Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Бисери и куриози от форуми!


Aveliky

Recommended Posts

Направих си труда да изчета цялата тема в "бившия ми" форум,  в който съм изгубила 4 години от живота си така да се каже, и който става единствено да си намериш ръководство за флашване на къстъм ром, ама вече май няма и това кой да им пише. Чудя се как са допуснали темата и при това вече доста дълга, но явно съвсем са го закъсали от към съдържание... Както и да е, няма повече глупости, събрани на едно място и то изписани с лека ръка от човек, който би трябвало да не среща всички тези затруднения, след като десет години е ползвал продуктите на Apple и просто не мога да разбера какво точно е искал да направи с това включване, може би наистина се е почувствал засегнат от нещо тук. Да, мелодията ми беше първата "победа", след като си взех айфона, но в общи линии ми се наложи да почета около половин час и успях да си я направя, от тогава никога не ми е било трудно, въпреки някои промени, как може това да се изтъква като минус на платформата, главата ми не го побира. Мога да изпиша цял роман (професионално изкрияване явно), но мисля, че не си заслужава да се обръща повече внимание на това, всеки си има своите причини да премине от един продукт и система, към други такива, аз лично никога не съм била предубедена към нито една операционна система и ми е било интересно да експериментирам, но сега като че ли най-сетне намерих това, което ми пасва идеално и така до следващата, която успее да ме спечели, ако въобще има следваща. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    537

  • The Shaman

    318

  • Pe6o666

    103

  • tonygti

    57

преди 34 минути, gorgior написа:

 Гледайте си нашата паница, не сме по-малко за смях от другия форум.

Не виждам нищо по-различно да съм казал по-горе, но пък не съм виждал тук някой, в този форум, да търси мнение дали да си купи iPhone или Андроид.
Не претендирам да съм прав и затова, ако има такива теми, моля да ми покажете линк към тях, ако е удобно.

пп. И най-човъркащо ми идва да се говори в множествено, неопределено число, след като аз посочвам конкретни постове на конкретен човек и си заставам с името зад написаното.
Кои "не сме по-марко за смях", може ли конкретика или идеята е да адвокатстваме по принцип ей така, в пространството?

Аман!

За да не стават интриги ще напиша за трети път: показвам постовете със "съвети" за да се избегнат такива гротескни ситуации и никой, по никакъв повод да не се държи така неадекватно и ирелевантно.
И тези постове нито ме карат повече да мразя Виктор, нито повече да го обичам - въобще идеята ми не е да обсъждам него като човек в положителен или отрицателен смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е за бисери а почти всичко написано от Михов е такова. Та поста на Сашо си е на място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо по-различно да съм казал по-горе, но пък не съм виждал тук някой, в този форум, да търси мнение дали да си купи iPhone или Андроид. Не претендирам да съм прав и затова, ако има такива теми, моля да ми покажете линк към тях, ако е удобно.

пп.

 

Такива теми тук не се толерират и биват препращани към други форуми

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Михов, Михов....
Колко мъка има по този свят, Боже!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...
Да се смее ли човек, да плаче ли?
 
Единственото за което е прав, може би е мелодията, но кой си сменя мелодията всяка седмица? Всички хора които познавам са с една и съща мелодия от години, въпреки смяната на телефоните и без значение с каква OS.
 
 
P.s. Сега се зачетох в този андроид форум, на първа страница се набиват на очи теми като: проблем с тва, проблем с онова, не работи еди к'во си, а тук тези теми са рядкост. Как може тези мазохисти да наричат това нещо операционна система, като прекарват повече време да решават проблемите и, от колкото да я ползват?
 
Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ето още един който слага квалификации.

Това му е интересното да има главоблъсканица.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
Цитат

...Blagodarq za otdelenoto vnimanie !!

P.S. Izvinqvam se che pisha na kirilica..latinicata mi se izgubi...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
  • 1 година по-късно...

Съседката каза, че й дреме на силициевите ц*ц*.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Винаги ще си остане извор на бисери...битов въпрос във "форум"( :tooth: ) за технологии???1992197453_ScreenShot2020-12-18at19_17_40.thumb.jpg.69ae9ccd7e837d9f4985de382fefb682.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя форум жив ли е още ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Умрел е отвсякъде. Въпросната питала и писалият отдолу се оказаха ботове на гуми диана :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Tidal къртят с тоя машинен превод...
d40c5a8c732c4f7316499c37ed48e8a0.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти ли предаваш на радиото или приемаш? :tooth: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...
  • 1 година по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...