Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

може ли Армадо Довнхилл Бовлинг СнаилМаил

Някой мод му изтри темата светкавично. Мразя го. Едвам успях това да копна.

П.П.

Подозирам онзи боК Мупо.

Това сефте го виждам. Някой по-голям "боК", го е бастисал преди мен. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

да не обръщаме темата на офтопик :)

като не е jailbreak`нат можеш да извадиш файла през ifunbox / phoneview, а ssh съм го писал като опция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На краят ще излезе нещо от сорта на Garmin-Asus-Canon-Delonghi-Indesit и т.н. Телефонът ще има вградено барбекю, прахосмукачка, боилер, навигация, персонален компютър, камера, мултифункционален принтер със скенер и ядрено магнитен резонанс :smile: Ще тежи 121 грама и ще има вечна батерия захранваща се от слънчевият вятър ;) cool

Лакомията на големите световни фирми край няма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да пиша името на форума-вие си го знаете:

kasparr

Регистриран на: 27 Мар 2009, 23:03

Мнения: 24

проглем с iPhona Firmwere 3.0

сажелявам ако не мога да обесня правилно ъпдеитвах си телефона до Firmware 3.0 и ми изписва Emergency Call какво да направя да си върна стария Firmware 2.2.1. пробвах с QuickPWN но не ми два да сложа Firmwere 2.2.1 казва ми че има Firmwere 3.0 какво да правя помогнете моля

19 Юни 2009, 21:56

Edit:Едва докопах това:

petricha

Заглавие: глвоболие интернета на телефона Публикувано на: Пет Юли 03, 2009 12:41 pm

Гости

Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 5:30 pm

Мнения: 2

Местоположение: preslaw

Устройство: iPhone 3G 8/16 GB

здравейте,маниаци на айпфон!

етого и моя ГОЛЯМ проблем имам айпфон 2г 8г ос.3.0,постоянно ми прави пари на сметката като влиза в интернеи имам wifi,но явно влиза през глобул,или незнам винаги ми исписва крагче до индкациите за обхвата званях в глобул и ми казаха че трябва да се изклиучи apn и да се истрият настроикиите,но аз немога да го нямеря това apn,плс помогнете защото без да влизам в интернет ми се врти сметка това крагче си стои постоянно вклиуче,само за допалнение инсталирах си програмата sbsettings и асам изглиучил EDGE-off,3g-off,location-off,phone-off,ssh-on wi-fi-on.това ssh за какво е моляви помогнете че сметката ми с всеки час нараства,четах че крагчето е gprs явно той трябва да се изклиучили незнам ПОМОГНЕТЕ!само за допалнение че сам новобранец ако може да по подробен одговор с уважение Петър

КАК ДА ПОЛЗВАМ FRING-A

Здравайте иам едно прилоение което се казва FRING на iPod-а казват че слжи за безплатни разговори.Гледах едно клипче в YouTube обаче е много лошо качеството и неразбрах нищичко ако може някой да обесни добре,ако не здраве да е.А и още повече как да се обаждаш от iPod touch като няма говорителче.

ИЗВИНЕТЕ МЕ ЗА ВНИМАНИЕТО

_________________

IPOD TOUCH 16 GB SECOND GENERATION

NOKIA 5800 XpressMusic RED LINE 8 GB MEMORY STICK

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Втория пост е направо ненеормален, много се смях. Но може би на всеки се е случвало,не се смея на човека а на написаното,просто е забавно. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да си кача музика в телефона през Wifi с WinScp вместо iTunes, и ме интересува в коя директория трябва да копирам Mp3 файловете за да са видиме през Ipod бутона на телефона?

ха сега де ...... :lol:

(няма да обяснявам откъде е)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е много любопитно как изобщо знае за winscp, а не знае "в коя директория се копират мп3-ките" :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kunai

Регистриран на: 22 Юли 2009, 23:26

Мнения: 2

Помощ ...

