Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhonetic 2.2.1


Гост

Recommended Posts

  • Отговори 64
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    6

  • Raptole

    5

  • mupo

    4

  • Satanata

    3

Топ автори в тази тема

Това е сорс за cydia. Добавя се по следния начин Cydia > Manage > Sources > Edit > Add > http://www.vsavov.com/iphone/ > Add Source > Done. След това избираш сорса и инсталираш iPhonetic както е обяснено и в първия пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе колко пъти трябва да ви се каже, че това е сорс за Cydia и как се добавя в нея? Дори в първия пост Влад го е казал и пак се пита за това.

Дори ръководство има по този въпрос... Ръчно добавяне на сорс в Cydia.

Както се казва, май ще трябва да обръщаме страницата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

как го натиснахте момчето

а той според мен даже няма и джейлнат телефон даже

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

К'во няма го натиснем, поне на пет места става дума за това как се добавя iPhonetic, дори със пресен скрийн. Няма кой да чете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Сравнително нов притежател на това чудо съм.Направих всичко както сте описали-да сте живи и здрави.Апликацията ми се появи на телефона ,ноправих нужните настройки ,като влязох в програмката,както сте описали,НО след натискане на бутона приложи и ДА нищо не се случи .

Конкретния въпрос е къде да търся Българска клавиатура-БДС при писане в нета?

Edit: Здравейте пак!Извинете ме ,всичко е наред -тръгна!Най-сърдечни благодарности на всички!Най-вече на Савов-поклон!

Понеже съм дядо на всички ви сигурно,моля за извинение,за бъдещи смотани въпроси и за вашето снизхождение!

Бъдете здрави ,дядо Марко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Сравнително нов притежател на това чудо съм.Направих всичко както сте описали-да сте живи и здрави.Апликацията ми се появи на телефона ,ноправих нужните настройки ,като влязох в програмката,както сте описали,НО след натискане на бутона приложи и ДА нищо не се случи .

Конкретния въпрос е къде да търся Българска клавиатура-БДС при писане в нета?

Edit: Здравейте пак!Извинете ме ,всичко е наред -тръгна!Най-сърдечни благодарности на всички!Най-вече на Савов-поклон!

Понеже съм дядо на всички ви сигурно,моля за извинение,за бъдещи смотани въпроси и за вашето снизхождение!

Бъдете здрави ,дядо Марко

Е щом си от Банско можеш да отскачаш до Разлог за бъдещи консултации, дядка :sad::) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,имам проблем. Инсталирах Iphonetic 2.2.1 но няма никакви промени в телефона ми. С 2G съм FW 2.2.1. Натискам от Iphonetic ''Приложи'' , давам рестарти , респрингове , но нямам менюто за БГ в ''Settings''. Някакви идеи ? Едит: пробвах 2 пъти да го преинсталирам , не ми дава никакви грешки при инсталацията ! help ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като приложиш промените с iPhonetic в Stettings/General/International/Language => нямаш Български?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да. пробвах с преинсталация но пак не става ... все едно нищо не съм правил...От какво може да е това ? Утре ще преинсталирам софтуера да видим дали не е от него, което ме съмнява,защото миналата седмица го преинсталирах iPhone1,1_2.2.1_5H11_Restore.ipsw ... Ако пак не стане ще сложа 2.2 и ще пробвам с друга версия на Iphonetic :doh: Искам БГ :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhonetic няма друга версия а и малко ще ти е трудно да се върнеш на 2.2 имайки предвид бейзбанда. Така че рестор отново с 2.2.1 и инсталираш по описания начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhonetic поддържа както 2.2, така и 2.2.1. Връщането на фирмуера до 2.2 ще му позволи да инсталира iPhonetic независимо от бейзбенда. Друг е въпроса дали ще запали, при условие, че не става и на 2.2.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм казал че не поддържа 2.2, безмисленно е да сваля версията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е той си знае. Историята помни много случаи на връщане от модерната епоха в каменната ера :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,

не знам дали само при мен се проявява този проблем, но аз използвам БДС клавиатурата на iPhonetic 2.2.1 и когато пиша на БГ, "клавишите" (когато ги натискам) имат бял кант около буквите. Ако сменя на фонетична клавиатура, канта изчезва и всичко си е наред.

Някой има ли същия ефект?

Телефона ми е 3G, официално отблокиран, с 2.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

не знам дали само при мен се проявява този проблем, но аз използвам БДС клавиатурата на iPhonetic 2.2.1 и когато пиша на БГ, "клавишите" (когато ги натискам) имат бял кант около буквите. Ако сменя на фонетична клавиатура, канта изчезва и всичко си е наред.

Някой има ли същия ефект?

Телефона ми е 3G, официално отблокиран, с 2.2.1

При всички е така и не е нищо друго освен козметичен проблем, който Влад не успя да отстрани до излизането на iPhonetic 2.2.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

аз минах на 3.0 и се опитах преди малко да си кача iPhonetic-a, но не става...

Има ли някава информация, кога този пакет ще излезе и за 3.0 системата?

Мерси предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, или още по-точно - след 28 юни. Дотогава едва ли ще имам време да се занимавам с превода и разработването на клавиатурите. След тази дата може да се каже, че ще се отдам изцяло на разработването на iPhonetic 3.0. Но на въпроса кога ще е готово, точен отговор не мога да дам. Както и все още не мога д акажа дали ще има клавиатури...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще звънна на ректора, да му спре студентските права, докато не излезе с работеща клавиатура за 3.0 :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще звънна на ректора, да му спре студентските права, докато не излезе с работеща клавиатура за 3.0 :)

и ректора ще ти каже 'аз пък съм с Windows Mobile ... все ми е тая' :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите контакти са записани на български. При положение, че все още няма iPhonetic за 3.0, означава ли че няма да мога да използвам лентата отдясно (азбучника), която в момента ми е на БГ? Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...