Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Срещат се двама приятели:

- Жоре, какво правиш?

- Записах се в хора и сега отивам на репетиция.

- Хор ли?!!! Ти и хор?!!! И какво правите там?

- Ами ... пием ракия, после биричка, играем на карти...

- А кога пеете?

- Като се прибираме...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Любо Пенев вече уговорил среща с Крисия, Хасан и Ибрахим, за да споделят опит как се става втори в група с Италия, Хърватско и Малта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

nicki-minaj.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя се пльосна гола на тревата за поредната си селфи серия... събра 190 лайка и 8 кърлежа. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият план на Мтел - "Шизофреник" - говориш със себе си за 0 ст. на минута неограничено!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От колегата:

Врачански пустиняк му краднале бостано и он вместо да виси да го варди по цел ден, турил една табела у сред бустано, на коя пишело: "Една от лубениците съм нагньел с отрова, да ви *ба у ламерете"....

На другиа ден отива да провери бостано и глее сички лубеници си там, а на табелата дописано: "Сеги са две, да та *ба в тарикато..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забележителни "качества" и "функции" на камерата:

post-226-0-72569100-1416483331_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен онази нова дума повече ми бърка в очите....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ааахахахахахах....тоя го убиха... :D :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Написаха по спортните сайтове, че цялата случка е режисирана. Не знам как така се е подложил на подобно изтезание. Но доста сериозни щети му нанесоха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да бе режисирана, не си ли виждал друг път вратар със столче на гол линията? Не вярвайте на всичко, което пише по сайтовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то се вижда че е режисирана...спесиал йефйекти е имало :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що за чудо ни представя на "Мисис Свят"! (СНИМКИ)

19.11.2014 21.04

Социалните мрежи полудяха, след като стана ясно коя е българската представителка на най-престижния международен конкурс за красота – „Мисис Свят”. „Какво е това чудо?!”, „Пред нея Мис Крокодил е неземна хубавица!”, гласят най-меките коментари по повод скандалната силиконка Анита Мейзер, представяща се с нова фамилия – Желева.

„Анита Желева ще представя България на най-авторитетния конкурс за омъжени жени в света – Mrs World 2014 г. Организаторът на конкурса Дейвид Мармел е включил в десетдневната програма и среща на участничките с президента на САЩ Барак Обама. Домакин на събитието са Соломоновите острови (Мериленд) близо до Вашингтон. Анита бе избрана от конкурса за „Най-достойна омъжена българка“, който се поведе през месец август в курорта „Златни пясъци“. Желева се занимава с интериорен дизайн и има една дъщеря, която очаква майка й да бъде сред финалистките на планетата“, пише в пресрилийза на събитието.

Варненката Мейзер-Желева, която от години живее в Лас Вегас, е най-известна с мощния си силиконов бюст – общо 1500 кубика, и екшъните, в които често се забърква.

За пръв път тя се омъжва преди двайсетина години за америкъански милионер. „Марк е човек, на когото дължа много от успехите си в Америка. Това, което той получаваше от мен, е къща, пълна с радост и позитивна енергия. След труден за него здравословен период той осъзна, че може да ми се довери и разчита на мен за всичко. Тъй като нямахме сексуално привличане, достигнахме до споразумение да живеем заедно като добри приятели, което в България е необяснимо, но тук, в Америка, е често срещано. От този момент той напълно се отдаде на дъщеря ми Жули, като ми помогна да я възпитаме по най-добрия начин. Причината за раздялата ни беше, че той се премести да живее в Далас, което не беше опция за мен. Що се отнася до това, което получих след развода, то бе минимална част от неговото имущество, която той сам ми отстъпи по негово желание”.

Вторият й мъж – строителен бос, умира през 2008 г. от сърдечен удар.

През 2012 година около Анита се разигра кримидрама със сапунен привкус. Тогава новият й съпруг Николай обвини дългогодишния й бизнеспартньор и „опасно близък” приятел Киро Скалата, че я е похитил, след като силиконката изчезна за една седмица и беше обявена за издирване. По-късно Мейзер-Желева бе открита в Италия и обяви, че всъщност дъщеря й е била под заплаха от отвличане, а зад този „терористичен акт” стои отново името на Скалата. Впоследствие се отметна от думите си. По-късно пък жилището й беше опустошено и окрадено, а тя нае специална охрана. Малко по-късно емигрира във Вегас.

Не по-малко любопитна е и хвалбата на Мейзер, че Майк Тайсън настойчиво искал да прави секс с нея, но тя го отрязала.

post-11783-0-46241800-1416514644_thumb.j

post-11783-0-57549700-1416514657_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ужассссс, за това трябва да има бутон не харесвам .... Музика ужасссссс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...