Значи ситоацията е следната новобранец сам .. неразбирам почти нищо , сблъсках се със следните проблеми

какво да направя (инсталирам) зада мога да разменям дани чрез блутута .. четох 15 стр от форома напълних си главата с безработни К......А подочух за "ibluetooth" инсталнах го ..гадта ми даде някакув 10 дневен периот за пробване ( какда го оправя това ) и за Мое щастие оспя да ми префърли няколко фаила Но бог знае каде ги е сложило (намерих каде из фаиловрте) но немога да ги вклуча .. нито картини нито музика която искам да ползвам както за слушане така и за званене .. така и неми стигнаха нервите да видя как да пратя аз фаил... като ги запазвам поне каде да е че да варвят...друга моя мизерна история немога да изтегля песни от нета започва и зацикля и до там ... само някоя друга картинка оспях да сваля .. и те отиват в папката със снимките нямали начин да ги разделя някак.... батерията ми пада за има няма ден и малко (без да го ползвам за друго освен за разговор ) по прочетеното инсталирах Bosspref. Надявам се вие да ми кажете дали това си трябва и да изклучвам блутута и компания ... още несам видял колко ще издаржи така ако имате други савети за батерията ..целия сам в слух

Благодаря предварително за помоща .... направо ми е спрял тока вече да се боря с този телефон...

П.П. На мен ми спря водата докато го четох...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ionicle

Регистриран на: 24 Юли 2009, 11:33

Мнения: 1

добре. ето каква е хавата:

един приятел ме помоли да му сваля и инсталирам новото WoW Armory за iphone-а. аз лично нямам iphone а само ipod и изобщо не ползвам колосалната разблиоцана боза с косми наречена iTunes, а Anapod Explorer, но това е друг въпрос. та идеята ми е - как по дяволите да инстална това WoW Armory след като го сваля от Store-а през iTunes?

направо е удивително каква не-интуитивна кочина са сътворили тия от Apple в тоя itunes - нищо не мога да му разбера. нищо не си е на мястото, пълно е с абсолютните глупости, и като знам как иска като се инсталира да си наплеска още 16 други подпрограмки че да бачка, направо ми става зле.

та ако може, помогнете на един noob да инсталира това WoW Armory - само трябва да го sync-na с телефона ли? досега не съм инсталвал нищо на iphone и си нямам идея. а лошото е че помагам на friend-a а той е в софия а аз в плевен и няма как аз да видя кво е положението с iphone-а...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след такъв коментар на човек му идва да се гръмне :roulette:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

след такъв коментар на човек му идва да се гръмне :roulette:

напълно и безусловно съгласен ;)

доказателство - директно от извора:

тема : Модване с кърфиза за звука на 2г-то.

Някои ще обясни ли как става търсих в нета ама не намерих нищо мерси предварително! Q:)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много неграмотен народ!

Като чета това, направо ми става страшно!

Сигурен съм, че повечето от тези индивиди, са върли чалга-фенове :blonde: :bravo::lol::lol: :axechase:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много неграмотен народ!

Като чета това, направо ми става страшно!

Сигурен съм, че повечето от тези индивиди, са върли чалга-фенове :blonde: :lol::lol::lol: :axechase:

Напълно съм съгласен ,от тези чатове губиш представа за повечето думи , пишеш си каквото си поискаш и не ти пука.Даже и на мен ми се случва от време на време ,но ползвам WeDictPro за справка :bravo:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам колко минути може да трае тарифата на глобул i250 ?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С цялото ми уважение бих искал без абсолютно никакви лоши намерения и чувства да кажа, че съм възмутен от нещата, които считате за смешни. Особено първите постове.

Сякаш колата ви да се развали, вие да идете на техник, а той да ви се смее на глупостта и некомпетентността.

Както в болница, община и всякакъв вид подобни институции. Това е моето лично мнение и само го излагам, дано не накърня нечие достойнство.

С уважение: Гроздан Карапетрунов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гроздане, можеш да накърниш достойнството на тези, които нямат... НЯМАТ никакво чувство за хумор. До някъде си прав. Ама само до някъде и то даже съвсем малко в началото. Не може поне мааалко да не се поинтересуваш за елементарни неща преди да питаш, и то ако питаш да го направиш грамотно, а не така, че сам да не можеш да се разбереш. Що се отнася до институциите и в частност болниците, които спомена, аз с удоволствие бих се самооперирал от апендикс ако някъде имаше поместена информация в нета. Уви няма. Да обаче да питаш "колко минути трае тарифата на глобул i250" вместо да отвориш и да прочетеш е направо жалко и смешно. И не само това, а всяко едно нещо поместено в тази тема. Така че, който иска да се обижда, да го прави на себе си - защото е или неграмотен, или мързелив или и двете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С двете си ръце подкрепям Адамов и мога само да кажа, че са ми доста странни тези хора, които задават въпроси точно от сорта на "колко минути трае тарифата на глобул i250", при положение, че е много по-лесно да си влезе в небезизвестния Google и от там да си намери сайта на Глобул, със сигурност по-лесно се намира отколкото правилния раздел или тема, в която да се зададе така "сложния" въпрос в еди кой си форум...И още повече, вместо да получи информацията почти веднага след като я намери, да задава въпрос във форум и да чака отговор. Вярно, че принципно тука не се чака особено време за отговор, но колкото и да е, не е ли по-бързо сам да си го потърси, особено щом иде реч за подобни въпросчета...

