Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Unlock на iPhone 3G/3GS/4 чрез Ultrasn0w


Sladichuk®

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 4.0 байсбенда ми беше 01.59.00 .Направих си живота по лесен в сидия и после ьпдейтнах.За какво тогава е "make my life easy" ?

Спокойно...говори се че след като Apple пуснат IOS4.2 (21 Ноември), до няколко дена ще има и unlock. Доста хора са на опашката и чакат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъка, мъка...v!kTOR, ще прощаваш, ама си кандидат за "Най-тъп въпрос на 2010"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де хора мога упдейтна сега да си джеилна и да го отклуча с ултрасноу а?

Сега на 4.0.1 (8А306) с Бейсбанд 05.13.04

Да действм смело ли само ми кажете ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли да проверя вместо теб :mad:

http://bgiphone.com/index.php?app=ccs&module=pages&section=pages&folder=&id=10

Брато това съм го разцаквал поне 20 пати !!!

Просто питам за по сигурно и чакам отговор от компететен човек тъй като нямам много мегдан за грешки нали ?! :mellow:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брато, да си чувал че последен пост не се цитира?!?

Не ъпдейтвай, няма да можеш да отключиш телефона после!

Кое не ти е ясно в инструмента за проверка?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте проблема е следния значи 4-ка с 4.0.2 сбеизбанд 01.59.00 и джейлната с лимона и отключена със снега ... обаче като се сложи микро сима на мтел. и вика инвалид карт... мислех си ако преинсталирам снега .. или някакъв друг съвет.

п.с. телефона не е мой а на мой познат. (преди някой да ми се е скарал за профила ;) )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пробвай, кого чакаш? :)

П.П.Пробвай и с друга мтелска, да не се окаже :censored2: тая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за да съм сигурен и да не давам 50 лв. :)

Телефона ми е 3G(от USA)с OS 4.0,Jailbrake,BaseBand 05.14.02,но не е разкодиран и вече може да се разкодира и да си работи с БГ Sim карти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за да съм сигурен и да не давам 50 лв. :)

Телефона ми е 3G(от USA)с OS 4.0,Jailbrake,BaseBand 05.14.02,но не е разкодиран и вече може да се разкодира и да си работи с БГ Sim карти?

Направих го......работи перфектно!Mupo,ти е написал.Няма смисъл да даваш тези пари....просто ги дари на форума,и следвай инструкциите на пичовете тук.И едно допълнение:повече пот в четенето по малко кръв в боя :biggrin:

Редактирано от akozo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-после постигнах успех!!!!! Ъпдейтнах до 4.2 след това джейбрейкнах с новия редсноу качих ББ отключих с ултрасноу и сега всичко е 6. Благодаря Ви :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблеми при ползване на unlock-a? ... На последния 3GS 4.1 от ББ 05.14.02 > 06.15.00 , с ultrasn0w ... губи обхват и не може да бъде набиран ( "телефонът на абоната е изключен..." ). Но когато набираш от него няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да има проблеми при ползване на unlock-a? ... На последния 3GS 4.1 от ББ 05.14.02 > 06.15.00 , с ultrasn0w ... губи обхват и не може да бъде набиран ( "телефонът на абоната е изключен..." ). Но когато набираш от него няма проблеми.

Ако махнеш 3г-то пак ли го прави този проблем? Имай предвид , че вчера моя телефон който е фабрично отключен го правеше същия номер. Пак е джейлван с редсноу, но може и да е било от мрежата , аз съм на глобул.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът е с карта на M-Tel, махнал съм 3G и пак прави така.

Също и батерията изтощава ... сега чета из форумите на DEV-Team ... оказва се че тоя unlock е голяма боза...

За 3GS имало възможни проблеми с GPS-a, с батерията ( бързо изтощаване и загряване ), някои се оплакват и от моя проблем.

И те ме съветват да правя всичко отначало :(

Загряването и изтощаването на батерията щяло да се оправи, ако се активира телефона с оригинална (към заключения оператор) SIM-карта.

Все пак, май това също влиза в "UNLOCK ON YOUR OWN RISK!"

http://blog.iphone-dev.org/post/1718400992/ultra-recycle#IDComment112699496

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз две 3г и един 3гс отключих , както съм писал по-горе и да чукна на дърво нямат проблеми засега. Пробвай всичко отначало и дано да имаш късмет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

drinchev да не си връщал бекъп , че симптомите са доста еднакви с това което описваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не... и двата телефона, които unlock-вах бяха 3GS 05.14.02 нов bootrom. След това започнаха проблемите им. Единия беше с 4.1 и направо му смених бейсбенда, другия беше с 4.0, сложих му 4.1 и го джейлнах със смяна на бейсбенда.

Това е. То вече се разчу цялата работа :

http://www.iphonedownloadblog.com/2010/11/30/battery-drain-ultrasn0w-unlock-fix-2/

Още информация за unlock-a и 06.15.00

Ако ползвате 3GS и ви пада бързо батерията и загрява ( също така не можете да приемате всички обаждания ! ) да знаете, че има голяма вероятност телефонът да ви ползва Интернет чрез 3G ( причината е, че постоянно търси активиращи инструкции )... Това по-всяка вероятност е увеличило сметката Ви за телефон и ви изтощава батерията много бързо ( 2 часа от 90% -> 10% ).

За да го оправите трябва да :

1. спрете 3G ( Settings -> General -> Network -> 3G )

2. спрете Cellular Data ( Settings -> General -> Network -> Cellular Data )

не ползвайте и Wifi, поради същата причина ( включвайте го, само когато наистина ви трябва )

От DevTEAM обещаха fix в най-скоро време за този проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да добавя, за тези които ъпгрейдват бейзбанда до 6.15.00 на iPhone 3G, ще загубят GPS функциалността. DevTeam обещават да фикснат проблема,но кога не се знае !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам такъв въпрос: Телефонът ми е Iphone 4, предполагаем FW 4.1, ФЗ към AT&T, от САЩ е, и чакам ънлока за 4.1 да излезе, та въпроса е след като го джейлна и отключа, мога ли да го оптимизирам до FW 4.2.1 или не?

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако качиш 4.2.1 ще ти се вдигне и версията на модема и пак ще чакаш за отключване.Ако излезе инсртумент,може да си направиш къстъм без ъпдейт на модема за 4.2.1(за да качиш късъм ти трябва джейлнат тел)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...