Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

какво е jailbreak? Откъде мога да го изтегля
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

А кога точно ще се появи нещо за Windows? Прбвах да следвам инструкциите на програмата, но те са...странни. В един момент иска да задържа Home и Power. Но така лаптопът ми се изключва... А, да, помощ би ми дошла добре, защото в момента нямам телефон, а ми трябва...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На британски учен омръзнало да слуша стърженето, което се чувало от неговия твърд диск. Той пробил дупка в корпуса на хард диска и смазал устройството с масльонка. Стърженето спряло, работата на твърдия диск – също. :Wink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мравки ловко проникнали през дупки в корпуса на компютър и се заселили в хард диска на тайландски фотограф. В опит да изгони неканените гости, фотографът разглобил твърдия диск и го напръскал със аерозол против насекоми. Резултатът – мравки повече нямало, данни – също. :Wink:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти какво искаш? Приложение с което да правиш секс ли? Може и да се измисли нещо специално за теб, все пак iPhone разполага с 3.5mm жак.

И, от едно друго място:

3G доколкото знам е по-бърз за интернет...това май е главната разлика...иначе както каза и колегата xGPRS е предимство...аз обаче съм с 2G и не е толко лош...даже казват че е по-здрав при изпускане (все пак не пробвай де...) и че неможе да влезе влага в 2G... :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ей и мен ли ме цитирахте тук :biggrin:

Прясно прясно...

Здравейте . Може ли някаква програма подобна на Windows ??? :eek: :eek:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mupo, корема ме боля от смях когато го четох. Кости трошиш!

Не е от кабела, имам 4-5, със сичките пробвах + това кабелите работят с iPhone-a ми. Току-що открих наи-гениалното решение на технологичен проблем което може да съществува =)) Разчетох се из форуми и т.н. и решението на хората било: "шибнете горния десен ъгъл на iPod-a в твърда повърхност и всичко ще се оправи" :biggrin:) =)) Първоначално като го прочетох, се смях много, но после отчаянието ме накара да го пробвам, така и така се бях изнервил и то взе, че стана... тъгна си iPod-a в Disk Mode, засече го компа.... O-)

Много ще се изкефя да го видя това някъде в Troubleshooting страниците на Apple хахахахах =)) "Ами поочукайте го насам натам, фраснете го веднъж дваж в стената, и ще се оправи [:) " Но факт е, че проработи :) Явно е нещо свързано с твърдия диск o_O

IPhone 2G 4GB фабрично отключен!телефона е на около 8 месеца внос от Англия.Цената е тварда пълен комплект + бонус калъфи!Хакнат е за качване на I-Tunes приложения директно през компютър. FW 2.2.1

Бургас 0885 179 717

пращам и с куриер

телефона блокира и се появи Стив Джобс

моят айфон заби и го рестартирах с хоум бутона+офф бутона , след което се появи хоум скреена с часа, но не можеше да се отключи, да се слайдне.След това започна да се рестартира сам и се повтаря всичко отново вече 3 часа.дали това е краят на айфона ми от година и половина или има надежда. Също така, като връх на сладоледа се появи и карикатура на Стив Джобс с балонче в което пишеше :''ПРЕВЕД!'' и отново рестарт и рестарт сам....

Моля дайте ми информация по този случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
Здравейте ,

Попринцип нямам проблем с телефона и когата си качвам игри през iTunes всичко е на ред не вчера си свалих няколко игри . Пъснах ги в iTunes , но когато се синхронизира само някой се бяха качили на телефона .. от 7 игри само 3 бяха на телефона , другите просто ги нямаше.Погледнах дали иконите им не са изключени , но ги няма и там като иконо .. Откаде може да е проблема и как да го оправя ?:-/ ?:-/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

УНИКАТ:

vargala916:48, 06 Февруари 2009

a we ima li nqkoi koito moje da mi instalira tezi temi we molqvi pomognete mi skype mi e kur_sas_tatos blagodarq predvaritelno

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не е от нашия форум, а от този на БМВ. Там никой дори не му е направил забележка:

Забелязох че изжан града като тругна да намалям от жисока скорост по4ва да ми бие яко жолана четох нямакде по темите за жибриране ама там казвате 4е става ори завой а ноето е при намаляне без да завивам някои ако има идеи да пише
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
galaboni

Регистриран на: 09 Яну 2009, 15:52

Мнения: 4

Re: Проблеми при ъпдейт на iPhone с 3.0!!!

