Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Жена към мъжа си:

- Стига си седял пред тоя телевизор...какво толкова има той, което аз да нямам?

Мъжът отговаря:

- Mute....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10928867_352921584912459_3998779758301836575_n.jpg?oh=d970f970a39e043c4676731e0b386717&oe=55635E8D

Напредничава младеж... :smile:

10968567_384471458394165_4899095810647384548_n.jpg?oh=573872e27792517d61a9cfd31efc0df5&oe=55624CCF

Момче и момиче си чатят. След няколко часа писане момчето:

- Ти сигурно си много красива?

- Как позна?

- Ами, като гледам колко си тъпа, трябва да го компенсираш с нещо.

На едни жени червеното червило им стои като покана за секс, на други.... като лютеница :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мегдана в едно село се появили плакати. „Утре, в 13 часа, на стадиона, с цел подобряване световния рекорд по полова потентност, бай Иван ще "оправи" 100 жени- пишело на плакатите.

На следващият ден на стадиона в уречения час имало не повече от 20 души, които люпели семки и си говорели за политика, за посеви и др. подобни. Почти никой не обърнал внимание, че на терена в стройна редица има подредени сто доброволки готови да участват в подобряването на рекорда. В 13 часа без пет минути на стадиона излязъл бай Иван, по спортно халатче, загрял енергично, направил на бърза ръка сто лицеви опори, хвърлил халатчето и се хвърлил да подобрява рекорда. С бързо темпо бай Иван започнал да отмята доброволките- една, втора, трета… десета…петнадесета… двадесета. Публиката престанала да люпи семки и да си говори глупости и започнала внимателно да гледа ставащото а терена. Бай Иван продължавал все едно току що е започнал- двадесет и пета… тридесета… четирийсета… цялото село вече било струпано на стадиона и с трепет наблюдавало подвига на бай Иван. А той все така енергично продължавал да троши рекорда- петдесета… петдесет и пета… шестдесета… шестдесет и пета… Започнали да прииждат от околните села и от близкия град, стадиона вече пращял по шевовете. А бай Иван продължавал все със същото високо темпо- седемдесета… седемдесет и пета… осемдесета… осемдесет и пета. Пред стадиона вече се продавали национални трибагреници и фланелки с образа на бай Иван, местната кабелна телевизия също пристигнала за да отразява събитието, телевизионният репортер вече предвкусвал „Пулицър“. Бай Иван продължавал- деветдесета… деветдесет и пета. Целият стадион е на крака и крещи неистово:

- Бай Иван! Бай Иван! БАЙ ИВАН!!!

Бай Иван стигнал до деветдесет и шестата доброволка и започнал да показва леки признаци на умора. Тълпата на стадиона вече е почти в екстаз и реве:

- ДАВАЙ! ДАВАЙ! ДАВАЙ!!!

На деветдесет и осмата доброволка, бай Иван вече бил много изтощен и след като оправил и деветдесет и деветата, паднал на земята и се предал.

На стадиона настъпила мъртва тишина. След няколко минути възцарилото се мълчание започнало лека полека да бъде нарушавано от първо тихи, а после и от все по-силни възгласи, които прераснали във всеобщ рев:

- Педерас! Педерас! ПЕДЕРАС!!! ПЕДЕРАС!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа не това ме разби

По темата : c4d6c741d8cc5617cfd764ce9c5776b6.jpg

7b9682e8f25e9cb4ae476cfbe7bb9d16.jpg

Send from iPhone

Редактирано от malkiq
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/mzhki-...lacks-i66385974

За всички фенове

post-226-0-50703000-1423327784_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вървят трима арменци по улицата, пред тях се разхожда красива девойка. Единият арменец казва:

- Ех, за да преспя с такава девойка, бих дал и пет хиляди! Вторият:

- Какви пет, аз и десет не бих пожалил!

Третият:

- Абе, вие добре ли сте?! Такава красавица трябва да първо да я облечеш, да я обуеш, да й подариш скъп автомобил, да я водиш всяка вечер на ресторант!

Девойката се обръща:

- Извинете, а кой от вас се обади трети?

Арменците:

- Върви си, върви си, не се бъркай в чужди разговори...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимайки лепилото в магазина, касиерката ме попита:

- Искате ли найлонов плик?

- Не, благодаря! Срам ме е да надувам пред толкова народ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Детето:

- Мамо, написах на оградата една дума с три букви!

Майката (пляс на детето един шамар зад врата).

Детето:

- Защо ме удари!? Думичката е "дом"!

Бащата (пляс на майката един шамар зад врата):

– За дома трябва повече да мислиш, за дома!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това се чудех къде да го кача...бахти наглият тип:

10959623_1070407279652256_2602571878955838049_n.jpg?oh=7cbbae2734c202972b1912a630b92cd6&oe=55519E56&__gda__=1432795783_f9758ce2ab2da74706c326656a7d530f

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябваше да я пускаш...ще ме изпревари някой сега :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не трябваше да я пускаш...ще ме изпревари някой сега :D

На тази цена - надали... :D

Редактирано от BulgarianSS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Българин се жени за японка и се мести да живее при нея. Година след сватбата, нашият кани приятелите си на гости там. Събират се, ядене, пиене, иху-аху… По едно време японката си вади гърдата и започва да я стиска! Нашият отива в другата стая, оправя майка й, връща се и си излива кофа вода върху главата! Ония в потрес:

- Кво става бе, брат?

- Еми за една година нито тя научи български, нито аз японски, и се разбираме с жестове!

- Е тя кво ти каза?

- Тя ми вика: "Ходи купи мляко"… аз й отговорих: "Абе, майка ти дa e*а, не видиш ли, че навън вали като из ведро?"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звъни американският президент на българския:

-Може ли да те помоля за една услуга? Заводът за кондоми изгоря, а спешно ни трябват 10 000 бройки за армията?

- Няма проблеми, неща друго?

- Да са сини на цвят, 32см дължина и 6см диаметър.

Звъни нашият президент на шефа на фабриката:

- Трябват ни 10000 презерватива за Щатите

- Няма проблем, нещо друго?

- Да са сини, 32см дължина, 6см диаметър и да пише Made in Bulgaria, size S

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Перничанин отишъл при врачка.

Она го погалила по коремо и рекла:

– Ше проодиш!

– Бе, да те е*а у врачката… Па я си ‘одим!

Излезнал навънка, погледнал – нема му голфу.

10155251_721657394599018_6593189687303778963_n.jpg?oh=2cd0fc69cf7cece445fff0e4c36fb71c&oe=555286ED

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По имената на овцете в стадото, може да се определи, кои моми в селото не са пуснали на овчаря.

***

- Прощавайте, колко ще ми струва да ме закарате до центъра?

- 5 лева.

- Ами ако се качи и жена ми?

- 5 лева.

- Видя ли ма, нищо не струваш!

Редактирано от adept
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...