Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Ало, дружеството за защита на животните ли е?

- Да, кажете.

- Абе, тука един се качил на дървото в двора и псува питбула ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тегля пари от банкомата. Изписва ми: "Недостатъчна наличност". Чудя се, за мен или за банката става дума?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имало едно време три приятелки. Първата се омъжила по любов, но постоянно не й стигали парите и луксозния живот. Втората се омъжила по сметка, но вечно й липсвали внимание и романтични чувства. Третата въобще не се омъжила и тайно завиждала на другите две...

Каква е поуката? Няма поука! Ама и угодия също...

Баща ми ме хвана с момиче в стаята. Тогава ми каза:

- Не се притеснявай, аз няма да кажа на майка ти. Нека това бъде нашата малка тайна.

Аз му казах:

- Благодаря ти, татко.

На следващата сутрин цялото семейство се събра на масата за закуска. Майка ми ме пита:

- Синко, от къде имаш тази смучка на врата си?

Аз ѝ казах:

- Това е нашата малка тайна с баща ми.

След това нещо в нашето семейство се обърка...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майката:

- Защо не ядеш? Нали каза, че си гладен като вълк?

Момчето:

- Ти да си виждала вълк да яде спанак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена казва на мъжа си:

- Хайде да правим любов, като във филмите?

Мъжът се навил. Опънал я, както си иска, после свършил на лицето й.

Тя, избърсвайки се:

- Да, скъпи! Различни филми гледаме ние с теб...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според проекта за пенсионна реформа и промени в закона за ДАНС, подготвян от ГЕРБ, "... българските граждани, които не умират преди 64 годишна възраст при мъжете и 61 годишна възраст при жените, участват в заговор за подкопаване устойчивостта на пенсионната реформа на РБ" и ще бъдат преследвани с цялата строгост на закона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баба към внучето си:

- Чедо абе на тоя кантар къде ми пише килограмите ?

- Бабо да слизаш веднага от таблета!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С акт на МС се обединяват ДАИ и КАТ.

Новото обединение ще се нарича : ДАИ на КАТ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първия трейлър на Star Wars: Episode VII - The Force Awakens

Редактирано от ML16
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стой !! Никой да не мърда !!!!

- Обир ли е това?

- Не. Селфи !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дядо и баба са на по 70 години обикалят любимите си места от младини. Седят си в механата и си говорят.

Бабата казва:

– Помниш ли, че в това село имахме най-страхотната задна прашка там до оградата на застарялата мелница? Като вол ме мореше...

Дядото си спомня, даже предлага и сега да опитат, като за сравнение. Бабата е в настроение и двамата закуцукват с бастунчетата в посока към мелницата. На съседната маса мъж си пие бирата и дочува разговора. Решава, че това не е гледка за изпускане и ги следва до мелницата, в предчувствие на страхотен майтап.

Старците стигат и дядото си сваля панталоните, а бабата си вдига полата, обръща се с лице към оградата и се обляга на нея за подпора. Дядото не губи и секунда и започва един луд секс, едни движения, едни въртележки, такава гъвкавост, като на 18 годишни любовници. Бабата бута назад, дядото ръга напред, бабата дере с ръце, дядото стиска хълбоци като за последно, двамата скимтят от удоволствие и екстаз, "О,Боже!" оглася гората.

Човекът от кръчмата гледа, поти се и не може да повярва на очите си. А старците не спират, докато най-накрая и двамата се свличат на земята и едва дишат от умора, ама се гледат очи в очи, като млади влюбени.

Свидетелят на случката не издържа и отива при тях.

– Хора, аз такъв секс през живота си не съм виждал! На вашите години! 35 минути… ти я съдра, бе! Ти я пукна бе брат! Искам да знам тайната ти!

Дядото едва намира сили и промълвява:

– Ти местен ли си?

– Да...

– А БЕ, ВИЕ НОРМАЛНИ ЛИ СТЕ, БЕ? КОЙ ГО ПУСНА ТОЯ ТОК ПО ОГРАДАТА?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

18+

Истеричен женски глас:

-Ало, полицията ли е ?

-Да !

-Идвайте бързо ! Изнасилват ме !

-Къде ?!

-Вече в задника !

- А бе не ми пука къде те изнасилват,а къде да дойдем !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Горе на небето се събрали автолюбители и си говорят. Французинът:

- Купих си Рено, вдигнах 160 км/ч., загубих управление, ударих се в дърво и останах на място.

Германецът:

- Купих си Мерцедес, вдигнах 250 км/ч., изгубих контрол, ударих се в билборд, отидох си на път за болницата.

Италианецът:

- Купих си Ферари, вдигнах 320 км/ч., не можах да я управлявам, излетях в едно дере и до там.

Българинът:

- Изтеглих кредит от банка, купих си голф 7 и умрях от глад.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Министерството на отбраната на Русия е издало "препоръка" войниците да не ползват телефони на Apple по време на службата си, съобщава в. "Известия". Командването на армията било загрижено, че компанията е изцяло американска, а някои косвени факти сочели за тясното й сътрудничество с Пентагона. Забраната iPhone била част от борбата с изтичане на потенциално полезна за противника информация като местоположение на военнослужещи, снимкови и видео материали, запечатали документи и бойна техника и т.н.

Официален представител на Военното министерство обаче е опровергал информацията. Генерал-майор Игор Конашенков е обявил, че Въоръжените сили на Руската федерация не са забранявали използването на мобилни телефони, а още по-малко продукцията на конкретен производител.

В отговор на официалната позиция на Министерството на отбраната "Известия" публикува на сайта си запис на телефонен разговор с горещата линия на ведомството, в който наборник пита дали може да вземе със себе си в казармата iPhone. Служителят изрично подчертава, че мобилните телефони са позволени, но конкретно апаратите на Apple са забранени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная защо когато видя върху някоя стока надпис Маdе in Velikobrytania, в мен се събуждат известни съмнения.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...