Та тука някъде ми се губи и това за мързела...уш мързел, пък си прави труда да търси форум, че да пише въпрос, че да чака...е това ако е мързел :):)

Пък за грамотността... даже и не ми се зачеква тази така болна тема...

Но стига със спама, че се отклонихме от темата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, та нали основната идея на форумите е взаимопомощ? Интернет не е единствения източник на информация. Учете химия, физика, вземете образователно-квалификационната степен "Магистър по медицина" и се оперирайте. Всичко е в учебниците! Колкото за вас е сложно това, толкова за други да боравят с интернет, компютри. Човек на възраст съм и никога в семейството ми не са толерирани предразсъдъци и безпочвени обиди, и подигравки. Принципите, които са ми и съм изграждал с годините изглежда са вече.. как да го нарека - демоде?

И пак казвам, с най-голямо уважение: Гроздан Карапетрунов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знаеш колко си прав. Именно взаимопомощ. Аз съм се бъхтил като ненормален за да намеря инфо и да го опиша тук на чист български език, а някой ще ме пита как да го направи по адски НЕГРАМОТЕН начин, само и само щото го мързи да прочете. Ми това е неуважение и подигравка към моя труд. Щом те се подиграват така с мен, то и аз ще ги подигравам с бисерите им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си. Форумът е за взаимопомощ. И хората тук са се потрудили абсолютно безвъзмездно, загубили са си ценно време и са се лишили от разни неща само и само да има изчерпателна информация за това чудо Iphone. Всичко е направено в ръководства, а елементарните неща са описани в няколко теми, маркирани като важни и седящи най-отгоре. Не смяташ ли, че е най-малкото обидно към труда на всички нас, дори да не прочетеш тези важни теми? Или да не прочетеш една дума от правилата, въпреки че си се съгласил да ги спазваш още при регистрацията. Според теб всеки, който влиза в някакъв форум трябва да се чувства специален и за едно и също нещо, което го има описано на 100 места, трябва да получава персонален отговор, така ли? Имаш ли някаква идея, че ако подобни питаници не ги трием най-редовно, тук няма да има какво да прочетеш въобще? И форумът ще се превърне в чат. С цялото ми уважение към мнението ти, но просто не мога да го приема. Аз също съм възрастен човек, изградил съм си някаква ценностна система и също изглеждам демоде в очите на много хора, но не е това въпроса. Просто тук се стремим всичко да остане чистичко, спретнато и подредено. Това няма да го променим независимо от мнението на който и да било. За това държим и на правописа толкова много. И вместо да се възмущаваш от безобидния ни начин на забавление, то се замисли за всичко направено до сега и може би ще го оцениш. Извинявам се, че се обръщам на "ти", но във форумите официалните обръщения изглеждат смешни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ваше право е да не се съгласите с мен. Лично аз съм разгледал обстойно форума и благодарил най-искрено в темата създадена за това. Просто изказах мнение, макар да имах предвид нещо малко по-различно, от това, което вие опонирате. Нека с това да приключим спора, може би на някой няма да му е приятно да ни чете отклоненията.

Поздрави и чаша червено вино!

С най-голямо уважение: Гроздан Карапетрунов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Действителен случай.

Преди няколко дена решихме с моята компания да отидем да пием по биричка някъде, седнахме на едно кафе на центъра и единия от моите приятели има мини лаптоп и го пусна. Идва сервитьорката и аз я питам извинете случайно да имате WI-FI и тя ми отговаря ами не имаме Туборг, Шуменско, Загорка и ние всичките леж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...