinetza (29), QueEs (21), maxitooo (22), bechur (23), razhodka (42), samolet (31), denio0 (14), kaluf3 (109), pen_co (41), kalitarko (28), thelaw (31), wid4008 (32), cityelectronics (31), gold256 (41), gedikk (51), marinela (22), SAMURAIJACK (35), Vidinkoveca (28)

:yikes:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се, да се смея ли или ...? Това е от "Каузи" във фейсбук, "Да спасим българския език":

Alexandr Amurov

Dragi sagrajdani,mnogo vi molia,obarnete seriozno vnimanie,za nashta Balgarska, pismenost koiato ot den na den ischezva ot nashte pogledi i ot nashto saznanie,za tova sa vinovni nashte upravnici,koito se prodadoha za niakolko hiliadi dolara ,na chujdite porobiteli na Balgaria,daite da spsim nashta mila maika Balgaria,zatova pravim kampania za spasiavaneto na Balgarskata pismenost glasuvaite za neia,as prikanvam vsichki Balgaripo sveta.

December 11

Колко мъка има по света...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жалкари са. Вчера почистих всички такива от приятелите си!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

эдравете моля ви,помогнете ми ,направих рекстатиране на iphone 2g 8bg ,и не мога да го оправя, имам индос 7 не раэбирам ного не эная кояпрограма да сваля,,моля ви неои да помогне,,,,спешно ако е лесно и подромно благодаря ви````````

f8a08d9889123e11.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравеите имам много голям проблем.... имам iphone 2г 8гб... блокира ми екрана и реших да напрая ресет и краи излезна ми една икона с кабел.... помъших много пъти да го оправя ала уви... не ме бива в това моля помощ.... ако е лесно някои да ми помогне. подромно..... помощ......моля с сим карта цомоте съм гъцка е.....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако този е нашенец, това е за рев, не за смях :wacko:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...