Много благодаря за публикуваните настройки за ММС на вивател.....сега ,ако ми кажете и защо изобщо нямам текст за интернет тедеринг в нетлорк, направо ще сте златни бееее:Wink:))

18 Юни 2009, 07:22

Е,при такова обръщение как да не му теглиш една...

albenamihova

Регистриран на: 17 Юни 2009, 21:18

Мнения: 1

Телефона ми няма програмата Aplications

Взех си iphone има itunes но няма програмата Aplications и нищо не мога да си прехварля от него кам компютъра и обратно.Някои да има някаква идея.

???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте направих всичко както е описано и програмата мисля, че си работи както трябва. Само, че ми пише, че няма GPS сигнал и чака да се свърже. Обиколих цял Пловдив и сигнал нямаше. С iPhone 2G съм, да не би да е само за 3G? И ако става за 2G моля кажете къде може да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам какъв е тоя шпрей , които го дават с шилда. Но според мен шпрей със згастен въздух ще ти свърши работа.

Под "шилда" се има предвид InvisibleSHIELD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ме кефите да ви кажа

изтрита ми беше темата, в която бях пуснал просто къстъм фърм с цел да бъда полезен на другите

както и да е има и други доста по-добри сайтове за айфон така че сбогом. само дето се откъснахте от другия форум все същото

Не е изтира, стига си ревал, ама тая ще се изтрие.

http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?p=12996#p12996

е къде е като не е изтрита
поне пишете като я местите, ако я местите
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този адски много ме подразни . Е такива **** не ценат нищо и не уважават труда на хората . А за другия форум просто нямам думи - никакъв ред , никаква ефективност , по цял ден яко спам :evil:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А за ipt2g мога ли да ползвам този, който е за iphone 3g или трябва да си платя и после да джейлна чрез снежеца?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Продавам: Apple iPhone 2G original 80 лв.

Продавам оригинален Apple iPhone 2G 8GB, без "MotherBoard", със развален тъч (работещ дисплей), и продадени лентов кабел (който е за захранването) и заден капак+ ковъра. С оригинална ДОК станция, която е ползвана много малко и почти не се забелязва, че е използвана. МОЖЕ и на части ! Задавайте въпроси !!! Само ДОК-а струва 50 лв, а батерията 35 лв. (китайска) !!! Шасито няма АБСОЛЮТНО никакво изскривяване, а хромираната лайсна (около диспея) е като нова, а БАТЕРИЯТА издържа определените от производителя часове !!! Цената на пълния комплект е 80 лв. При интерес: ТУК, ЛС, е-мейл (b_i_s@abv.bg) или телефон 0885003202. Борис Савов Пращам снимки по е-мейл !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шасито няма АБСОЛЮТНО никакво изскривяване, а хромираната лайсна (около диспея) е като нова,

Тука и кола ли е вмъкната.

п.п. мисля да го попитам гумите на колко километра са. :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

KurtiMakarov :

Mи маи не аз сам го правил много пати.Ама виж на слаидера дето го отключваш като го мраднисх трябва да прекъсне всичко.

:eek: :eek: :eek: :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

може ли Армадо Довнхилл Бовлинг СнаилМаил

Тва някакьв арабски шейх ли е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой мод му изтри темата светкавично. Мразя го. Едвам успях това да копна.

П.П.

Подозирам онзи боК Мупо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааааахахахахахахахаха

Извинявам се,не се сдържах :redface:

Арабски шейх :jumpeveryone:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

diva4et0o0

Регистриран на: 25 Юни 2009, 21:23

Мнения: 3

Re: Първият трансфер през Bluetooth за iPhone с iBluetooth

Как да вляза тук /Application/iBluetooth имам и-фунбох и от каде да изтегля иблуетоотх или го имам моля ви помогнете нов съм

26 Юни 2009, 09:18

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...