Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Отишъл един младеж в нощен клуб, седнал на бара, наченал си водката, фиксирал една готина мацка и и скочил. Отдавала му се определено тази работа, защото след час били вече в колата му на път към тях. Живеел обаче в къща в околностите на града, та по едно време излезли от града. След като изчезнала и последната светлина, ударил рязко спирачката, обърнал се към нея и казал:

- Слизай от колата!

Момичето се прецепило, какво ли не си помислило, а картините пред очите и минавали от изнасилвачи през серийни убийци и т.н.

- Излизай бързо навън! - изкрещял той. - почвай да правиш снежен човек!

Тя се уплашила много, набързо направила топките и направила снежен човек.

- Влизай бързо в колата! - казал и той като видял, че свършила със задачата.

Откарал я в тях, маса за двама наредена, най-готиното шампанско, вечеря за двама, романтика..., завършваща в леглото.

На сутринта станали, а нея я човъркало от вътре, та го попитала:

- Добре де защо в крайна сметка беше тази работа със снежния човек?

- Защото не съм нищо особено нито на външен вид, нито като маниери, нито като любовник, в нито едно отношение, но ти цял живот ще ме помниш с този снежен човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крадците отвориха хладилника и видяха едно- единствено самотно яйце, след което измиха чиниите, нахраниха котката и оставиха 10 лева на масата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как се продава количка...

http://prodavalnik.c...ichka-i43069927

Нищо, че чичкото отзад още не е родил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама видя ли колко преглеждания има самата обява. То в Петрич толкова хора няма :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На детската рисунка, всъщност, майката работи в магазин за лопати. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На детската рисунка, всъщност, майката работи в магазин за лопати. :tooth:

Лопати за сняг, някъде по северните щати съдейки по валутата :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако стриптизьорките се наричат екзотични танцьорки, значи дилърите са екзотични фармацевти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Али и Хасан били големи приятели, но Али много харесвал Айшето, пък и тя него. Решили един ден да напият Хасан и да свършат едно-друго.Така и направили, ама Хасан разбрал и само се престорил на пиян. Казал, че отива да си легне.Отиват след малко Айшето и Алито - гледат Хасан спи.

Да ама Айшето няма вяра и отскубнала един косъм от задника му за всеки случай. Алито и той, Хасан се поразмърдал и те решили да опитат по още един път.

Скубали косми и двамата. Хасан не изтърпял и казал:

- Ако шъ съ чукате, чукайте съ, мойто г@з да не е маргаритка - спи, не спи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Германия се проведе бирен фестивал.

Най-много бира изпил българин, който гледал фестивала по телевизията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Беше единственото българче в селото и му викаха Митко "Циганчето"

Тя беше толкова гомяма к***а,че чак на гроба и пишеше "Най-накрая си легна сама"...

60f4b2df39beda90eb0d5b0b6137abf9_482x623.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Мамо, престани да идваш нощем да ме завиваш с одеалото!

- Недей бе, маме, притеснявам се да не изстинеш бе, маме!

- Е, да де… ама отвиваш жена ми…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто ни е министъра, такъв ни е и спорта

Спортният министър Мариана Георгиева не даде точна оценка на представянето на българските олимпийци на игрите в Сочи, като предпочете да даде пространно и завоалирано обяснение.

На уточняващ въпрос как оценява представянето по шестобалната система тя заяви: "Скромна съм".

Иначе в опит да оцени случилото се на завършилата преди седмица олимпиада, тя наблегна най-вече на сбърканата методика. За да можете да се ориентирате добре в обяснението й, публикуваме нейния отговор с минимална редакторска намеса:

"Аз мисля, че вече имам някакъв портрет във вашите очи. Не мога да бъда обвинявана в едни розови очила или пък в щадящи действия и щадящ изказ. Но обичам конструктивизма с критика, самокритика, плюса и минуса. 88 нации, 26 са медалисти - първо. Второ положение - 18 квоти, казах го и в Сочи - квотите също са успех. Някои от тях са случайност, защото всичко е в съотношение. Но някои не са толкова лесни и достъпни, нали? Не всички. Да вървим по балансирания поглед - и с бялото, и с черното.

На следващо място - Саня Жекова ни накара да не се чувстваме толкова малки, толкова недобре, толкова неудобни. Това е факт. Нейното представяне, участие, постижение беше много категорично, за да можем да се хванем за него и да кажем, че като цяло се чувстваме прилично, поносимо и не сме чак толкова засрамени. Но една Саня Жекова не можем да я припознаем, преди това да я натоварим да ни изнесе на правилното трасе.

Проблемите са диалектически, във взаимовръзка. Искам да не нападам и да не говоря непремерено. Това, което казах в блиц извода - сбъркана методика, това е ключово обяснение. Има какво да се прави за следващата олимпийска подготовка и като го върнем назад в отчета за четирите години, значи нещо не е правено. Имената нямат значение. Фактите са много важни и ако тях подреждаме правилно.

Аз като внимавам, говоря бавно или премълчавам не е в мой интерес, а е от моя отговорност да щадя федерациите, защото както се казва те са консумирали вина, ама не е самостоятелна.

Сбъркана методика - режим на подготовка, начин на подготовка, поведение на треньора, поведение на състезателя, контрол на поведението между треньор и състезател, само че това не е прехвърляне на територията на състезателя и треньора ами, защото трябва да има и база, за да се развиват тези взаимоотношения правомерно като една резултативна подготовка. Няма да скрия, че самоцелно даване на пари не е оправдано.

Аз им казах: "Ще подписваме договори... новото финансиране ще бъде в тази концептуална рамка на политиката на министерството - категоризация и европейски стандарти. Досещате се, нали? Позволете ми по ръба да говоря".

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от eek
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Тони Здравков към Тодор Батков -''Шефе виждам светлина в тунела....'' -ТЪПАК,т'ва е Локомотив''..... icon_lol.gif"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъвто ни е министъра, такъв ни е и спорта

Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз, нищо не разбрах. Някой нейн "колега филолог", да преведе? Четейки проблясъците на г-жа министърката, се почувствах като чужденец, изгубен в дебрите на българския език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те, всичките и коментари и пресконференции са такива. Явно експертите в това правителство са назначавани на случаен принцип или с клечките :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Матрицата,северозападен вариант:

Морфей:

- Нио,бегай бръже за пиенье!

Нио:

- Що па Я?

Морфей:

- Що ти си избрания!

4a0093fe2c56708e.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баба седи в рейса до малка кифла и тропа с бастун. Девойката казала:

- Бабо, да си сложиш гумичка на бастуна!

- Баща ти е трябвало да си сложи гума на бастуна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...