Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

За: е-books, chitanka, бат' Цецо и още нещо....


cvalio

Recommended Posts

Не е за първи път да удрят този "крупен" пиратски бизнес копелетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е м/му .... така си бях свикнал с него....да съм знаел да го дръпна целия .... баси гадовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даа! ГОЛеМ удар по организираната престъпност! Сега вече държавата ще живне и бюджета ще набъбва в геометрична прогресия.

Интересното е, че сега адреса на сайта препраща директно към thepiratebay

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, това направо ме разби. Ужасна работа. Пожелавам от сърце незабавна смърт на плешивия тъпанар Явор Колев и цялата му некадърна клика. Отново успяха да се преборят с организираната престъпност. Затварят нещо, за което няма легална алтернатива. Би ли ми казал същия меганещастник Колев откъде мога да си закупя легално книги за моя Sony E-book reader? Направо нямам думи. С 40 градуса температура съм в момента, ама това ме накара да се почуствам много по-зле.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо държавата да го подпомогне и да осигури смислено занимание на мнооого хора(предимно млади) - по-лесно беше да го притрепем.....

Млъквам ! Бесен съм ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Препратката към The Pirate Bay не е случайна. Там има статична версия на читанката към 24-и Май 2010. Ето и линк към торента: ТУК

Имам един въпрос за Stanza: Инсталирах програмата (последната версия). Пробвах я и много ми хареса, но батерията ми умира безумно бързо дори и когато програмата е затворена. Под безумно бързо имам предвид по 10% за час без телефона да се ползва въобще. Само при мен ли е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е в Stanza-та причината - ползвам я много и то от много време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За първи път чух за Явор Колев след първата атака срещу Arena.bg. От тогава ми се наби една мисъл, за която се сещам за него при всяка негова акция. "В царството на слепите и едноокия е цар!!!" Явно МВР изпитва огромен недостиг на читави IT специалисти и се подвеждат по акъла на този младеж. Всяка негова акция, която е проведена под натиск от лобисти е завършвала с неуспех. Подобни бяха и акциите преди време срещу Arena & Zamunda. Сайтовете си работят с пълна сила и нищо не може да се направи. Бих го подкрепил единствено в борбата му срещу педофилите и крадците на кредитни карти. Книгоиздателите като искат да си защитят продуктите, да си направят един виртуален магазин за електронни книги и тогава да мрънкат ако се появи някъде качено тяхно произведение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами пожелавам на Явор Колев синът му зет да му доведе и да участват заедно на парада в събота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

е м/му .... така си бях свикнал с него....да съм знаел да го дръпна целия .... баси гадовете.

Има торент "Моята Библиотека" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече е при мен и е инсталирано на две от машините ми! :mrgreen: (за всеки случай-ако Явор Колев се добере до едната...:tooth: )

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Име Град Държава Коментар

368 Румен Бориславов Вачев Козлодуй България Искам господата "защитници на културата", участвали и предизвикали това безумно деяние, да напишат собственоръчно по едно-единствено изречение! Сигурен съм, че в творбите им ще има правописна и пунктоационна грешка!!! Така както съм сигурен, че през съзнателния си живот, едва ли са прочели повече от три книги! И после, zA6tO dEcaTa ni Pi6eLi nA mAimuNica...

Аз подписах! А Ти? 2257470I.jpg

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като я постнах тук, беше подписана от 49 души, а вече е от 500.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не визирах теб, Тони (адаш на сина ми R'son )! Имах предвид, че всеки, който види темата и уважава книгата, било то и в електронна форма, трябва да го направи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то е ясно, че не си визирал мен. Все пак аз я пуснах тази петиция тук :) Писах това, за да покажа, че явно има интерес и хората подписват, колкото и безсмислено да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви кажа.. Аз имам чувството, че от тези петиции се гледат точно 1%. От всички петиции, които съм подписвал, било то от 1 млн. души или 1000, много малко са били удовлетворени.. Всеки си прави, каквото си иска в крайна сметка. Просто гледам песимистично на това, защото знам какво ще стане.

Ще стане същото, както стана със Замунда и Арена :mad:

И за хейтърите.. И аз я подписах, въпреки, че не чета книги в електронен вариант :D

Редактирано от PunkoHead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам предложение:

Да инициираме една "петиция"* към малкия батко – бат' Цветанчо Цветанов:

В подкрепа на безупречните професионални дeйствия, продиктувани от изключителните коректни и законосъобразни правни квалификации на г–н Явор Колев и екип, ярки бисери–прозрения на правно–теоретичната мисъл, които ще ни служат за пътеводна звезда занапред, неистово апелираме към Вас, многоуважаеми г–н Цветанов, да разпоредите на подопечното Ви НСБОП да разбие, разформирова, закрие, и заличи от територията на РБ всички гнезда на организираната престъпност( източващи държавния бюджет чрез неплатени авторски права към градивните елементи на пазарната икономика–фирмите, държатели на същите), подмолно създадените от подривни елементи–врагове на властта, и съществуващи още от времето на т.нар. "Възраждане" (каквото неясно понятие няма, доколкото историческата наука категорично отрече т.нар."турско робство" от 500 години на територията на България) , наричани симулативно "читалища" и "обществени библиотеки", начиная от най–мафиотското от тях – Столична библиотека, находяща се за подигравка с властта в центъра на столицата – пл."Славейков" (за който площад, фактът, че бидейки наименован на името на един от същите тези подривни елементи–т.нар."възрожденци", говори сам за себе си, че е гнездо и люпилня на организирана престъпност, и следва също да бъде подложен на закриване и унищожение от справедливия меч на Вашите бойни единици).

А, познайте тогава от 1 път, като удоБолетворят с огромно удоволствие прошението ни, колко имущество (движимо и недвижимо) ще се окаже налично за нова вълна приватизация, отдаване под наем, и прочие, и като следствие – как държавният ни бюджет така ще се натъпче, че чак ще запращи, че наложително ще се окаже да бъде намалена данъчната и осигурителна тежест във време на криза, като на първо място ДДС ще падне от 20 на 5%...

Пък кой знае– току виж при наличието на тоя ми ти бюджетен излишък, държавата може даже пък да спре да се грижи чак пък толкова и за персоналното ни здраве, вдигайки здравните осигуровки в кризата, докато ни уверява, че намалява данъчно–осигурителната тежест, пък за капак – и вземе, та свали Дянковските акцизи и върху цигарите, да речем... (в което лично съм пристрастна :()

Ех, че като настане един рай, един живооооот.....

Ех, живот, здравей, здравей.... Мой живот, ти носиш песен....

Абе, какво ви обяснявам, я стига хленч за някаква си интернет–библиотека, я под строй –бързо почвайте да подписвате петицията и не се офлянквайте!!!! :rolling:

* Петиция идва от латинското "petitum" – искане, прошение, и не се "одобрява", а "удовлетворява", или "изпълнява"...:sarcasm:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И откога акциите на ГДБОП се извършват по бели ризки и с черни очила :):p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Secret Service само така действат, кибер Явор се изживява като такъв агент ;)В крайна сметка се оказа, че въпросният сървър не е сървър а е форумът на сайта. Този трябва яко да му нашокат манерката, защото с всяка изява им срива рейтинга на тези, които са на власт. Вместо да гони педофили и крадци на кредитни карти, той защитава лобистки интереси на различни компании. Има една девойка, която му прави евала след всяка атака срещу торентите.

[ATTACH=CONFIG]4077[/ATTACH]

Саня Армутлиева - управител на “Вирджиния Рекърдс”

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...