Премини към съдържанието

Recommended Posts

Аз се обърнах към който трябва и съм цитирал. Кое Ви обиди?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Михов, Михов....
Колко мъка има по този свят, Боже!

• Харесвам 3
  • Хаха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към @algor .

Както забелязваш (ако си забелязал, де) съм цитирал потребителя @Русев и поста ми е резултат от глупостите , които той е написал. Не виждам какво те обиди , но ти се извинявам!

преди 14 часа, algor написа:

Кои "не сме по-марко за смях", може ли конкретика или идеята е да адвокатстваме по принцип ей така, в пространството?

Аман!

И на кого точно адвокатствам?На Михов ли? Едва ли има някой, който го е критикувал повече от мен за глупостите , които пише постоянно.За което пък от друга страна съм бил наказван. Но това е друга бира...

И понеже искаш конкретика: Ти част ли си от този форум или си нещо по-различен? Или просто минаваш от тук? Ако нямаш нищо общо с Нас (потребителите на този форум) още ведныж ти се извинявам! Ей така, в пространството. И заставам зад думите си! :)

Редактирано от gorgior

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да се смее ли човек, да плаче ли?

Единственото за което е прав, може би е мелодията, но кой си сменя мелодията всяка седмица? Всички хора които познавам са с една и съща мелодия от години, въпреки смяната на телефоните и без значение с каква OS.

P.s. Сега се зачетох в този андроид форум, на първа страница се набиват на очи теми като: проблем с тва, проблем с онова, не работи еди к'во си, а тук тези теми са рядкост. Как може тези мазохисти да наричат това нещо операционна система, като прекарват повече време да решават проблемите и, от колкото да я ползват?

Ето още един който слага квалификации.

Това му е интересното да има главоблъсканица.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

...Blagodarq za otdelenoto vnimanie !!

P.S. Izvinqvam se che pisha na kirilica..latinicata mi se izgubi...

• Харесвам 2
  • Хаха 3
  • Объркан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

2. iPhone 5S - цвят златен, 64 гигабайта. Техническо състояние и външен вид - перфектни! Не е заключен към никого и към нищо. Работи с всички мобилни оператори по света. Към него има кабел и зарядно. Със сменена чисто нова оригинална батерия, чийто капацитет към настоящия момент е на 93%. През цялото време е пазен и ползван с протектори на дисплея и гърба. Огромното предимство на този телефон е IOS 9.0.2 с последния качествен untethred Jailbreak. Цена - 240 лв

(Джейлбрекът е софтуерно отключване на операционната система, което позволява безплатното инсталиране на платени игри и програми от апп стор, както и всички полезни и неодобрени от Apple туикове от Cydia.)

3.iPhone 5S - цвят златен, 16 гигабайта. Техническо състояние и външен вид - перфектни! Телефонът е заключен и може да се ползва като iPod. Всички програми, игри, месинджъри, фейсбуци и прочее могат да бъдат инсталирани на него и да се ползват, но не може да бъде ползван като обикновен телефон към мобилен оператор. Към него има кабел и зарядно. Телефонът почти не е ползван и е като нов. Капацитета на батерията е 98%. IOS 7.1.1 с прекрасен и качествен untethred jailbreak. Цена 130 лв

Капацитета на чисто новата оригинална батерия е с 5% по-малко от старата. Но пък с огромни предимства Качествен и прекрасен джейбрейк! Бързайте, последни бройки!

• Харесвам 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход