Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Вицове, смешки и куриози.


Anthony

Recommended Posts

В едно село, след поредната суха година, настанала голяма немотия. Всяка вечер, мъжете в кръчмата коментирали тежкото си финансово състояние. Веднъж, насред поредните такива разговори, се изправил един от селяните и решително заявил - ще ставам пират. Речено - сторено. Още на другата сутрин заминал. След има-няма година, вратата на кръчмата се отворила с трясък и на прага застанал нашия пират, ама съвсем като истински - дървен крак, кука на ръката и превръзка на мястото на едното око. Веднага всички го наобиколили, за да чуят за преживелиците му.

- Как остана без крак? - питат го.

- Ами веднъж, попаднахме на един английски военен кораб и при обстрела, гюле отнесе единия ми крак.

- А какво се случи с ръката?

- Ръката загубих при дуел с капитана на един испански военен кораб.

- бре, бре, бре! - клатели разбиращо глави смаяните селяни.

- А окото?! Как го загуби?

-Окото ли? Ами... една муха ми кацна на носа и още не бях свикнал с куката...

Редактирано от chayanne
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 9,3k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Alxx®

    864

  • alex.7777

    663

  • algor

    449

  • asko44

    445

Един човек отишъл в цветарски магазин и вижда една ваза, обърната с отвора надолу. Той попитал цветарката:

- К'ва е тази ваза без отвор, бе?

Продавачката му казала:

- Господине, вазата е обърната с отвора надолу.

Той я обърнал и казва:

- Малеее, ма те и дъно нямат! :mrgreen:

======================================================================================

Мъж отива на лекар и казва:

- Докторе, едната ми топка е желязна, а другата дървена. Какво да правя?

- А, вие имате ли деца?

- Да, две, Терминатора е на три години, а Буратино скоро тръгва на училище

http://vbox7.com/play:dbf10003

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Раздува, грънци!

Тройката трудно понася седемнайски :)

Раздува ги бате да ама е ходил в Перник май! А това дали ги понася трудно се съмнявам в думите ти, защото още утре ще ти покажа дали не ги понася. :rolleyes:

И по темата:

b_8127.jpglucky_rotate.gif Един си карал БМВто и изведнъж гледа в огледалото-полицейска кола с включени светлини зад него. Казал си:Аз съм с БМВ, тоя няма да ме хване. . . и натиснал газта. Да, ама и ченгето не отстъпвало. По едно време нашия човек си помислил:абе я да взема да спра, че куките така и така ще ме спрат, да не стане по-лошо. . . и спрял. Полицая приближил.–Такааа!Я да видим сега. . . Днес е петък, имах тежък ден, края на седмицата е и не ми се пишат разни актове и фишове. . . Ако ми дадеш някакво оригинално обяснение за превишената си скорост, ама такова, че да не съм го чувал, ще те пусна!Шофьорът помислил и казал:-Преди седмица жена ми избяга с полицай, и сега си помислих, че ме гони да ми я върне.

-Ок, весел уйкенд!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално за фена на пурите - Anthony:

http://www.mnogozle.com/video4494_reklama-na-puri.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някаква пародия на True Romance, оригиналната сцена май беше с едно порше и този с "брашното" беше Bronson Pinchot :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо iPad никога няма да замести вестника :)

http://www.youtube.com/watch?v=YfFfqMR6uK0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тренировъчния център на "тюлените" в Коронадо, Калифорния.

Сградата наподобява свастика, а сградите до нея наподобяват самолети който се канят да бомбандират сградата-свастика :)

http://bit.ly/d4RfX3

http://bit.ly/cxPrAY

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С гаджето правихме секс вчера, когато изведнъж спрях по средата на всичко и застанах ужасно неподвижен. Тя ме попита какво правя. Казах й, че съм научил този трик от интернет- нарича се "Buffering"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"The best engine in the world is the vagina. It can be started with one finger. It is self-lubricating. It takes any size piston. And it changes its own oil every four weeks. It is only a pity that the management system is so fucking temperamental."/Austrian gynecologist Dr.Hermann Otto Kloepneckler/

или трябваше да го сложа в темата за бегачките :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бог създал първо мъжа и си казъл: "Той е красив". После създал жената и си казал: "Ее, к'во пък, тя ще се гримира!"....... :naughty3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От vicove.com:

Как човек може да разбере, че някой има iPad?

Ние сами си казваме без да ни питат :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...