Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

Три часа през нощта. Добрата фея получава SMS: "Забравих за полунощ. В тиквата съм заедно с мишките. Чоплим семки."


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Оригинална боя, тази кола баба я е карала.





Sent from my iPhone X using Tapatalk
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Перфектната жена трябва да е като луната - появява се вечер и сутрин изчезва!


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мечтата на мъжа - глухоняма нимфоманка... Мечтата на жената - банкомат с вибратор...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Журналист взима интервю от директора на лудницата:
- Как разбирате, дали човека е здрав, за да го изпишете?
- Ами има стандартен тест. Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. След това караме човека да излее водата от ваната.
Журналистът се усмихва и казва:
- И нормалният човек взима черпака, нали?
- Не, - отговаря директорът, - нормалният човек изважда тапата.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стар дядо лежи на смъртен одър. Около него са се събрали родата и "чакат".... По едно време бабата казва:
- Дайте да му дадем да си пийне малко прясно мляко, преди да умре...?!
- Какво мляко! - казал синът - по-добре да му дадем малко ракийка да си глътне човекът!
Настава суматоха - едни търчат за мляко, други дирят ракия и накрая в суматохата сипват и млякото и ракията в една чаша. Дават на дядото, той отпива, ококорва се и казва:
- Да пазите много добре тая коза!!!!


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


- Арестуван си за производство на нелегален алкохол!
- Ама, аз не произвеждам!
- Ето - имаш казан за варене на ракия.
- А за изнасилване ще ме арестувате ли?
- Защо?
- Защото и за изнасилване имам инструмент, ама за казана сa хванахте...



Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един врачанин хванал златната рибка:

- Първо желание - да умре на комшията кравата!

- Добре.

- Второ желание - да умре на другия комшия кравата!

- Добре.

- Трето желание - да умре и моята крава!

- Е, що и твоята, бе?

- Да няма откъде да си купят млеко.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към радио "Ереван":
- Какво е банкет по нашенски?
Отговор на радиото:
- Отиваш в заведението - внасяш пиене, тръгваш си - изнасяш ядене...


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове


В Перник:
- Това ли е ритуалната зала?
- Това е.
- А защо има кръв на пода?
- Ами има различни ритуали…




Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Министърът на транспорта плати 5000 лв. за гражданска отговорност след като си смени колата...
- Министърът на здравеопазването припадна на опашка в поликлиниката...
- Умря депутат от глад, преживявайки един месец с минимална заплата...
- Доволен, дядото пусна златната рибка по живо - по здраво...


Sent from my iPhone Х using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Notch-ът вече го изтъкват като екстра! 

1785469470_Screenshot2018-11-20at18_34_56.thumb.jpg.9dd137cc1c0b14de280dab772a893f91.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клозетна криза

Преди около шест години с моята Нора все още се опознавахме – тя криеше змийската си натура, а аз липсата на умствено богатство. С все сили спрях звуковите вълни от тялото си, започнах да плюя в листо, а не на улицата, опознах употребата на приборите за хранене, не биех хората в асансьора... Единствената ми цел беше тя да ме припознае като рицар от четата на Сър Ричард I Лъвското Сърце. За три дни успях да си обезкосмя мишниците (с картофобелачката, че бикчетата нищо не правеха), после започнах да се къпя целия (даже с вода), подстригах си ноктите и носа, купих мокри кърпички за краката, а от зъбите си премахнах всички агнета. В крайна сметка я излъгах – първа целувка. След месец копулирахме. Какво тяло, братче... какъв огън... това бяха най-хубавите 20 секунди в живота ми. Измина една седмица от връзката ни, а аз все още симулирах културен характер и меча хигиена. Как ме гледаше само... като суров принц на черен кон с все доспехите и меча. Един ден реших да се направя на играч и я заведох на ресторант с морска кухня – от най-елитните, дае’а! Ядем миди, стриди, рачета и прочее простотии с люто и чесън. Страшна скъпотия, ама нали съм голямата работа. Пия малка водка, щото ще карам на връщане, че още не зная шофьорските умения на любимата (демек не ми се дава колата на някакво момиченце). Весели потегляме обратно. Нещо клокочи в мен. Имам чувството, че стомахът ми центрофугира. Първи контракции. Баш сега ли? Ооооххх... почва силно да напъва. В корема ми сякаш препуска глутница глигани. Натискам яко педала на газта – 140 по булеварда, а Нора се забавлява от скоростта до мен. Гъста пот избива по червата и челото ми. Стискам мощно, но краят се вижда. То се не издържа – ще се наакам пред богинята, майкооооооо... какъв позор, а тъкмо я прилъгах. В огледалото виждам как очите ми се белят от налягането – капилярите са набъбнали като бахур, а зениците ми са изплезени пред носа. Още малко, Исусе, още малко – почти сме пред нас, дай ми сили да не сторя грях. Аххх... гадовете от ВИК-то са разкопали улицата до вкъщи. Заебавам колата и с устрема на разстрелян в корема лъв бягам към входа (Юсеин Болт може само една картофена салата да ми направи). В асансьора се бия с юмруци в задника, мъчейки се отчаяно да намаля нагнетяването. Газовете ще избушат тръбите ми. С треперещи от конвулсии пръсти опитвам да отключа. Божеее... главичката му се е показала... Ужас – това са ключовете от колата. Коремът ме реже, всеки момент ще разцъфна. Гърчовете ме повалят на пода. Край – тук в коридора ще родя рожбата си. С последни сили на четири крака звъня по комшиите. Димитрови ги няма, Рая и Ачо не чуват, у Иванови ключалката превърта. С изкривена уста и кухи сълзи прошепвам: „Милене, идвам при теб в голяма нужда.” „Ммм... то хубаво, ма жената се къпе.” „Дай, побратиме, един вестник за подложка, ще свърша работа на терасата.” „Ъъъ... имам само от малките кръстословици.” Бог ми е свидетел, нямам избор – с шут разбивам вратата на банята, свалям гащите, отпускам изтощения мускул. Чува се само едно „дум”, а гейзерът от разплисканата вода умива лицето ми. Красиви ангели летят около мен... блаженство... Няма смисъл да пускам водата – от ускорението всичко се е изстреляло направо в канализацията. Шокирана съседката дори не е могла да се прикрие: „Данче, много хубава прическа...”

 

Автор: Никола Крумов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ги подкараш всичките на Никола Крумов,отвори отделна тема,интересни са.Не са точно,за Вицове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Как се нарича дама,която е прекалила с алкохола?
- Дама джанка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте, ако използвате опаковъчна хартия с надпис - Let it snow ;) 

 

F891ECC1-E06B-46CD-B80B-BF310F23858D.jpeg.3d0c206ea71379ae75979592e51d216d.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Студентът е безработен пияница, с който родата се гордее.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Миличка, ти като умреш, в какво искаш да се преродиш?!
- В овца. Спокоен живот, ливади...
- То два пъти в едно и също не може...


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...