Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

– Брат, от млечните продукти кой най-много обичаш?
– Циците...


Sent from my iPhone 7 using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Служители на "М-тел", "Виваком" и "Теленор" се качили в такси и попитали за цената.
– Предлагаме безлимитен пакет за 3 лв – отговорил таксиметровият шофьор
Когато пристигнали на адреса, той казал:
– 88 лева и 35 стотинки, ако обичате.
– Но нали казахте 3 лв! – възмутили се пътниците
– Вижте сега – обяснил шофьорът – при безлимитния пакет скоростта е ограничена до 10 км/ч, а Вие помолихте да карам по бързо. По високата скорост се таксува по 3,30 лв за всеки 10 км/ч. Освен това безлимитния пакет е валиден само в рамките на един район, а Вие пътувахте в съседния район – това вече е вътрешноградски роуминг. Пътуване извън началния район се таксува еднократно по 9 лева. Освен това при вътрешноградски роуминг се заплаща на километър и ние начисляваме за първоначалните 100 км, а това са още 33 лв. Как така „скъпо“? Нашата стандартна тарифа е 49 ст/км, а Вие плащате в роуминг по 33 ст/км. Даже излиза по-евтино! Освен това Вие бяхте няколко човека. От 1 янури услугата „групови пътувания“ е платена – по 6,50 лв на човек. И още 13 лв Ви начислихме за музикален пакет, тъй като Вие качвайки се в таксито с това си действие се съгласихте да използвате тази платена услуга. Така че всичко е правилно – 88 лева и 35 стотинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/Brato.bg/videos/770181473141087/

 

Редактирано от Asen_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надпис на асансьор в Сомалия:

"До 4кг / 250 човека"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че положението на тези хора не е щото са на диетата на Ваня Червенкова ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моментът, в който мускулната памет и съзнанието се обединят

ppUSAv8.gif

Редактирано от alx188
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смешно и малоумно са доста субективни неща, тъй като всеки има различно чувство за хумор и представа за това кое е обидно, малоумно, глупаво и пр.

То няма виц или смешна снимка например, които да не поставят някого в несправедлива, нелепа, иронична ситуация. В смисъл - винаги смеха трябва да е на нечий гръб. Дайте сега например живи да ги оплачем пичагите от снимката по-горе щото са плешиви и въпреки неконтролируемото си желание, никога няма да могат да си пуснат расти, а това какъв психически отпечатък ще остави в съзнанията им - мале мале...

Дайте да намалим малко тоя псевдо хуманизъм...

Трийте поста и да приключваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам коса отдавна /ти знаеш/ и не ми пука честно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пеше, не е там работата - просто много чувствителни са станали хората. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя форум има (или поне имаше) правила, които засягат въпросния казус и ти като модератор би трябвало да го знаеш. И в качеството ми на такъв не ми е работа да подминавам подобни постове. Не сме само цвят, но вече го забравяме

 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Съжалявам, но отдавна сте само за цвят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се влиза в излишни полемики, но аз съм широко скроен човек, който може да се шегува с всичко и най-вече със себе си. Въпросният "виц" ми е далеч от смешен, но просто го подминах, както правя с голяма част от съдържанието и тук и в социалните мрежи. След като някой мод, който е наясно с правилата не му харесва го трие и ако прецени пише на автора и по този начин си спестяваме умни спорове и 5-10 мнения.

Айде и със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако утре по новините кажат, че е имало обир на банка за семенна течност, знаеме кой е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...