Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Предложение за дарение в подкрепа на iPhonetic за iOS 4


breal

Въпрос

Здравейте , не съм от най-активните потребители в форума, но много ценя труда на хората които искат да помогнат на останалите с нещо полезно, без да искат дори една стотинка за това, което са свършили.

И така ми хрумна , че ще е много полезно пък от наша страна (потребителите) да помогнем на тези, които ни помагат да е по-лесно ползването на нашите любими играчки на нашият роден език, а именно – продукта създаден за предните версии на iPhone/iPodTouch/iPad - iPhonetic.

Та мисълта ми е: ако наистина VladTheImpaler има намерението да се занимава с превода и на новата iOS 4 , нека застанем зад него и му помогнем , както преди, но този път да сме много повече и стимулът да е още по-голям...

Някои хора ще се питат защо го правя ... Ами отговорът е много прост – защото мога и защото искам.

Така, че който може и който иска, нека да се включи.

Поздрави на целия екип и на всички от форума !

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Прекрасна инициатива!

Но нали затова има форма както за дарения за поддръжка на форума, така и за дарения на авторите на тези приложения– Влад, intruder, и т.н.

Аз лично приемам темата като призив към всички наши 10 587 (само към момента – скоро– и повече :D) потребители да се активизират, и освен да кликат тук–таме върху бутона "Благодаря", и малко по–рядко върху шерифската звездичка за "Репутация", малко да покликат и върху бутоните "Изпрати", "Потвърди плащането", или "Подпиши" в PayPal, банковите си и т.н. акаунти с горните адресати.... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той Неол до сега ако на всяко благодаря му слагахте по 50 стотинки, кола щеше да си купи :D А за Влади естествено, че ще го направим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Той Неол до сега ако на всяко благодаря му слагахте по 50 стотинки, кола щеше да си купи :D

:rolling:

И аз ще помогна със колкото мога.:razz:

Макар че никога да не съм ползвал БГ клавиатура :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз днес си напълних картата Visa, така, че няма грижи.:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Hello Ruciano Vachone,

Your payment for ?5.00 EUR to vladimir.savov@gmail.com has been sent.
Payment details
Amount: ?5.00 EUR
Transaction Date: Jun 23, 2010
Transaction ID: 41F571813H729544V

Subject: You've got money!

Shipping Address:

Kozloduy
Bulgaria

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо - благодаря на всички ви за тази инициатива. Наистина за мен означава много.

НО ще ви помоля за момента да не ми дарявате пари. Причината е, че поне до края на юли ще съм доста зает и нямам никаква възможност да работя върху превода. Промените от 3.х са доста и ще отнеме значително количество време. А също така клавиатурите са сменени за пореден път и този път не съм много сигурен дали ще успея да направя фонетична. Затова пак ще ви помоля - не ми дарявайте пари за момента. Като свърша някаква работа по проекта и имам яснота кога ще го пусна, ще ви уведомя.

Парите, които ruciano ми е дарил, ще му ги върна.

И отново - благодаря за инициативата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не човече! Тези дребни стотинки, всеки един от форума би трябвало да може да отдели! И не става въпрос за конкретната работа (която по никакъв начин не си задължен да свършиш), а въобще за усилията които полагаш! При предната инициатива, за превода на iPad, също се включих, а дори нямам такова устройство! Така че, не става въпрос за конкретно приложение, а по-принцип! И в никакъв случай не желая връщането на тази, наистина смешна сума, по-скоро да бъдат пренасочени към форума! И призовавам всички потребители които имат желание (защото съм сигурен че всички имат възможност), да го направят!

Успех в учението, приятелю!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Влади си е Влади!

Дори само този му пост показва колко е голям!

Мисля, че и само това трябва да стимулира всички 10 600 и кусур да направят като ruciano (Браво!), пък дали за поддръжката на това място, "без което вече не можем", дали за подкрепа на Влади, intruder и компания – все ще е заслужено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чувствам се тъпо... Докато съм писал предния пост, Влади ми е върнал парите. Затова аз ги пренасочих.

Hello Ruciano Vachone,

Your payment for ?5.00 EUR to aveliky@abv.bg has been sent.
Payment details
Amount: ?5.00 EUR
Transaction Date: Jun 23, 2010
Transaction ID: 1RJ237565Y8256226


Subject: You've got money!

Shipping Address:

Kozloduy
Bulgaria

п.п. То стана едно премятане...та чак срам ме хвана... :confused3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...