Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какво работи и какво не на IOS4.x


alessandros

Recommended Posts

Това е една таблица на програмите от cydia и appstore кои работят и кои не направени схематично и таблично, за да не се чудите като мене. Наслаждаваите се!

http://spreadsheets....gg&f=true&gid=1" target="_blank">Свали

by exselize

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много полезна, но и много невярна информация. Някои си работят.

LogMeIn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз така установих wifi track работи при мен, но както и да е, може някой да са верни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези програмки от Сидия още не са съвместими със IOS4.

  • 3G Unrestrictor
  • AnyRing
  • BackGrounder
  • Battery Control
  • BiteSMS
  • BlackSn0w
  • Categories
  • CategoriesSB
  • Circuitous
  • Cycorder
  • Cyntact
  • CyDialer
  • Exchange Unlock
  • FiveIconDock
  • FlowChat
  • Infiniboard
  • Infinidock
  • iRealSMS
  • iSmart Dialer
  • iBlueNova
  • Kirikae
  • Libhide
  • MobileLog
  • Mobile Terminal
  • MyWi
  • Pkgbackup
  • QuickLock
  • Safari Download Manager
  • Snappy
  • StatusNotifier
  • Universal Search
  • WeatherIcon
  • Winterboard
  • WiFiSync

Може и да се дублират със тези на alessandros. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помня, че като излезе 3.0 FW беше същата работа. Сигурен съм, че до месец всички програми ще работят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно поради тази причина много се чудя на доста хора, защо преминават на ОС4??? Айде, тези които разбират и са много навътре в нещата, ок - те го правят за да разучат новата система за да могат да помагат на такива, като мен, за което безкрайно им благодаря (говоря за "червените" и "зелените" във форума). Ама гледам има адски много хора, които просто ей така от скука искат да си прецакат телефоните... то не са претоварени сървъри на Епъл и Саурик, то не са още нефинализирани джейлове... Според мен трябва да се изчака поне месец за да се поопрявят нещата и тогава спокойно да си преминем към ОС4.

П.П.: Нали знаете, какво правел Дявола, когато си нямал работа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Installous работи...

Split, ако няма хора които да експериментират, такива като теб остават без бета тестери и ще има да чакат, да чакат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The Shaman, напълно съм съгласен с теб! Но, това което исках да кажа е, че ти разбираш какво правиш и дори да се омажат нещата знаеш как да си оправиш телефона. А като се загледам по 2та форума има бая хора дето просто ей така, без да се прочели и ред почват да ресторват без дори да знаят, какво означава и после "HELP!!! Омазах телефона. Помагайте".

BTW: Искам да благоря на теб и на целия екип за работата, която вършите без пари и помагате на хора, като мен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че някой е зелен не означава нищо :) Дори грешките на хората ни дават някои отговори :) Дай да се върнем на темата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Cycorder не работи за съжеление (най-добрия рекордър за мен). Програмката е доста стара, мисля че още от ОС 2.X.X. Едвали ще я обновят за работа с 4.0. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Installous е ъпдейтнат до 3.2, като освен че е с Native multitasking, предлага ъпдейти за инсталираните кракнати приложения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, не мисля така.

[ATTACH]4059[/ATTACH] [ATTACH]4060[/ATTACH]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, не мисля така.

[ATTACH=CONFIG]4059[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]4060[/ATTACH]

Колега,би ли ми казал дали има нещо различно от познатия стар метод.Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен (3G ФЗ) FiveIconDock си бачка, QuickLock-бачка без SBSetings, но с него нещо се конфликтират...затова съм си оставил SBS'a като самия той е леко бъгавее...давам да ми се покаже иконката на SSH, както и на някой други-но те упорито не се показват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

fredo, нищо не съм настройвал допълнително. Снощи пробвах и TeamViewer, работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...